Puchary i trofea okazjonalne – podpowiadamy gdzie je zamówić

Zawody sportowe, wyjątkowa rocznica, wyróżnienie pewnej zasłużonej osoby – istnieje wiele okazji, kiedy puchary mogą okazać się pomysłowym, pięknym podarunkiem.

Jednak jeśli już decydujemy się na ich kupno, pragniemy, aby były stworzone z oczekiwaną precyzją i reprezentowały najwyższą jakość. Pojawia się więc pytanie – gdzie zamówić pięknie wykonane puchary? Oto nasza propozycja.

Firma z tradycjami tworząca najpiękniejsze statuetki

Rodzinne biznesy cechuje zamiłowanie do wykonywanych produktów oraz usług i taką właśnie jest znajdująca się w Czerwonaku koło Poznania firma PODIUM. Oprócz salonu stacjonarnego posiada ona także własny sklep internetowy z możliwością wysyłki tworzonych przez nią trofeów, takich jak puchary, medale oraz statuetki. Firmie zaufały następujące organizacje i instytucje: Urząd Miasta Poznania, Międzynarodowe Targi Poznańskie, Lech Poznań, Biuro Euro 2012 i wiele innych. Na co dzień PODIUM współpracuje nie tylko z jednostkami sportowymi, ale także biznesowymi. Tradycja założonego przez artystę metaloplastyka Juliusza Rychtera zakładu  pucharów kontynuowana jest już przez trzecie pokolenie.

Bogaty asortyment doskonałej jakości wyrobów

Tworzone przez firmę PODIUM puchary, statuetki, grawertony oraz medale są wyjątkowymi, upamiętniającymi niepowtarzalne okazje podarunkami, które z pewnością przysporzą obdarowanemu wiele radości, a nawet łez wzruszenia. Największy z dostępnych w sieci wybór pucharów pociąga za sobą także świetną jakość i wysokiej klasy wykonanie. PODIUM cechuje również indywidualne podejście do klienta, który może dowolnie wybierać spośród zaproponowanych modeli i dostosowywać je odpowiednio względem wybranej okazji, takiej jak konkurs, rocznica, jubileusz czy zawody sportowe.

Wykonane z największą starannością puchary

Wieloletnie doświadczenie pozwala na tworzenie produktów o wysokiej estetyce oraz jakości. Puchary proponowane przez firmę PODIUM są też przystępne cenowo, co jest ich dodatkowym atutem. W zależności od preferencji oraz posiadanego budżetu puchary mogą zostać wykonane z metalu lub plastiku. Podstawa zaś może być stworzona z marmuru, plastiku oraz drewna. Puchary i statuetki posiadają też różne rozmiary – standardowe, mieszczące się w granicach kilkunastu centymetrów, jak i specjalne o niemal metrowej wysokości. Jeśli poszukujesz firmy, w której Twoje zamówienie zrealizowane zostanie na najwyższym poziomie z dołożeniem wszelkich starań do precyzji jego wykonania, zapoznaj się z bogatą ofertą firmy PODIUM.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com