Przygotuj wyjątkowe wydarzenie biznesowe na Mazurach

Każde wydarzenie biznesowe czy firmowe powinno być przygotowane z uwzględnieniem jego wielkości, charakteru i przeznaczenia. Jest wiele różnych sposobów na organizację udanego eventu oraz wiele różnych obiektów i firm oferujących odpowiednią pomoc i warunki. Spotkania można przygotować w salkach biznesowych z zapleczem multimedialnym – nie wymagają one zwykle skomplikowanej logistyki związanej z biletami czy zapraszaniem prelegentów. Konferencje z kolei są zupełnie odmienne i potrzeba dużo cierpliwości oraz umiejętności, aby wszystko zaplanować i perfekcyjnie przygotować. Co zrobić, jeśli mamy w przyszłości przygotować wydarzenie biznesowe?

Przede wszystkim warto zdecydować się na wynajem obiektu, w którym uzyskamy pomoc od profesjonalistów specjalizujących się w eventach. Dzięki temu nie przegapimy żadnego szczegółu! Jednym z chętnie wybieranych miejsc jest Hotel Marina Club na Mazurach, który umożliwia organizację wydarzeń firmowych, spotkań, czy też konferencji.

Praca i rozrywka

Warto pomyśleć o tym, aby urozmaicić nieco czas uczestnikom organizowanego wydarzenia. W końcu nie samymi wykładami, dyskusjami i nauką człowiek żyje! Nie bez powodu ukuty został termin bleisure, czyli business leisure – podróże i wypoczynek biznesowy. Coraz częściej staramy się łączyć obowiązki z przyjemnościami, także podczas wyjazdów służbowych. Dając gościom możliwość skorzystania z hotelowych atrakcji oraz okolicznych terenów, można mieć pewność, że będą oni zadowoleni z pobytu i udziału w evencie. Dlatego podczas wyboru obiektu warto zdecydować się na miejsce z dostępną strefą relaksu, np. Wellness i Spa, czy też restauracją z barem. To pozwala na integrację wśród uczestników i poprawienie wizerunku swojej firmy.

Odpowiednie wnętrza

Obiekt, w którym przygotowujemy wydarzenie, powinien oferować więcej niż tylko odpowiednią przestrzeń do pomieszczenia wszystkich uczestników. Teraz liczy się przede wszystkim jakość wnętrz, które swoim wyglądem i formą powinny odpowiadać na potrzeby i stanowić przyjemne miejsce spotkań. Dlatego świetnym wyborem będzie taki obiekt jak Hotel Marina, w którym dostępna jest cała przestrzeń konferencyjna, do której należy 6 sal konferencyjnych i szkoleniowych o różnych wyposażeniach i udogodnieniach. Jednak wrażenie robią nie tylko eleganckie i funkcjonalne wnętrza – ogromne znaczenie dla gości ma także otoczenie, w jakim się znajdują. Za oknami rozciąga się widok na zielone mazurskie lasy oraz Jezioro Wulpińskie, co sprzyja koncentracji i wprawia w doskonały nastrój o każdej porze roku.

Sale konferencyjne, bankietowe i szkoleniowe

Do wyboru mamy różnego rodzaju wnętrza, które będą pasować na wiele różnych okazji. Duże sale konferencyjne o układzie amfiteatralnym sprawdzą się podczas dużych konferencji i eventów na większą skalę. Wybierane są najczęściej na wydarzenia biletowane, przyciągające kilkadziesiąt czy kilkaset osób. Z kolei sale bankietowe przystosowane są nie tylko do rozmów i dyskusji, ale także podania cateringu i odpowiedniego ugoszczenia uczestników. W końcu warto też mieć na uwadze możliwość wyboru apartamentu, w którym mogą odbyć się bardziej kameralne spotkania, konsultacje, czy negocjacje.

Hotel Marina Club

Hotel Marina zaprasza do organizacji wydarzeń na Mazurach, pod Olsztynem. Świetna lokalizacja pozwala na szybki transport, a jednocześnie stanowi miejsce, w którym można wypocząć i skupić się na evencie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą sal konferencyjnych na stronie obiektu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com