Przekaż słodką wiadomość swoim bliskim

Bez względu na okazję lub też jej brak, lubimy doceniać naszych bliskich i wręczać im różne podarunki. Czasem jednak mamy problem z okazywaniem swoich uczuć, lub też nie wiemy co danej osobie możemy wręczyć. Na całe szczęście są uniwersalne sposoby na okazanie swojej wdzięczności, a jednym z nich jest czekolada.

Czekolada swoje pochodzenie zawdzięcza ziarnom kakaowca, z którego powstaje. Tereny, na których są zbierane to przede wszystkim Afryka, Ameryka Południowa czy Ameryka Środkowa, a proces ten odbywa się dwa razy w roku. W tym czasie dojrzały owoc otwiera się, a z jego środka wydobywa się słodki miąższ. Nie jest to jednak koniec, w końcu aby powstała czekolada, po zbiorach musi nastąpić proces fermentacji, podczas którego zostaje wyklarowany kolor i smak. Po zakończonym procesie fermentacji ziarna są suszone, pakowane a następnie oddawane do skupu. Ostateczny smak zostaje wydobywany u producenta czekolady, gdzie następuje selekcja, a także prażenie ziaren. Ten etap powstawania czekolady pozwala na wydobycie smaku i odpowiedniego aromatu. Aby mogła powstać czekolada, musimy uzyskać miazgę kakaową, z której wyciska się tłuszcz, a po zakończeniu procesu powstaje sypkie kakao. Z tych wszystkich trzech składników: miazgi kakaowej, masła kakaowego i kakao powstaje pyszna czekolada.

Skoro już wiemy jak powstaje czekolada, możemy przejść do tego, jak za jej pomocą uszczęśliwić bliską Nam osobę. Oczywiście, możemy wybrać się do jakiegokolwiek sklepu i kupić zwykłą czekoladę lub bombonierkę. Możemy też postawić na słodką wiadomość – dosłownie! Na rynku powstały firmy, dzięki którym możemy wysłać nasz telegram czekoladowy. Możemy skorzystać z gotowych zestawów, a możemy też wykazać się wyobraźnią i stworzyć własną kompozycję. Taką ofertę posiada firma Sweet Message, które umożliwia przekazanie wiadomości w bardzo słodki sposób. Produkty, które są używane to najwyższej jakości surowce, które nie zawierają sztucznych środków konserwujących. Nie powinno też dziwić to, że praliny, których dystrybutorem jest Sweet Message zostały okrzyknięte mistrzowskimi pralinami. W 2016 roku odbył się międzynarodowy konkurs słodyczy, gdzie właśnie producent tych pralin, zdobył dwie nagrody honorowe za ogólne zwycięstwo w ośmiu kategoriach: 13 złotych, 13 srebrnych i 6 brązowych medali.

Po takim bilansie nagród, można się domyślić, że jest coś co wyróżnia firmę Sweet Message na tle innych. Przede wszystkim jest to pasja i tradycja, a także starannie wyselekcjonowane surowce – to klucz do sukcesu. Forma a także nadzienie produkowane są w jednym procesie dzięki czemu każdy konsument ma gwarancję świeżości a także niepowtarzalności smaku. Niepowtarzalność smaku to kolejny punkt, który świadczy o ekskluzywności produktu. „Pure nacional” to najczystsze ziarno kakaowca, które przez prawie 100 lat było uznawane za wymarłą. Po tym czasie na nowo została odkrywa w małej dolinie w Peru. Aby ukazać niezwykły smak czekoladek i podbić podniebienia koneserów, producent pralin Sweet Message importuje właśnie to ziarno z Peru.

Słodka wiadomość to pomysł, który idealnie sprawdzi się na prezent. Możesz skorzystać z gotowych zestawów, a także możesz napisać swój własny tekst. Jedyne co może Cię ograniczyć to wyobraźnia i ilość znaków. W największej konfiguracji możesz stworzyć 5 linijek po 10 znaków. Te, które nie zostaną zapełnione literami możesz ozdobić pysznymi pralinami. Twoja osobista wiadomość zostanie przeniesiona ze szczególną starannością na jasną nugatową pralinę, a napis na niej będzie stworzony dzięki ciemnej, wysokogatunkowej czekoladzie. Specjalnością Sweet Message jest dostarczanie czekoladowych wiadomości, w których zawrzesz słodkie życzenia dla swoich bliskich. Szczególnie jest to wyjątkowy prezent, jeśli nie możesz być ze swoimi bliskimi w dniu ich święta. Wszystkie wysyłane produkty są starannie pakowane a także odpowiednio zabezpieczone przed uszkodzeniem. Dzięki temu możesz zamówić czekoladki bezpośrednio do osoby, którą chcesz obdarować a przy tym nie musisz się obawiać, że prezent zniszczy się podczas transporty. To na pewno prezent, który Twoim bliskim na długo zapadnie w pamięci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com