Przegląd produktów firmy Bolarus SA – lidera w produkcji urządzeń chłodniczych w Polsce

Każdy biznes gastronomiczny wymaga doskonałej jakości sprzętu, między innymi chłodniczego. To dzięki niemu klienci kawiarni, restauracji, stacji benzynowych czy innych punktów, w których można zjeść coś dobrego, mają pewność, że otrzymują produkty bezpieczne i sprawdzone.

Wybierając urządzenia chłodnicze do hoteli, restauracji i kawiarni, warto brać pod uwagę przede wszystkim własne potrzeby, ale również jakość i renomę producenta. W tej kwestii należy stawiać na urządzenia najwyższej jakości, pochodzące od liderów w branży urządzeń chłodniczych. Próby oszczędności na takich produktach mogą doprowadzić do tego, że nie tylko lady chłodnicze, ale również całe lokale gastronomiczne będą świecić pustkami. Na https://www.bolarus.com.pl/pl/produkty.html można znaleźć szeroki wybór lad, szaf, witryn i regałów chłodniczych, które spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających inwestorów.

Lady do zadań specjalnych

Lady chłodnicze są nieodłącznym elementem sklepów spożywczych, restauracji, kawiarni czy cukierni. W ofercie marki Belarus na uwagę w tej kategorii zasługuje lada chłodnicza futura, która jest duża, pojemna, a przy tym doskonale zaprojektowana i wygodna w użytkowaniu. Lada wyposażona jest w zaawansowane technologicznie urządzenia chłodzące, dzięki czemu działa niezawodnie w każdych warunkach.

Świetnie sprawdza się zarówno w dużych sklepach, jak i w niewielkich punktach gastronomicznych, w których wiele produktów musi znajdować się w warunkach chłodzących. Ciekawą propozycją jest również lada chłodnicza Tube, która łączy w sobie efektowny, nieco futurystyczny wygląd z wygodą codziennego użytkowania. Lada jest świetnie zaprojektowana i choć wydaje się duża, w rzeczywistości nie zajmuje wiele miejsca. Idealna do sklepów, kawiarni czy lodziarni.

Efektowne witryny cukiernicze

Poza ladami chłodniczymi w wielu punktach gastronomicznych czy sklepach niezbędnym elementem są witryny cukiernicze, przeznaczone do przechowywania i ekspozycji wyrobów, które są dosyć nietrwałe i wymagają niskiej temperatury. Różnego rodzaju ciasta, torty czy ciasteczka z kremem muszą być bowiem nieustannie w niskiej temperaturze. Doskonałym rozwiązaniem, które nie zajmuje wiele miejsca jest witryna cukiernicza Vertika, która świetnie eksponuje ciasta i ciasteczka, jest prosta w obsłudze, elegancka i niewielka. Można ją więc zmieścić nawet do niewielkiej kawiarni.

Do większych cukierni, sprzedających wyroby cukiernicze na większa skalę, można natomiast bez problemu znaleźć bardziej pojemne i rozbudowane modele witryn cukierniczych. Co więcej, w ofercie marki Bolarus znajdziemy również szeroki wybór szaf i regałów chłodniczych, które przeznaczone są dla różnych firm z branży HoReCa. Wysoka jakość, solidne wykonanie, doskonała estetyka i funkcjonalność produktów to gwarancja, że każdy właściciel lokalu gastronomicznego czy sklepu znajdzie urządzenia idealnie dostosowane do jego indywidualnych potrzeb.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com