Proste benefity dla wszystkich pracowników

Pracownicy, którzy są obecnie zatrudniani w wielu firmach, oczekują czegoś więcej niż tylko dobrego wynagrodzenia, możliwości rozwoju czy też odpowiednich narzędzi do pracy. Produktem, który obecnie cieszy się bardzo dużym powodzeniem, stały się różnego rodzaju benefity pracownicze. Jesteśmy firmą, która od kilku lat udostępnia klientom specjalną platformę, która stworzyła rozbudowany system owych możliwych do wykorzystania benefitów.

Kafeteria benefitów, którą oferujemy stanowi dynamicznie rozwijający się produkt, dzięki któremu dana firma nie musi silić się w tworzeniu dodatkowej motywacji dla swoich pracowników oprócz oczywiście podwyżek wynagrodzenia czy też systemu awansu. O dodatkowe atrakcje dbamy my w naszym specjalnym programie korzyści, w naszym specjalnym systemie kafateryjnym.

Jak działa nasz system kafateryjny?

Nasz system kafateryjny sprowadza się do zakupu dostępu do niego przez dany podmiot (przedsiębiorstwo) zatrudniający swoich pracowników. Każdy z owych pracowników otrzymuje dostęp do swojego indywidualnego konta. W systemie benefitów różnego rodzaju atrakcji jest niezliczona ilość. Trudno jest w jednym miejscu wskazać na wszystkie z nich. Aby nieco rozjaśnić tę kwestię, możemy wskazać na to, że dzięki temu systemowi klient (pracownik firmy) może dokonać zakupu:

  • bony turystyczne Travelpass
  • wejściówek dla siebie, dla swojej rodziny do kina, teatru, muzeów, na koncerty
  • wejściówek do parków wodnych, do parków rozrywki, na sportowe imprezy masowe

Dokonywanie zakupów odbywa się na podobnych zasadach jak w przypadku sklepów internetowych. O dowolnej porze dnia i nocy, z dowolnego miejsca na świecie, można dokonać złożenia odpowiedniego zamówienia danej usługi. Program MyBenefit, który oferujemy polega na tym, że dany pracownik bezpośrednio nie dokonuje płatności ze swoich prywatnych środków finansowych. Pracodawca zapewnia mu odpowiednie środki finansowe (z góry ustalone), z których może on dowolnie korzystać. Dodatkowo również nie można nie wspomnieć o tym, że jeśli danemu pracownikowi zabraknie środków na koncie, to może równocześnie też skorzystać ze swoich prywatnych finansów i w ten sposób zakupić za pośrednictwem owej platformy internetowej dostęp do określonej atrakcji. Tak naprawdę program benefit jest bardzo prosty w obsłudze, a tym samym nikt nie ma problemu z uzyskaniem oczekiwanych korzyści. Program ten zyskał bardzo dużą popularność, jest bardzo przyjazny, prosty i skrojony na miarę oczekiwań pracodawców oraz pracowników.

Odpowiednie benefity w pracy

Każdy człowiek jest jednostką o odrębnych oczekiwaniach, o odrębnych wymaganiach oraz potrzebach. Doskonale to rozumiemy i dlatego też stworzyliśmy MyBenefit w oparciu o nasze głębokie przemyślenia, analizy oraz badania rynkowe. Stworzyliśmy benefity dla pracowników, które pozwalają na zróżnicowane korzyści. Każda osoba, każdy pracownik jest odrębną charakterologicznie jednostką. Tym samym oferta benefitów pracowniczych z samego założenia powinna być bardzo rozbudowana.

Z uwagi na to, że nasza oferta jest kierowana do pracodawców z bardzo wielu różnych sektorów rynkowych, z bardzo wielu różnych branż, to tym samym nie mogła ona być uboga, okrojona, minimalistyczna. Nasz program zawierający określone pracownicze benefity jest po prostu maksymalnie rozbudowany do granic możliwości. Z uwagi na to, że oczywiście rynek się zmienia, oczekiwania ludzi się zmieniają, to tym samym staramy się pracować nad tym, aby i ten program się zmieniał. Tym samym pojawiają się w nim nowe możliwości, nowe atrakcje zgodne z aktualnymi trendami, z tym co jest bardzo popularne.

Przed skorzystaniem z naszej oferty, zapraszamy poszczególnych pracodawców, poszczególne zakłady pracy (duże firmy, koncerny, małe przedsiębiorstwa zatrudniające kilka osób) do kontaktu. Dokonujemy prezentacji naszych produktów, słuchamy oczekiwań i staramy się dopasować szczegóły oferty do oczekiwań danego podmiotu. W ten sposób jesteśmy w stanie maksymalnie odpowiedzieć na zapotrzebowanie rynkowe w zakresie programów benefitowych dla firm. Zasadniczo bardzo pozytywne opinie i zadowolenie naszych klientów jest najlepszym, najbardziej wiarygodnym dowodem na to, że warto z nami współpracować, warto jest skorzystać z naszego programu benefitów dla pracodawców, dla firm, zakładów pracy. Trudno jest na rynku dopatrzeć się podobnego kompleksowego programu korzyści, który dawałby tak wiele zróżnicowanych korzyści w jednym miejscu. Trudno też doszukiwać się programu, który byłby tak dziecinnie prosty w obsłudze.

Autor: redakcja MyBenefit.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com