Program dla Przedsiębiorców

Przedsiębiorca, który prowadzi małą firmę lub średniej wielkości przedsiębiorstwo powinien korzystać z nowoczesnych rozwiązań, które pozwolą mu szybko i właściwie zarządzać firmą. Chociaż rozwiązań jest wiele to często trudno zdecydować się na najlepsze. Jak nie kupować kota w worku? Czy przedsiębiorca może sprawdzić jak przykładowy program sprawdzi się w jego działalności? Sprawdziliśmy to.

Program do faktur, w którym opcje są proste i przydatne

Na czym najbardziej zależy przedsiębiorcy, który szuka programu do fakturowania? Na narzędziu prostym w obsłudze, wyposażonym w funkcje, które zostaną wykorzystane w biznesie, które uproszczą fakturowanie i zaoszczędzą czas pracowników. Istotne jest, aby program być dostosowany do obowiązujących regulacji prawnych i na bieżąco był aktualizowany. Czy te wszystkie cechy można znaleźć w jednym programie? Takie rozwiązanie oferuje producent MEGA-TECH, który opracował program do wystawiania faktur Faktura Small Business Handel. Jest on bardzo przejrzysty i funkcjonalny. Jeżeli przedsiębiorca chce przetestować funkcjonalności, może to zrobić zupełnie za darmo! Program można pobrać w wersji demo ze strony producenta: https://www.mega-tech.com.pl.

Jakie cechy wyróżniają oprogramowanie?

Faktura Small Business Handel to program do fakturowania z magazynem. Można w nim wystawiać faktury VAT, bez VAT, proformy, korekty, uproszczone, końcowe, zaliczkowe i wiele więcej. Dodatkowo przedsiębiorca dzięki specjalnie wbudowanymi modułowi magazynowymi przygotuje dokumenty kasowe, magazynowe oraz wprowadzi do programu towary za pomocą np. faktur zakupowych. Faktury można przesyłać do klientów e-mailem, seryjnie drukować, zapisywać ich wersję roboczą w buforze dokumentów, czy dowolnie modyfikować. Istnieje również wiele opcji personalizacji. Przedsiębiorca doda więc do dokumentów logo firmy, pieczątkęczy stopkę z danymi teleadresowymi. Be trudu można wystawić także fakturę korygującą czy notę, a jeżeli wystąpi opóźnienie w płatnościach wezwanie do zapłaty. Program dostarcza także szereg raportów i analiz, do których przedsiębiorca ma zawsze dostęp i może zweryfikować sprzedaż czy najbardziej opłacalne transakcje. Faktura Small Business Handel to również program do JPK, wystawiania faktur w walutach obcych czy z dopiskiem o splitpayment (więcej na: https://www.mega-tech.com.pl/obowiazkowy-split-payment/).

Faktura Small Business Handel to dobra propozycja dla przedsiębiorców. Szukając najlepszego dla siebie narzędzia do pracy warto przyjrzeć się propozycji od MEGA-TECH.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com