Profesjonalny program do faktur online? Tylko fillup

Potrzebny jest Ci profesjonalny program do faktur online, który będzie prosty w obsłudze, darmowy i wygodny w każdej sytuacji? Taki “pakiet przedsiębiorcy” może wydawać się trudny do znalezienia, wystarczy jednak wiedzieć, gdzie szukać profesjonalnej pomocy. 

Wystawianie faktur VAT, faktur zaliczkowych, faktur eksportowych, faktur końcowych i wielu innych dokumentów każdego miesiąca zapewne zajmuje Ci wiele czasu. Co więcej, wkrótce będziesz robić to też w zgodzie z Krajowym Systemem e-faktur, który w 2022 roku jest dobrowolny, ale już wkrótce stanie się rozwiązaniem obowiązkowym.

program do faktur

Na czym polega Krajowy System e-Faktur?

Krajowy System e-faktur, czyli tzw. KSeF, ma pomóc w otrzymywaniu, wystawianiu praz przechowywaniu faktur ustrukturyzowanych. Od 1 stycznia 2022 roku przedsiębiorcy mogą z niego korzystać w sposób dobrowolny, a zgodnie z zapowiedziami rządu, będzie on obowiązkowy od 2023 roku.

W praktyce więc do systemu tego będą musiały trafiać faktury od wszystkich podmiotów, które je wystawiają. Na szczęście na rynku są produkty takie jak fillup, które oferują pełną integrację z KSeF, gwarantując możliwość przesyłania dokumentów za pomocą zdefiniowanego połączenia, bez żadnych dodatkowych opłat.

Dlaczego program do faktur online fillup to dobre rozwiązanie?

Jeśli potrzebny Ci profesjonalny program do faktur, dzięki któremu będziesz mógł wystawiać dokumenty online, skorzystaj z oferty fillup. Rozwiązanie to służy zarówno do wystawiania faktur VAT, jak również Pro form, korekt, faktur bez VAT oraz szeregu innych dokumentów, niezbędnych przedsiębiorcom.

Wystawianie faktur i innych dokumentów kosztowych w jednym miejscu

To łatwy w obsłudze program, którego największą zaletą jest funkcjonalność. Wystawianie dokumentów jest za jego pośrednictwem bardzo łatwe, bo można je dostosować do swoich potrzeb. Istnieje tam możliwość wystawiania wielu różnorodnych rodzajów faktur, a ponadto skorzystać można z ponad 6000 formularzy, za pomocą których uda Ci się skontaktować z urzędami w każdej sprawie, która jest dla Ciebie istotna.

Wysyłanie faktur online z dowolnego urządzenia

Fillup to program do faktur online, który umożliwia trzymanie ręki na pulsie w dowolnym miejscu i czasie. Korzystać z niego można na dowolnym urządzeniu, niezależnie od miejsca. Wystarczy tylko, że masz dostęp do internetu, a wystawiona przez Ciebie faktura VAT na pewno dotrze błyskawicznie dokładnie tam, gdzie powinna.

Bezpieczeństwo wystawiania faktur

W przypadku przesyłania tak ważnych dokumentów, kluczową sprawą jest też bezpieczeństwo. W fillup e-faktury są bezpieczne, bo czuwają nad nimi odpowiednie zabezpieczenia oraz protokoły. Dokumentacja przechowywana jest w bezpiecznej chmurze, a dane przesyłane są z zabezpieczeniem protokołem SSL.

Nie skupiaj się na wystawianiu faktur. Dbaj o ciągły rozwój swojej firmy

Krajowy System e-faktur dąży do przeniesienia dokumentacji do formy online, a fillup sprawia, że możliwe jest to w łatwej, przystępnej i bezproblemowej formie. Swoje faktury VAT wystawiać tam możesz za darmo i bez żadnych ograniczeń, nawet w przypadku ich znacznej liczebności w każdym miesiącu. Co więcej, nawet po upływie okresu próbnego nadal możesz cieszyć się funkcjonalnością programu.

E-faktury wzniosą Twoją firmę na nowy poziom, musisz się jedynie dobrze przygotować do ich wprowadzenia. Praca zdalna będzie jeszcze wygodniejsza, ale tylko przy użyciu intuicyjnego oprogramowania. Dzięki fillup skupisz się na rozwoju swojej firmy, a nie wielogodzinnym męczeniu się z comiesięczną dokumentacją.

Polecamy:
Dlaczego warto mieć program do faktur?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com