Profesjonalna obsługa konferencji – 3TECH

Jesteś organizatorem dużego prestiżowego wydarzenia, konferencji w której weźmie udział kilkaset osób z całego świata, a martwisz się o obsługę techniczną eventu? Nie wiesz, którą opcję wybrać, bo jest ich tak dużo? Masz kilka odrębnych, własnych systemów światło-dźwięk, ale nie wiesz jak „spiąć” je w jedną całość? Nie martw się dalej, bo wystarczy wybrać 3TECH, a Twoje problemy znikną jak za dotknięciem magicznej różdżki.

Przygotowanie konferencji

Przygotowanie dużej konferencji to bardzo wymagające przedsięwzięcie, które polega m.in. na drobiazgowym planowaniu całego wydarzenia. 3TECH będzie z Tobą na każdym etapie. Od wyboru właściwych systemów, po ich integrację, wdrożenie, przeprowadzenie całego wydarzenia i ich demontaż. Zapewniamy szeroką obsługę realizacyjną – dzięki własnej platformie internetowej oferujemy zarówno streaming treści w internecie, jak przygotowanie profesjonalnej realizacji telewizyjnej.

Pomagamy w wyborze i dostarczeniu każdego elementu. Od oświetlenia, przez meble, systemy projekcyjne po systemy informujące każdego gościa konferencji – wszystko to jest w ofercie 3TECH, firmy, która dzięki wieloletniemu doświadczeniu nie ma sobie równych w Polsce, jeśli chodzi o realizację tego typu wydarzeń.

Niezależnie od tego, czy planowana konferencja odbędzie się w jednym pomieszczeniu, czy też odbędzie się w trakcie wielu dnia na dużej przestrzeni, nasze doświadczenie sprawia, że poradzimy sobie z każdym wyzwaniem – od budowy systemów tłumaczenia symultanicznego, prezentacji treści (nie tylko ekrany czy ściany LED, ale również urządzenia interaktywne) po systemy głosowań i rejestracji użytkowników – wszędzie nasze wieloletnie doświadczenie procentuje.

Współpraca

Współpracujemy zarówno z zespołami naszego klienta, integrując się z jego pracownikami, jak również dostarczamy całościowych, holistycznych rozwiązań, które sprawią, że przygotowanie i realizacja konferencji przestanie być wyzwaniem spędzającym sen z powiek. Naszą główną cechę oprócz pełnego profesjonalizmu działań jest pełna elastyczność i dostosowywanie się do każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.
Nasi liczni partnerzy instytucjonalni, rządowi i komercyjni, setki zorganizowanych spotkań i konferencji, współpraca z renomowanymi dostawami sprzętu – to wszystko powoduje, że organizacja konferencji z 3TECH będzie prosta i przyjemna.

Obsługa techniczna konferencji

One Comment on “Profesjonalna obsługa konferencji – 3TECH”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com