Szukasz sprawdzonego partnera? Poznaj firmę BOLARUS, producenta urządzeń chłodniczych dla biznesu od 1962 roku

Prowadzenie biznesu wymaga solidnego, sprawdzonego wsparcia i renomowanego partnera. Biznes gastronomiczny i spożywczy potrzebuje odpowiednio dobranych urządzeń chłodniczych, mrożących i zapewniających bezpieczeństwo żywności. W tej kwestii świetnym partnerem będzie Bolarus, producent urządzeń chłodniczych dla biznesu.

Bolarus S.A. to firma z wieloletnim doświadczeniem w produkcji urządzeń chłodniczych oraz niskotemperaturowych. Z powodzeniem działa na rynku od 1962 roku. W tym czasie zdobyła pozycję lidera w swojej branży oferując nowoczesne i zaawansowane technologicznie urządzenia dla branży spożywczej, HoReCa, placówek handlowych, a także dla placówek medycznych i laboratoryjnych. To, co wyróżnia firmę na tle innych to przede wszystkim wysoka jakość oferowanych produktów, ogromny wybór, ciekawy design i szereg nowości, które pojawiają się jako odpowiedź na zmieniające się potrzeby odbiorców w tej branży. W ciągu wielu lat działalności firma zdobyła szereg nagród, certyfikatów i wyróżnień, potwierdzających jej wysoki poziom oraz doskonałą jakość produktów.

Oferta na wysokim poziomie

W ofercie marki Bolarus znajdziemy nowoczesne lady chłodnicze i regały chłodnicze, a także witryny chłodnicze, dystrybutory do lodów, szafy, nadstawki i zamrażarki skrzyniowe. Firma posiada również w swojej ofercie doskonałej jakości lodówki sklepowe, które sprawdzają się zarówno w niewielkich sklepach, jak i w dużych hipermarketach. Nie brakuje również urządzeń dla punktów typu fast food, które poza wysoką jakością działania odznaczają się również ergonomią, dzięki czemu idealnie radzą sobie na niewielkiej powierzchni. Wszystkie urządzenia znajdujące się w ofercie Bolarus to produkty wysokiej jakości, funkcjonalne, estetycznie wykonane z wykorzystaniem wysokiej klasy, ekologicznych komponentów. Rozwiązania wykorzystywane w trakcie produkcji gwarantują, że urządzenia będą działały sprawnie i bezproblemowo przez wiele lat. Inwestując w urządzenia chłodnicze najwyższej jakości można mieć pewność, że będą one bezawaryjne, zapewnią prawidłowy poziom chłodzenia wszystkich umieszczonych w nich produktów. Nie trzeba też będzie co kilka sezonów wymieniać urządzeń na nowe.

Warto inwestować w wysoką jakość

Kupując urządzenia chłodnicze od renomowanego producenta można liczyć na ich bezproblemowe użytkowanie, które przełoży się na lepsze funkcjonowanie każdego biznesu – kawiarni, restauracji, sklepu, lodziarni oraz innych lokali handlowych. Firma Bolarus dokłada wszelkich starań, by każde urządzenie wychodzące z jej zakładu produkcyjnego spełniało wszystkie oczekiwania klientów biznesowych. Co więcej, regularnie pojawiają się też nowości, dzięki którym marka pozostawia konkurencyjne firmy daleko w tyle. Bolarus to solidność, precyzja i sprawdzone urządzenia, które będą doskonałym wsparciem dla każdego biznesu.

Polecamy również:
bizneswkraju.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com