Pracujesz na umowę o pracę – zobacz na jaki kredyt możesz liczyć.

Otrzymanie kredytu w banku jest dziś obwarowane wieloma formalnościami. Banki mają bowiem dosyć mocno zaostrzoną politykę kredytową nawet w przypadku niewysokich pożyczek gotówkowych. Zupełnie inaczej jest w przypadku pożyczek pozabankowych, które można dostać o wiele łatwiej i szybciej.

W najlepszej sytuacji, jeśli chodzi o wnioskowanie o kredyty bankowe, znajdują się osoby, które mają umowę o pracę. Banki jeszcze przychylniejszym okiem patrzą na tych kredytobiorców, których ta umowa jest na czas określony. Dzięki temu mogą mieć pewność, że kredytobiorca będzie miał możliwość spłacania swoich zobowiązań, a jeśli przestanie się z nich wywiązywać, to będzie możliwość ściągnięcia zaległości z pensji. Osoby pracujące na umowę o prace mają dobrą sytuację, ale również sporo wydatków, szczególnie tych reprezentacyjnych. Panie, które codziennie muszą pojawić się w biurze, muszą inwestować w elegancką odzież i dobrze dopasowane dodatki. Pracując z ludźmi, szczególnie przy obsłudze klienta, trzeba bowiem mocno dbać o swój wygląd. Co więcej, panie często korzystają z usług fryzjerów, kosmetyczek czy gabinetów odnowy biologicznej. Ich wydatki są więc spore.

Warto przemyśleć decyzję pożyczkową

Kredyt gotówkowy w banku można przeznaczyć na typowo kobiece wydatki, jednak warto pamiętać, że są to pieniądze, które kiedyś trzeba będzie zwrócić. Warto więc wnioskować o kredyt jedynie wtedy, gdy wydatki te są naprawdę konieczne i uzasadnione. Kupno kilku kompletów ubrań do nowej, reprezentacyjnej pracy faktycznie jest potrzebne, natomiast zakup piętnastej pary czerwonych szpilek – już niekoniecznie.

Pieniądze można pożyczyć bez wychodzenia z domu

konsolidacja kredytówPanie, które szukają ciekawej oferty pożyczkowej na swoje wydatki, mogą skorzystać nie tylko z kredytów bankowych, ale również z oferty firm pożyczkowych. W dzisiejszych czasach coraz częściej pojawiają się na rynku firmy pozabankowe, które oferują pożyczki skrojone na miarę kobiecych potrzeb.

Wiele firm świadczy swoje usługi przez internet, dzięki czemu nie trzeba nawet wychodzić z domu, by zdobyć dodatkową gotówkę na nieprzewidziane wydatki. Pożyczka online jest wygodnym, komfortowym i bezpiecznym rozwiązaniem. Wystarczy wybrać kwotę pożyczki, ustalić, na jaką liczbę rat chcemy ją rozłożyć, a następnie złożyć prosty wniosek pożyczkowy. We wniosku podaje się wyłącznie swoje podstawowe dane, pożyczka online nie wymaga dostarczania żadnych zaświadczeń o dochodach czy dokumentów potwierdzających zatrudnienie.

Pożyczka online – nie dla zadłużonych

Pożyczka online dostępna przez internet to doskonała alternatywa dla kredytów bankowych. Jest o wiele bardziej dostępna, nie trzeba mieć doskonałej historii kredytowej czy wysokich zarobków. Trzeba jednak pamiętać, że firmy pożyczkowe sprawdzają swoich potencjalnych klientów w bazach dłużników. Kto nieterminowo reguluje swoje zobowiązania musi liczyć się z tym, że pożyczka raczej nie zostanie przyznana. Firma pożyczkowa musi mieć bowiem pewność, że osoba, której udziela pożyczki, wywiązuje się ze swoich wszystkich zobowiązań finansowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com