Pracujesz do późna i nie masz kiedy wziąć pożyczki? Poznaj zalety freezl.pl

Dla kogo pożyczki online?

Coraz większą popularnością cieszą się pożyczki online, które można załatwić właściwie bez wychodzenia z domu. Jest to nie tylko alternatywa dla bankowych ofert, ale również pewna filozofia firm pożyczkowych. Coraz częściej jest to spowodowane trybem życia, uniemożliwiającym pełne załatwianie formalności związanych z pożyczką. Jeśli więc pracujesz do późna i nie masz możliwości wzięcia pożyczki w tradycyjnej placówce, możesz zrobić to w jej internetowym odpowiedniku, czyli platformie do pożyczek.

Freezl.pl- najłatwiejsza platforma do pożyczek

Jedną z platform służących do pożyczek online jest freezl.pl. Dość nowa platforma specjalizuje się w wyszukiwaniu dogodnej dla nas pożyczki i dokonaniu formalności z nią związanych. Cała procedura związana z wnioskiem o pożyczkę zamyka się w kilku krokach, a najbardziej pracochłonny z nich, czyli zamówienie pożyczki wymaga zaledwie wypełnienia kilku pól i zajmuje kilka minut. Co ważne, zwłaszcza dla osób nie mających czasu na tradycyjny wniosek, freezl.pl działa całą dobę, co umożliwia wnioskowanie o pożyczkę o każdej porze, bez żadnych ograniczeń. Cała procedura ze złożeniem wniosku jest bezpłatna, a znalezienie oferty nie zobowiązuje nas do korzystania z niej. Przy pierwszej pożyczce we freezl.pl konieczne jest jeszcze potwierdzenie konta w banku- szczegóły związane z tą szybką procedurą opisane są na stronie i jest to wymagane tylko podczas pierwszej pożyczki. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku można spodziewać się gotówki w przeciągu kilkudziesięciu minut na wskazanym przez nas koncie.

Co wyróżnia freezl.pl?

Platforma podczas weryfikacji wniosku pożyczkowego nie sprawdza BIK-u wnioskodawcy, co umożliwia pożyczkę osobom mającym w przeszłości problemy ze spłatą zobowiązań. Maksymalna kwota, na jaką możemy liczyć we freezl.pl wynosi 5000 złotych i możemy pożyczyć ją na okres 35 dni. Na łamach serwisu znajdziemy również szczegółową tabelę opłat oraz ramową umowę pożyczkową, co pozwoli pożyczkobiorcy zwizualizować w pełni wszystkie koszty i warunki współpracy z serwisem pożyczkowym.

Nie sama platforma

Korzystanie z platformy wiąże się z udogodnieniami i oszczędnością czasu, jednak na każdym etapie korzystania z platformy możemy mieć wątpliwości, które chcemy rozwiązać z pomocą kogoś wykwalifikowanego w danej dziedzinie. Wychodząc naprzeciw tym właśnie oczekiwaniom platforma freezl.pl oprócz całodobowego działania udostępnia również Biuro Obsługi Klienta, które codziennie przez kilka godzin jest do dyspozycji klientów. Można drogą mailową lub telefoniczną rozwiać wszelkie wątpliwości związane z funkcjonowaniem platformy.

Dla kogo platforma freezl.pl?

Innowacyjna platforma freezl.pl została stworzona dla każdego, kto szuka wygodnej pożyczki, którą można uzyskać bez wychodzenia z domu. Pożyczkobiorcą może zostać osoba pełnoletnia- jest to warunek konieczny w każdej firmie pożyczkowej- jednak platforma nie posiada żadnych predyspozycji związanych z górną granicą wiekową czy grupą zawodową, dla której przygotowuje ofertę.

One Comment on “Pracujesz do późna i nie masz kiedy wziąć pożyczki? Poznaj zalety freezl.pl”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com