Praca w domu, czyli zakładamy sklep internetowy: przewodnik dla początkujących

Chcesz prowadzić sklep eCommerce i zarządzać nim z biura domowego? To tego tematu trzeba podejść o wiele bardziej skrupulatnie niż do projektowania jakiejkolwiek innej strony internetowej, Witryna e-commerce jest areną online związaną z bardzo ważnymi względami, o których należy pamiętać. Gdy głównym celem Twojej firmy jest sprzedaż, to dlatego masz do uwzględnienia cały zestaw reguł, które będziesz chciał stosować, aby realizować te transakcje w spokojny, kolektywny i fajny sposób.

Zanim zaczniesz – pamiętaj, że dzisiejsze sklepy muszą być są zoptymalizowane pod kątem urządzeń przenośnych, dzięki czemu klienci będą mogli robić zakupy z łatwością z dowolnego miejsca, nawet siedząc w samochodzie.

Gotowy na otwarcie sklepu online? Oto Twój przewodnik po projektowaniu sklepu e-commerce, który sprawi, że przeglądanie i kupowanie produktów będzie przyjemnością!

Złota zasada prowadzenia sklepu e-commerce

Zanim zaczniesz umieszczać swój pierwszy produkt na siatce edytora witryny, musisz pamiętać o jednej rzeczy: chcesz, aby Twój sklep naśladował doświadczenie zakupów robionych w prawdziwym sklepie – tak bardzo, jak tylko to możliwe!

Zakupy przez Internet mogą być przerażające dla wielu osób. Postaw się w butach kupującego. Chociaż w sieci możesz zrobić dziś wszystko, od kupowania artykułów spożywczych po wieczorne ubrania – wciąż jest mnóstwo ludzi, którzy są zmęczeni cyfrowymi zakupami, więc zrób wszystko, co w Twojej mocy – aby klienci czuli się komfortowo! Od wyraźnych zdjęć produktów po szczegółowe opisy każdego przedmiotu, aby Twoi klienci online czuli, że mogą dotrzeć do Twojego ekwipunku na ekranie. Dajemy Ci kilka świetnych wskazówek, jak to zrobić.

Strona główna

Zacznijmy od początku – pierwsze wrażenie, jakie ludzie stworzą sobie o Twoim sklepie internetowym, jest prawdopodobnie związane ze stroną główną. Tak, jak fajna witryna okienna może nadać stylowy klimat fizycznemu sklepowi, Twoja strona główna jest Twoją bramą do zarabiania na własnym e-commerce.

Jeśli Twoja strona będzie irytująca, ludzie będą mieli problemy ze znalezieniem produktu swoich marzeń. Oto, jak ułatwić zakupy swoim potencjalnym nabywcom:

* Uporządkuj swoje menu w sprytny i metodyczny sposób – na podstawie rodzaju produktu, marki, koloru itp. Pomoże to kupującym znaleźć i kupić to, czego najbardziej potrzebują
* Umieść logo swojego sklepu w nagłówku.
* Dodaj pasek wyszukiwania w swojej witrynie, aby zapewnić dodatkowo łatwą nawigację.
* Spraw, by klienci mogli nawigować bez myślenia.
* Pochwal się swoimi towarami najlepiej jak potrafisz.

Jeśli chodzi o popisywanie się produktami online, zdjęcia naprawdę jest wszystkim! Pamiętasz złotą zasadę, o której wspomnieliśmy powyżej? Bardziej niż gdziekolwiek indziej – na Twojej stronie produkty muszą zrobić wszystko, co w ich mocy – aby naśladować prawdziwy wygląd i styl towarów dostępnych realnie. Oto jak to zrobić:

Zainwestuj w dobre zdjęcia! Jeśli zdjęcia Twoich przedmiotów nie wyglądają zachęcająco, dlaczego ktoś miałby ryzykować? Zapewnij wiele widoków swoich produktów, dodając różne perspektywy kątowe swojego przedmiotu oraz zapewnij swoim klientom funkcję powiększania, aby mogli dokładnie obejrzeć każdy detal.

Możesz też zajrzeć na stronę http://zarabiamwdomu.eu/ gdzie znajdziesz jeszcze więcej przydatnych informacji na temat zarabiania po przez internet Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com