Pożyczka na dowód – gdzie szukać?

Szybki pożyczki pozabankowe są dostępne na każdym kroku. W Internecie wiele firm się reklamuje i przyciąga swoich klientów hasłami ,,Pierwsza darmowa”, ,,RRSO 0%”. Tak naprawdę cały proces wnioskowania o chwilówkę czy pożyczkę na raty nie zajmuje więcej niż 15 minut. Bez wychodzenia z domu i bez formalności. A jakie dokumenty potrzebujemy aby wziąć pożyczkę pozabankową?

Jeden dokument – dowód osobisty

W dzisiejszych czasach każdy z nas ceni sobie czas. Również pożyczkodawcy biorą to pod uwagę przy tworzeniu wniosku o pożyczkę. W większości firm jedyny dokument, który potrzebujemy to będzie nasz dowód. Dane z niego są niezbędne przy aplikowaniu o dodatkowy zastrzyk gotówki. To właśnie wyróżnia pożyczki pozabankowe od innych instytucji, gdzie aby dostać pozytywną akceptację musimy udać się do placówki ze stertą dokumentów.

W rankingu firm pozabankowych: https://pozyczka4you.pl/pozyczka-na-dowod/ możemy znaleźć ponad 20 instytucji, które gotowe są udzielić nam pożyczki. Wystarczy spośród ofert wybrać tę, która idealnie odpowiada naszym oczekiwaniom. Czy jesteśmy zainteresowani krótkoterminową pożyczką do 3000 zł czy może chcielibyśmy większą kwotę i spłacać ją w ratach. To wszystko znajdziemy w powyższym rankingu.

Bez gwaranta

Wiele osób zastanawia się czy potrzebuje gwaranta aby dostać pożyczkę. 95% firm w Polsce nie wymaga żyranta. Nie musimy obawiać się, że z braku osoby która pośredniczy nasz kredyt, nie dostaniemy pożyczki. Oczywiście jeśli jesteśmy bardzo zadłużeni i nasze szanse na uzyskanie pozytywnej akceptacji podczas składania wniosku, to gwarant może pomóc.

Zalety pożyczki na dowód

  • szybki proces wnioskowania o pożyczkę;
  • bez wychodzenia z domu;
  • bez formalności;
  • potrzebujemy tylko jeden dokument;
  • możliwość wzięcia pożyczki nawet do 50 000 zł

Aby dostać pożyczkę na dowód musimy mieć więcej niż 18 lat – czasami firmy wymagają minimum 21 lat. Każda osoba wnioskująca o pożyczkę przez Internet powinna mieć zameldowanie na terenie Polski, posiadać aktualny dowód osobisty i aktywny numer telefonu. Również konto w polskim banku jest wymagane, jeśli chcemy aby pieniądze zostały przelane na nasze konto.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com