Poznaj kredyty w Idea Bank

Idea Bank jako instytucja nastawiona na cele i oczekiwania przedsiębiorców, posiada w swojej ofercie szeroką bazę dostępnych kredytów gotówkowych. Pozwala ona na dostosowanie się do potrzeb firmy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do wyboru odpowiedniego wariantu lub chcesz dowiedzieć się więcej na temat konkretnego produktu, wystarczy skontaktować się z jednym z pracowników banku. Wykwalifikowana kadra doradców z pewnością odpowie na każde pytanie.

Promowany produkt Idea Banku

Na swych stronach internetowych instytucja reklamuje obecnie Kredyt na Innowacje Technologiczne. Z pewnością wpływ na to ma współpraca nawiązana z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, która zaowocowała wspólnym działaniem, mającym na celu wyłonienie innowacyjnego projektu technologicznego stanowiącego połączenie nauki i przedsiębiorstwa.

Przyznane dofinansowanie unijne w wysokości nawet 70 % wydatków kwalifikowanych przeznaczone jest na spłatę części przyznanego kredytu.

Jest to bardzo ciekawa inicjatywa, której działania zostały zaplanowane na najbliższe dni. Już 7 grudnia rozpoczyna się przyjmowanie wniosków o dofinansowanie, a właściwy etap kampanii wystartuje po 20 stycznia 2016 roku.
Kredyt dla nowo powstałych działalności

W swej bogatej ofercie Idea Bank posiada bardzo ciekawy produkt, tzw. Kredyt Na Start. Jak sama nazwa wskazuje, jest on udzielany przedsiębiorstwom, które dopiero rozpoczęły swoją aktywność na rynku. Uzyskanie tego kredytu możliwe jest już pierwszego dnia po uruchomieniu działalności.

Wydawałoby się, że tak prężnie działającej instytucji jaką jest Idea Bank, wystarczą jedynie opcje dedykowane doświadczonym właścicielom firm. Bank stawia jednak również na osoby wchodzące w świat biznesu. Kredyt Na Start jest dla nich pokaźnym zastrzykiem gotówki, który pozwoli im na dofinansowanie pierwszych miesięcy istnienia prowadzonej działalności gospodarczej. Dodatkową opcją jest specjalna promocja „Rok bez ZUS-u”, w ramach której przedsiębiorca przez cały rok będzie co miesiąc otrzymywał od banku premie finansowe na opłacanie składek. Łączna kwota kredytu waha się od 5000 do 350 tysięcy złotych.

Idea Bank wierzy w sukcesy swoich klientów, dlatego w tym przypadku okres kredytowania sięga nawet dziesięciu lat! Jest to czas, który pozwoli właścicielowi firmy na jej rozruszanie oraz wypracowanie zysku, dzięki czemu będzie mógł on spłacać ciążące na nim zobowiązanie kredytowe.

Pozostałe kredyty z oferty Idea Banku

Podane przykłady to zaledwie część całej palety kredytów gotówkowych z oferty banku. Kolejne produkty są dopasowane do zupełnie innych grup odbiorców.

Dla przedsiębiorcy, który potrzebuje środków na bieżące potrzeby i wydatki przewidziany jest tzw. Kredyt Obrotowy. Jego nazwa nawiązuje do indywidualnego ustalenia wysokości kredytu, zależnego właśnie od obrotów prowadzonej działalności.

Jeśli zależy Ci na zaoszczędzeniu wydatków przeznaczanych na ogrzewanie i energię elektryczną Twojej firmy, odpowiedni dla Ciebie będzie Kredyt Eko, którego suma finansowania sięga 4 milionów złotych.

W ofercie Idea Banku dostępny jest także Kredyt Samochodowy przewidziany specjalnie dla przedsiębiorców planujących zakup pojazdu. Wbrew nazwie nie ogranicza się on wyłącznie do auta, lecz także do m.in. motocykla, ciężarówki czy nawet autobusu.

Kredyt inwestycyjny z decyzją online to propozycja dla tych właścicieli firm, którzy mają już przewidziany cel, lecz brakuje im środków na jego realizację. Ogromnym walorem tej usługi jest błyskawiczna decyzja kredytowa, podejmowana w ciągu zaledwie kilku minut, i to bez wychodzenia z domu. Jej wynik jest zależny od historii transakcji przeprowadzanych na koncie firmowym oraz tego, na co zostaną przeznaczone pieniądze.

Rodzajem kredytu o znacznie mniejszej wysokości jest Konto Firma to ja z nieoprocentowanym debetem, które pozwala na spłatę nagłych i pilnych wydatków poniesionych w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Źródło:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com