Poznaj dostępne rodzaje naklejek reklamowych

Naklejki reklamowe stanowią jeden z elementów promocji, które mogą spełnić założone przez Ciebie cele biznesowe. Planujesz nową kampanię promocyjną? Chcesz zainwestować w dodatki, dzięki którym zwiększysz rozpoznawalność swojej firmy? Jeżeli utożsamiasz się, choć z jednym z tych scenariuszy – poniższy wpis powinien Cię zainteresować!

Druk naklejek pozwoli wyróżnić Twoją firmę

Co powinno poprzedzić drukowanie naklejek?

Jakie naklejki reklamowe wyróżniamy?

Opracuj plan promocji wspólnie z wybraną drukarnią i zacznij pracować na sukces swojej firmy!

Druk naklejek pozwoli wyróżnić Twoją firmę

Naklejki reklamowe to doskonały sposób na to, aby zainwestować w utrwalanie pozytywnych skojarzeń z Twoją firmą. Przed Tobą targi czy inny branżowy event? Zadbaj o ekonomiczne materiały, które będziesz mógł wręczać sympatykom swojej firmy. Naklejki reklamowe mogą przyjmować formę modnych i chętnie stosowanych vlepek wydrukowanych na folii samoprzylepnej. To dopiero początek możliwości. Obecnie na rynku spotkasz wiele wyspecjalizowanych drukarni, w których będziesz mógł zrealizować wybrane przez siebie projekty, które pozwolą Ci uzyskać założone przez Ciebie cele. Potrzebujesz naklejki w dowolnym rozmiarze? Interesuje Cię zróżnicowany druk naklejek – na ściany, szyby, całą powierzchnię auta, na podłogę w centrach handlowych czy może na opakowania? Bez względu na to, czego dokładnie oczekujesz – zacznij od przygotowania chwytliwego projektu, a następnie przystąp do realizacji zlecenia z wysyłką pod wskazany adres. Powierz swoje zamówienie doświadczonej drukarni, która wyprodukuje trwałe i efektowne naklejki.

Co powinno poprzedzić drukowanie naklejek?

W pierwszej kolejności zastanów się nad tym, jaki cel ma przyświecać takim naklejkom.

Wybór materiału to nie wszystko – równie ważny jest sam projekt oraz jego przeznaczenie. Przy składaniu zamówienia będziesz musiał także określić sposób konfekcji etykiet. Możesz je bowiem otrzymać w arkuszach lub na rolce. Ten drugi sposób jest polecany szczególnie wówczas, gdy zamierzasz przystąpić do etykietowania maszynowego.

Kolejny etap dotyczy wyboru tego, jaka technika druku będzie najlepsza w Twoim przypadku. Zależy Ci niemal na fotograficznej jakości druku w szybkim czasie? Potrzebujesz niskich nakładów naklejek? Wówczas cyfrowa technologia będzie strzałem w dziesiątkę!

Jakie naklejki reklamowe wyróżniamy?

Naklejki perforowane, naklejki wycinane na folii samoprzylepnej lub folii ploterowej, magnesy reklamowe z logo firmy – jak się odnaleźć w gąszczu dostępnych możliwości?

Naklejki wypukłe żywiczne wyróżniają się efektownymi wypukłościami. Jak to możliwe? Otóż wszystko jest zasługą żywicy poliuretanowej, która po wydruku jest nanoszona na gotowy produkt, a następnie utwardza się ją z użyciem światła UV. Na co możesz liczyć poza uzyskaniem wrażenia trójwymiarowości? Nie bez znaczenia pozostaje zwiększona wytrzymałość na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne oraz uzyskanie głębi kolorów.

Naklejki z logo firmy to z kolei doskonały sposób zarówno na reklamę, jak i na ułatwienie nowym klientom w dotarciu do miejsca docelowego. Przykładowo – naklejki podłogowe w formie strzałek i nazwy firmy będą świetnie nawigować do Twojej firmy. Z uwagi na częstą eksploatację i fakt, że podłogi w centrach handlowych są regularnie czyszczone z użyciem profesjonalnych urządzeń i chemii – takie naklejki podłogowe powinny wyróżniać się odpowiednią trwałością.

Jeżeli zaś interesuje Cię druk naklejek, które mają pełnić funkcję etykiety na produkt – wówczas warto zastosować uszlachetnienia. Dostępne folie samoprzylepne mają różne możliwości, dzięki czemu możesz wykorzystać potencjał konkretnego surowca, np. folii srebrnej. Dzięki nim Twoje naklejki uzyskają ciekawe i przykuwające wzrok metaliczne efekty. Nie musisz inwestować w matryce do hotstampingu – umiejętne wykorzystanie właściwości surowca to ekonomiczne i sprytne posunięcie, dzięki któremu wyróżnisz swoją etykietę produktową bez konieczności generowania dodatkowych kosztów!

Opracuj plan promocji wspólnie z wybraną drukarnią i zacznij pracować na sukces swojej firmy!

Jeżeli chcesz zainwestować w większą rozpoznawalność Twojego przedsiębiorstwa, warto też rozważyć oklejanie aut. Możliwość druku na wytrzymałej folii sprawia, że auto służbowe stanie się Twoją mobilną reklamą. Używa się tutaj specjalistycznej folii, dzięki której auto będzie prezentować się tak samo dobrze bez względu na zmieniające się warunki atmosferyczne takie jak deszcz, śnieg, promieniowanie UV oraz wysokie i niskie temperatury.

To zaledwie ułamek możliwości, które możesz wykorzystać w drodze do wyróżnienia swojego biznesu. Sprawdź szczegóły pod adresem https://sigmadruk.pl/oferta/naklejki-reklamowe-podlogowe/ wybranej przez Ciebie drukarni.

Powyższy poradnik powinien dostarczyć Ci podstawowych informacji dotyczących powszechnie występujących naklejek reklamowych. Jeżeli zależy Ci na wyróżnieniu Twojej firmy – zainwestuj w wybrany rodzaj naklejek, chwytliwy projekt i wybrany rodzaj uszlachetnień. Laminacja matowa, lakierowanie błyszczące, hot stamping, folia metalizowana – zapytaj o dostępne możliwości wyróżnienia Twoich nalepek i przystąp do realizacji Twojego projektu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com