Pożegnanie kolegów z pracy – jakie upominki firmowe sprawdzą się najlepiej? Odpowiadamy

Kosz prezentowy, w który znajdują się upominki firmowe, jest jednym z najpopularniejszych prezentów, jakie otrzymują pracownicy, żegnając się z przedsiębiorstwem. Powody rozstania pracownika z firmą mogą być różne, jeżeli jednak ich drogi rozchodzą się w pokojowych warunkach, warto upamiętnić okres trwania współpracy. Być może to właśnie upominek z logo firmy wywoła uśmiech na twarzy byłego pracownika. Czym można obdarować osobę odchodzącą z firmy?

Powodów, dla których pracownicy rozstają się z firmą, może być wiele. Jedni odchodzą na emeryturę, a inni zmieniają miejsce pracy. Zdarza się również, że współpracownice mają przerwę w wykonywaniu obowiązków służbowych, związaną z urodzeniem i wychowywaniem dziecka. W każdej z tych sytuacji miło jest pożegnać te osoby podarkiem. Upominki reklamowe opatrzone logo firmy często wchodzą w skład takiego prezentu. Niemniej upominki firmowe z logo firmy nie muszą być jedynym elementem takiej paczki. W jaki jeszcze sposób można upamiętnić rozstanie pracownika z firmą? Odpowiadamy.

Upominki z logo firmy w koszu i coś słodkiego na pożegnanie

Jednym z oficjalniejszych, jednak wciąż bardzo uprzejmych prezentów dla pracownika odchodzącego z firmy jest kosz, w którym znajdują się, między innymi, upominki firmowe z logo. Jest to doskonały podarunek w sytuacji, w której nie było właściwej okazji do ocieplenia stosunków ze współpracownikiem. Taki prezent nie musi jednak wcale wiązać się ze złymi relacjami w pracy.

Ozdobny kosz wypełniony po brzegi słodkościami, w którym znajdują się upominki firmowe, z pewnością sprawi ogromną przyjemność pracownikowi, opuszczającemu gmach firmy. W przypadku pożegnania koleżanki z pracy, oprócz upominków z logo firmy można wręczyć jej bukiet kwiatów lub, jeżeli jest wielbicielką roślin domowych, okazały kwiat w doniczce.

Jakie upominki firmowe z logo mogą znaleźć się w takim koszu? Dobrym pomysłem jest wykonanie dobrej jakości, spersonalizowanego nadruku na kubku lub filiżance. Osoba odchodząca na emeryturę ucieszy się z pióra opatrzonego grawerem. Jeżeli dany pracownik posługiwał się typowym dla siebie powiedzeniem, można wykonać specjalnie dla niego koszulkę z nadrukiem.

Co, jeśli nie upominki firmowe? Zdjęcie pracowników!

Jeżeli z jakiegoś powodu pracownik odchodzący z firmy nie może zostać obdarowany koszem ze słodyczami, w którym znajdują się upominki firmowe sygnowane logo, dobrym pomysłem okaże się pamiątkowe zdjęcie. Taka fotografia może zostać wykonana w dużym formacie. Istnieje również możliwość nadrukowania jej na płótno tak, aby przyjęła formę obrazu.

Zdjęcie pamiątkowe z pracownikami wcale nie musi być nudne. Kreatywne podejście do tematu będzie strzałem w dziesiątkę, a współpracownik odchodzący z firmy uraduje się na widok takiego wyjątkowego prezentu. Do zdjęcia można dołączyć upominki z logo firmy, które będą dobrze kojarzyły się byłemu pracownikowi z jego poprzednim miejscem pracy, z którym był związany przez ostatni czas.

Jak wybrać odpowiednie szkolenie UX?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com