Portfele męskie dla dżentelmenów – poradnik zakupowy

Dżinsy i portfel łączy szczególny związek, ale całe szczęście, dzisiaj jest o wiele więcej producentów niż kiedykolwiek którzy to rozumieją i oferują różnorodne męskie portfele skórzane – od podstawowych bifoldów po bogate, inspirowane różnorodną twórczością nowoczesne portfele męskie. Oto pomocny mini przewodnik, który skieruje Cię w stron podjęcia mądrej decyzji o zakupie ( również jeśli chcesz wiedzieć jaki portfel dla mężczyzny, bo wiesz że portfele na prezent to super pomysł).

Dla tych, którzy używają kart prawie wyłącznie, minimalistyczny portfel typu slim jest świetnym rozwiązaniem. Zwykle takie skórzane portfele dla mężczyzn (zobacz tutaj: https://gentle-man.pl/87-meskie-portfele-skorzane) są:

  • proste
  • eleganckie
  • bardzo łatwe w użyciu

Jednak to nie jest dobry pomysł dla panów, którzy wolą płacić gotówką, a ich projekt jest minimalistyczny, ale jeśli szukasz eleganckiego sposobu przechowywania kart, jest to świetna opcja. Ze względu na ich mniejszy rozmiar, taki portfel na karty działa dobrze dla biznesmenów, którzy przechowują swój portfel w kurtce lub przedniej kieszeni dżinsów.

Średnie portfele?

Są podobne do bifoldów; Różnica polega na tym, że są one wyższe i węższe, więc po umieszczeniu w kieszeni konstrukcja portfela jest wyrównana w pionie.

Średnie portfele mają mniej więcej tyle samo miejsca na rachunki, ale więcej miejsca na karty, pokwitowania i monety. Ponieważ zachowują system banknotów w stylu bifold, są zwykle szersze niż inne typy, a w zależności od dżinsów – to może być bardziej niewygodnie.

Długi portfel

Długie portfele męskie mają najwięcej miejsca do przechowywania i są najbardziej zauważalnym stylem. Ponieważ rachunki leżą w nich płasko, możesz załadować je z większą ilością gotówki bez kłopotliwych sytuacji, że nie możesz czegoś w swoim portfelu znaleźć, a ponadto dostęp do wszystkiego jest o wiele łatwiejszy i to sprawia, że takie męskie portfele ze skóry po prostu ​​wyglądają ładnie.

Takie portfele są też zwykle są nieco węższe i nieco wygodniejsze w użytkowaniu niż portfele średnie. Ze względu na swój duży rozmiar, długie portfele będą okej, jeśli wolisz nosić portfel w torbie, ale także mogą leżeć w tylnej kieszeni jeśli lubisz – wiele typów ma srebrne konchy i zatrzaski, które dodają im stylu.

Teraz, gdy mamy już do czynienia z podstawowymi typami portfela, spójrzmy na następny krok.

Design

Na koniec przyjrzyj się dokładnie projektowi swojego przyszłego portfela. Ile miejsca na karty potrzebujesz? Czy chcesz etui na monety celem ich łatwego przechowywania – a jeśli tak, to czy wolisz zamek, zatrzask czy obudowę z klapką? Jak łatwo jest uzyskać dostęp do przedziału? Znajomość właściwych pytań pomoże uniknąć kupowania portfela z problematycznym projektem.

Jednym z największych problemów, które wielu kupujących przeoczyło, jest rozmieszczenie miejsc na karty. Może się to wydawać nieistotne, ale projekt miejsc na karty będzie albo chronić karty, albo je gnieść. Wzory, w których karty rozciągają się nad krawędzią, wywierają nacisk na karty, gdy siedzisz w portfelu i mogą doprowadzić do pęknięcia lub złamania twoich kart.

[TB]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com