Hirsch Porozell- producent opakowań styropianowych

Szukasz wyjątkowo wytrzymałych, wygodnych w użytkowaniu, niedrogich i uniwersalnych opakowań? Słyszałeś już o opakowaniach styropianowych? Sprawdź sam, jak wiele korzyści przyniosą właśnie twojej firmie.

Dotychczas stosowane folie i kartony nie zawsze spełniają swoje zadanie. Często przechowywany w nich towar ulega zniszczeniu, szczególnie w trakcie transportu. Najlepszym wyjściem jest eliminacja niespełniających swoich zadań opakowań i zamiana ich na lepsze. Dlatego dziś przedstawimy ci nowoczesne rozwiązanie, czyli opakowania ze spienionego polistyrenu, czyli formowanego styropianu.

Cechy opakowań styropianowych

Tej rodzaj surowca ma zastosowanie w wielu branżach, poczynając od AGD, kończąc na branży spożywczej. Z pewnością dlatego, że tego rodzaju tworzywa sztuczne mają wiele zalet, takich jak:

  • lekkość i elastyczność,
  • amortyzacja produktów, na przykład podczas transportu,
  • izolacja termiczna,
  • odporność na wahania temperatur,
  • są sztywne i antystatyczne, co szczególnie dotyczy elektroniki,
  • niski koszt produkcji więc niski koszt opakowania,
  • niska nasiąkliwość, co dodatkowo chroni je przed pleśnią i grzybami.

Jak sam widzisz, potwierdza to uniwersalność, o której już wspomnieliśmy.

Wykorzystanie spienionego polistyrenu

Nie ma chyba branży, która nie korzystałaby z tak wygodnych opakowań. Tu, jak już wspomnieliśmy, największym powodzeniem cieszy się branża elektroniczna, w której wykorzystuje się styropianowe opakowania podczas przechowywania urządzeń RTV i AGD. W branży spożywczej jest coraz częściej wykorzystywana przy przechowywaniu jedzenia oraz do transportu gorących posiłków. W branży dekoracyjnej znajdziemy wiele znanych propozycji takich jak bombki, jajka, zwierzątka, które możemy przystroić indywidualnie. W przemyśle produkcyjnym zastępuje się dotychczasowe deskowane palety właśnie na wytrzymały, lekki i dużo tańszy styropian tworzący palety. Przykładów można mnożyć, jednak sam wiesz najlepiej, czym zajmuje się twoja branża i do czego z pewnością przyda ci się ta nowa technologia.

Jeśli chciałbyś wiedzieć więcej, to Hirsch Porozell – producent opakowań styropianowych jest tym, czego potrzebujesz. Jedna z największych firm na rynku działająca już od 94″ roku wykona indywidualne opakowania na zamówienie, które będą odpowiadać twoim potrzebom. Wśród nich tace, opakowania jedno i wielokrotnego użytku. Pamiętaj, że pozwoli ci to ograniczyć koszty produkcyjne i zmniejszyć straty związane z uszkodzeniami mechanicznymi produktów. To twoja szansa do zmiany na lepsze. Sprawdź: Producent opakowań styropianowych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com