Porady dla młodych deweloperów: czyli czego można się nauczyć od tych renomowanych?

Co trzeba zrobić, aby odnieść sukces w branży nieruchomości i jak studenci mogą wykazać swój potencjał w procesie rekrutacji? Podzielimy się tutaj swoimi spostrzeżeniami. Najlepsi deweloperzy nieruchomości są wytrwali, przedsiębiorczy i nigdy nie przestają czytać!

Rozwój nieruchomości to sztuka tworzenia transakcji, tworzenia wartości i zysku. Dobry deweloper bez względu na to, czy sprzedaje kamienicę w Paryżu czy nowe mieszkania Warszawa Włochy ma wizję.

Czy to zdolność, którą posiadają absolwenci? Tak – można dostrzec potencjał u absolwentów, który można rozwijać. Posiadanie doświadczenia zawodowego związanego z nieruchomościami jest przydatne dla kandydatów na absolwentów, ale nie jest konieczne, jeśli masz odpowiednie atrybuty.

Charakterystyka odnoszących sukcesy deweloperów nieruchomości

Czytają, czytają, czytają… i są zainspirowani. Jeśli chcesz odnieść sukces, zacznij czytać dwie lub trzy gazety i magazyny dotyczące rynku nieruchomości dziennie. Każdego ranka! Niektórzy chodzą na poranny jogging – ale jako deweloper nastawiony na sukces musisz pomyśleć o takim czytaniu jako o porannym joggingu intelektualnym. Następnym krokiem jest obserwacja, oddzielne wiadomości łączą się ze sobą i dostrzegają potencjalne możliwości. „Musisz zobaczyć problemy i wymyślić rozwiązania marketingowe. Można na przykład powiedzieć, że świeży absolwenci nie wymagają już mieszkania studenckiego, ale rzadko mogą sobie pozwolić na własne domy. Czy istnieje luka na rynku mieszkań dla „absolwentów” obok budynków studenckich? Odpowiedź znajdziesz w prasie.

Udani deweloperzy także nie przestają próbować pchać się pod górę. Najlepsi deweloperzy są wytrwali i nie zniechęcają się gdy inni ludzie, mówiąc im, że czegoś nie można zrobić. Jednym z głównych celów takich deweloperów powinna być realizacja idei, nawet jeśli 90% osób mówi, że to zakończy się porażką. Nie można się poddawać, trzeba wygrać umowę, uzyskać zgodę na planowanie i zarobić dużo pieniędzy! Częściowo chodzi o wiarę w siebie i wiarę we własne osądy, a częściowo o możliwość przezwyciężenia zastrzeżeń innych.

Zareklamuj się!

Udani deweloperzy są konkurencyjni, ale nie agresywni. Wszyscy odnoszący sukcesy deweloperzy są bardzo konkurencyjni. Musisz być zaangażowany w tworzenie transakcji o najwyższej wartości, ale nie możesz być nieprzyjemny; Twoje umiejętności interpersonalne są niezbędne do zawarcia umowy.

Na początku swojej kariery, jeśli chcesz odnieść sukces, musisz poświęcić się pracy, z wyłączeniem większości innych interesów. To się opłaci później w twojej karierze. Twój wkład zostanie zauważony.

Jak pokazać swój potencjał w procesie rekrutacji?

Bądź pewny, że możesz wykonać zadanie. Najlepsi kandydaci są absolutnie pewni, że mogą wykonać swoją pracę. Przeczytali między wierszami ogłoszenia o pracy i potrafią wyartykułować, w jaki sposób mają atrybuty, które mogą pomóc im odnieść sukces w tej firmie, mimo że zazwyczaj jeszcze nie mają bezpośredniego doświadczenia z tym związanego. Pamiętaj, że pewność siebie polega na demonstrowaniu swojego potencjału!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com