Szukasz pomysłu na własny biznes? Postaw na Parową Myjnię w Kontenerze!

Dla wszystkich, którzy marzą o własnym biznesie i poszukują innowacyjnego i sprawdzonego pomysłu istnieje możliwość założenia własnej myjni parowej w kontenerze. Jest oparta na wyjątkowym projekcie, nowoczesna, ekologiczna i bardzo prosta w utrzymaniu. Zacznij zarabiać szybko, bez załatwiania pozwoleń, zbędnego ryzyka i wysokich kosztów prowadzenia inwestycji.

Liderzy stawiają na innowacje i technologię

Myjnia samochodowa w kontenerze jest na rynku pomysłem nowatorskim i przewyższa tradycyjne myjnie stacjonarne pod wieloma względami. Dla przedsiębiorcy, który zdecyduje się na jej prowadzenie, nie istnieją praktycznie żadne ograniczenia, jeśli chodzi o lokalizację własnego biznesu. Można ją postawić w dogodnym miejscu przy ruchliwych trasach oraz wszędzie tam, gdzie widoczny jest potencjał. Posiada wiele zalet – jest funkcjonalna, ekologiczna, prosta w obsłudze, posiada przyjazny środowisku design i jest wygodna zarówno dla klientów, jak i pracowników. Myjnia w kontenerze wyposażona jest w specjalistyczne, renomowane myjnie parowe Optima DMF, odkurzacze pianowe SW15 Hot Foam, odkurzacze sucho/mokro VAC 3M oraz odkurzacze sucho/mokro FOK. Technologia parowa znacznie przewyższa tę tradycyjną – wodną.

Technologia mycia parowego jest powszechnie znana i ceniona za wiele zalet. Specjaliści oraz osoby, które w swoich biznesach postawiły na maszyny parowe podkreślają: Czyszczą dokładniej niż urządzenia wodne, a zimą po umyciu parowym nie dochodzi do zamarznięcia uszczelek – mówi przedstawiciel firmy Green Steam, która dostarcza innowacyjnych rozwiązań w zakresie myjni parowych, w tym w kontenerach. Czyszczenie parą to proces nanotechnologiczny, polegający na aktywowaniu jonów minerałów rozpuszczonych w wodzie. Pod wpływem wysokiej temperatury rośnie ich energia wewnętrzna, a co za tym idzie, także prędkość. Dzięki temu potrafią rozbić struktury brudu oraz błony komórkowe bakterii, grzybów i innych patogenów. Proces ten szybko zabija mikroorganizmy, zostawiając czyszczoną przestrzeń niemal sterylnie czystą.

Liderzy są ekologiczni

Prowadzenie Myjni Parowej w Kontenerze łączy się z ekologią i ekonomią kosztów i materiałów. Energooszczędny aspekt oraz przyjazność dla środowiska oznacza aż 50-krotnie mniejsze zapotrzebowanie na zużycie wody oraz zmniejszenie ilości wytwarzanych nieczystości. Co więcej, nie musimy płacić czynszu, zatem koszty prowadzenia inwestycji sprowadzają się jedynie do dzierżawy terenu, na której stanie nasz kontener. To kolejna przewaga konkurencyjna nad tradycyjną myjnią stacjonarną.
Jeśli wahasz się, w co zainwestować swoją energię, przedsiębiorczość i środki, a chcesz być jednym z pierwszych na rynku, koniecznie przemyśl opcję myjni parowej w kontenerze. Aby ją prowadzić, nie potrzeba mieć dodatkowych kwalifikacji ani pozwoleń. Wystarczą dobre chęci oraz nastawienie na zarządzanie firmą związaną z usługami mycia i czyszczenia różnego rodzaju powierzchni. Dodatkowo założenie tak sprofilowanej firmy nie wymaga zorganizowania pozwoleń wodno-prawnych, co jest normą, gdy chcemy prowadzić myjnię samochodową w oparciu o standardowy model.

Lider wkracza na rynek w najlepszym momencie i bez ryzyka

Mycie zewnętrzne trwa do 20 minut i odbywa się na jednym z trzech zadaszonych stanowisk. Mycie wnętrza odbywa się na specjalnie do tego przeznaczonym stanowisku i trwa od 40 minut do 1 godziny. A co w tym czasie mogą robić klienci? Na pewno docenią komfort, jaki łączy się z korzystaniem z myjni parowej. Kawa lub napoje chłodzące, telewizor, prasa, po którą mogą sięgnąć, wygodne siedziska oraz wifi sprawią, że będą mogli zrelaksować się podczas oczekiwania na umycie samochodu, a to sprawi, że z dużym prawdopodobieństwem powrócą w takie miejsce lub będą go wyglądać na przemierzanych trasach.
Pomysł jest niezwykle funkcjonalny, specjalnie zaprojektowany kontener morski można ustawić w wybranej lokalizacji i dostosować do panujących tam warunków. Docenią je także pracownicy. Wygoda obiektu polega na takim jego zaprojektowaniu, że znalazło się w nim miejsce na strefę socjalną, wyposażoną w przebieralnię, łazienkę oraz wc.
Każda inwestycja w stacjonarną myjnie obarczona jest ryzykiem związanym z nietrafioną lokalizacją
W przypadku myjni parowej w kontenerze jeśli z czasem okaże się, że dana lokalizacja nie przynosi spodziewanych korzyści lub po jakimś czasie miejsce wyczerpie oczekiwany potencjał, nic nie stoi na przeszkodzie, by przenieść swój kontener w inne miejsce. To wszystko bez żadnej straty zainwestowanych środków.
Rynek myjni parowych jest w bardzo dobrym momencie – wszystko wskazuje, że będzie się rozwijał, a klienci będą poszukiwali tego rodzaju udogodnień. Jeśli dodatkowo rozwiązanie bazujące na technologii parowej „oprawimy” w kontener, dający poczucie nieograniczenia i mobilność, wydaje się idealnym rozwiązaniem na własny biznes.

Więcej o innowacyjnym rozwiązaniu i fantastycznym pomyśle na biznes można poczytać pod adresem: http://www.greensteam.pl/produkty/myjnie-stacjonarne/myjnie-stacjonarne-2/kontener—4-stanowiska.html

Firma Green Steam oferująca Myjnię Parową w Kontenerze jest największym i najbardziej doświadczonym dystrybutorem urządzeń parowych na polskim rynku. Bogate doświadczenie, a także ciągłe testy i udoskonalanie technik mycia pozwalają na dostarczanie klientom nie tylko sprzętu, ale również gotowych rozwiązań w zakresie zastosowań, technik mycia, doboru środków chemicznych czy marketingu. Do tej pory, wraz z partnerami firma otworzyła w Polsce ponad sześćset myjni parowych.

Green Steam
Dojazdów 250, 32-010 Kocmyrzów
Tel: 530 700 084
formularz@greensteam.pl
www.greensteam.pl

Polecamy:
Znaczenie maszyn myjących dla funkcjonowania przedsiębiorstwa: dlaczego prawidłowy wybór myjni przemysłowej jest tak istotny?

One Comment on “Szukasz pomysłu na własny biznes? Postaw na Parową Myjnię w Kontenerze!”

  1. Mamy podobny kontener ale nie za myjnią mobilną tylko z usługami toaletowymi, że tak powiem 🙂 Zastosowaliśmy nawet telewizor (podtrzymuje go specjalna półka sufitowa). Najwięcej klientów jest w sezonie letnim – wiadomo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com