Polskie sklepy internetowe

Czy warto wejść w biznes online? Interesują Cię sklepy internetowe? Nie ma co ukrywać – potrzeba czasu, cierpliwości i wysiłku. Nie stanie się to z dnia na dzień. Jednak odpowiedź brzmi: tak, to jest warte wysiłku – możesz odnieść sukces. Jeśli jest to zrobione dobrze, sukces Twojego biznesu znacznie przewyższy wysiłek. A jeśli zdecydujesz się na ecommerce – pomyśl o potencjalnej stracie w biznesie dla Ciebie i szansie, którą Twoi konkurenci otrzymują od Ciebie, ponieważ nie sprzedajesz online.

Na początku możesz nie widzieć ruchu lub sprzedaży ze swojej strony, ale są pewne kroki, które pomogą Ci zacząć budować ruch odwiedzających i generować sprzedaż za pośrednictwem sklepu internetowego. Powinieneś używać swojej firmy internetowej jako narzędzia do marketingu offline. E-commerce to naprawdę część miksu marketingowego. W dzisiejszym biznesie – klienci oczekują tego, że sklepy internetowe są integralną częścią całości. Dlaczego więc nie wykorzystać tego na swoją korzyść?

Polskie sklepy internetowe – jakie wybieramy najczęściej?

Polacy doceniają to, że mogą mieć dzisiaj świetnie prosperujące sklepy internetowe za ułamek kosztów tego, co trzeba było zapłacić kiedyś. Dzisiaj nawet nie trzeba zlecać wykonania sklepu internetowego na zewnątrz. Po prostu potrzebujesz trzech rzeczy:

  • nazwy domeny,
  • usługi hostingowej,
  • dobrego, łatwego w użyciu, wszechstronnego pakietu oprogramowania e-commerce, który obejmuje funkcje koszyka na zakupy.

Dzisiaj mamy na polskim rynku już ogromny wybór różnych platform z gotowymi szablonami sklepów internetowych jak np. https://www.idosell.com/pl/shop/. Poniżej lista tych najbardziej popularnych, pośród której być może znajdziesz typ dla siebie.

  • Idosell
  • Shoper
  • Shopgold
  • Sky_Shop
  • Clickshop
  • Prestashop
  • Redcart

Jak znaleźć odpowiedni sklep internetowy dla siebie?

Podczas wybierania pierwszej platformy eCommerce będziesz mógł napotkać wiele trudności – swoistych dla początkujących, ale oto wskazówki, które pomogą Ci podjąć decyzję. Weź pod uwagę rozmiary magazynowe – czy dany sklep ma to, czego potrzebujesz? Następne pytanie, które należy zadać jest proste: co sprzedajesz? W każdym wypadku poszukaj platform dostosowanych do Twoich potrze, dlatego musisz sprawdzić, czy brane pod uwagę przez Ciebie sklepy internetowe mają do zaoferowania to, czego potrzebujesz. Tylko wtedy będziesz mógł mieć pewność, że masz szansę na polskim rynku, który naprawdę nie jest mniej zatłoczony niż ten światowy – o czym zapewne przekonasz się w krótkim czasie, gdy tylko wejdziesz w ten biznes.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com