Polecana agencja nieruchomości z Beskidu Śląskiego

Nieruchomości w Beskidach z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Jako główne powody najczęściej wskazuje się bogacenie społeczeństwa, rekordowo niskie oprocentowanie kredytów i lokal bankowych oraz inwestycje wolnych środków indywidualnych inwestorów. Coraz częściej osobami, które decydują się na zakup nieruchomości w Beskidach, są kontrahenci spoza powiatu bielskiego lub żywieckiego. Są wśród nich mieszkańcy górnego Śląska, Małopolski i Mazowsza.

Odległość, poszanowanie własnego czasu i brak znajomości uwarunkowań lokalnego rynku nieruchomości zachęcają do skorzystania z usług profesjonalnej agencji. Wśród wielu, które świadczą kompleksowe usługi pośrednictwa w sprzedaży i kupnie nieruchomości, najczęściej poleca się beskidzką agencję Józef Kufel Nieruchomości.

Józef Kufel Nieruchomości to agencja nieruchomości, która istnieje na beskidzkim rynku nieruchomości nieprzerwanie od blisko trzech dekad. Obsługuje klientów indywidualnych i biznesowych zainteresowanych kupnem, sprzedażą i wynajmem mieszkań, domów, działek, lokali, obiektów i hal zlokalizowanych na terenie powiatów bielskiego, żywieckiego i cieszyńskiego oraz miast Żywiec, Bielsko-Biała i Cieszyn.

Agenci nieruchomości JKN stanowią wyłącznie osoby doskonale znające specyfikę lokalnego rynku oraz aktualne przepisy prawa. Tym samym są w stanie pomóc w prawidłowej wycenie nieruchomości, doskonale zaprezentować nieruchomości, jak również kompleksowo obsłużyć transakcję kupna-sprzedaży nieruchomości.

Klienci agencji cenią ją sobie przede wszystkim za szczerość, rzetelność i kompleksowość. W rzeczywistości osoby, które chcą sprzedać lub wynająć nieruchomość mogą liczyć na pomoc w wycenie nieruchomości, home staging, odpowiednią prezentację oferty oraz pomoc w negocjacjach i finalizacji transakcji. Osoby zainteresowane kupnem nieruchomości mogą natomiast skorzystać z usługi poszukiwania nieruchomości na życzenie, liczyć na doradztwo w zakresie wyboru najlepszej oferty, czy pomoc w spisaniu obustronnie bezpiecznej i korzystnej umowy.

Z myślą o swoich klientach, agencja Józef Kufel Nieruchomości prowadzi dwa stacjonarne biura nieruchomości:

Agenci są dostępni dla wszystkich osób w dogodnych godzinach, od poniedziałku do piątku i w soboty (po wcześniejszym ustaleniu).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com