Poduszka z napisem dla kolegi z firmy? Podpowiadamy, jak przygotować projekt

W wielu firmach stawia się na zawiązywanie przyjacielskich relacji ze współpracownikami, dlatego obchodzenie konkretnych okazji w miejscu pracy staje się coraz popularniejsze. Co powiesz na poduszkę z napisem na imieniny, święta czy przejście na emeryturę? Sprawdź, jak zaprojektować i stworzyć spersonalizowany produkt z nadrukiem dla kolegi z firmy lub innej osoby.

Poduszki z własnym nadrukiem jako pomysł na prezent

Poduszki z własnym nadrukiem spisują się doskonale jako upominek dla dowolnej osoby, w tym także współpracownika. Takie produkty mogą przybierać bardzo różne formy – od subtelnych outfitów z napisem, aż po modele z własną fotografią czy grafiką stworzoną w odpowiednim programie. Wiele firm oferuje również możliwość skorzystania z gotowego banku zdjęć i motywów pozwalających na szybkie stworzenie poduszki z nadrukiem bez specjalnych umiejętności.

Jak zamówić poduszkę z napisem?

Stworzenie poduszki z nadrukiem na zamówienie jest niezwykle proste i opiera się o specjalne kreatory, które znajdziesz na przykład na stronie megakoszulki.pl. Za ich pomocą jest możliwe wgranie własnego motywu lub skorzystanie z gotowej grafiki i umieszczenie jej na konkretnym fragmencie produktu. Stworzona w ten sposób poduszka z nadrukiem trafia następnie do drukarni, gdzie jest ozdabiana wybranym wzorem, napisem lub zdjęciem. Oznacza to, że możesz zaprojektować spersonalizowany prezent dla znajomego zupełnie bez wychodzenia z domu.

Poduszka z napisem w wielu odsłonach

Poduszka z nadrukiem Ctrl + alt + del

Poduszki z napisem mogą przyjmować różne formy, od produktów z naniesionym zdjęciem, aż po takie, które zostały ozdobione subtelnym napisem czy samodzielnie stworzoną grafiką. Wszystko zależy wyłącznie od preferencji danej osoby i konkretnej okazji. Poduszki na urodziny wyglądają zupełnie inaczej niż te, które zamawia się w związku z walentynkami lub Dniem Matki.

Firmowe poduszki z nadrukiem na zamówienie

Poduszki z nadrukiem na zamówienie mogą przyjmować również formy nietypowych gadżetów reklamowych. Wystarczy nanieść logo danego przedsiębiorstwa w konkretnej części produktu i gotowe. Taka poduszka sprawdzi się dobrze nie tylko jako prezent dla kolegi z pracy świętującego ważny etap swojej kariery zawodowej, lecz także jako drobny upominek dla współpracowników i klientów.

Jak przygotować projekt poduszki z nadrukiem?

Kwestia odpowiedniego przygotowania projektu poduszki z własnym nadrukiem jest niezwykle istotna. Pliki o niewłaściwym formacie lub rozdzielczości mogą spowodować uzyskanie niesatysfakcjonującego efektu, dlatego przed zamówieniem produktu należy skupić się na odpowiednim przygotowaniu grafiki. W tym celu warto skorzystać z informacji na temat parametrów zdjęć i innych motywów wgrywanych do kreatorów.

Poduszki z własnym nadrukiem

Czarna poduszka z kreatora nadruku

Ciekawym pomysłem jest postawienie na poduszki z własnym nadrukiem. Takie rozwiązanie pozwala na perfekcyjne dopasowanie ostatecznego wyglądu produktu do preferencji danej osoby. Jeśli wiesz, co lubi i jaki jest Twój znajomy, możesz samodzielnie zaprojektować wzór lub wybrać zdjęcie, które zostanie naniesione na tę dekorację.

Ile kosztuje poduszka z własnym nadrukiem?

Koszt stworzenia poduszki z nadrukiem zależy od wielu czynników, jednak zwykle wynosi on około 30-60 zł. Produkty z dodatkowymi ozdobami w postaci cekinów czy ciekawej faktury mogą okazać się jednak nieco droższe. Z tego powodu przed rozpoczęciem projektowania warto zapoznać się z cennikiem producenta.

Polecamy:
Torby papierowe – idealny pomysł na reklamę
Wybieramy program do faktur. Na co zwrócić uwagę?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com