Płyty Hi-Macs Solid Surface i nie tylko. Jakość i atrakcyjna cena mogą iść ze sobą w parze

Rodzina produktów Hi-Macs jest wyjątkowo różnorodna, ale ma jedną, wspólną cechę – wysoką jakość. Materiał ten jest wyjątkowo wytrzymały i znakomicie się prezentuje, dlatego na całym świecie cieszy się ogromną popularnością.

Laminaty meblowe, płyty HPL czy produkty Hi Macs możesz znaleźć w jednym miejscu. Są one dostępne w atrakcyjnych cenach, a Twoje zamówienie zostanie przekazane do realizacji w mgnieniu oka – nie będziesz musiał nawet wychodzić z domu.

Wysokiej jakości produkty Hi-Macs

Hi-Macs to wyjątkowy materiał stworzony z naturalnych pigmentów, akrylu oraz minerałów. Dzięki najwyższej jakości produkcji jest on wyjątkowo trwały i termoformowalny. Jego powierzchnia jest bezszwowa i gładka, dzięki czemu doskonale sprawdza się jako tworzywo, z którego wyrabiane są płyty, brodziki czy umywalki.

Wyjątkowy materiał o niezwykłych właściwościach

LG Hausys zajmuje się produkcją płyt Hi-Macs Solid Surface, której dystrybutorem od 2015 roku jest firma Patron-bis.pl. Dzięki kompetentnej obsłudze klienta oraz atrakcyjnym cenom, zdobyła ona uznanie na rynku oraz zaufanie użytkowników.

Płyty mineralno-akrylowe, laminaty i nie tylko

Obecnie w swojej ofercie Patron-bis.pl ma już ponad 500 produktów, a wśród nich m.in. laminaty renomowanych marek, takich jak Homapal czy Fundermax. Znaleźć można zarówno laminaty HPL, jak i dekoracyjne, magnetyczne czy nadające się do powierzchni roboczych. Dobrze dobrany laminat doskonale sprawdzi się w każdym miejscu, nadając mu zarówno charakter użytkowy, jak i estetyczny.

Oprócz tego, do Twojej dyspozycji pozostają również płyty HPL: elewacyjne oraz do wnętrz. Pierwsze są termoutwardzalne oraz wysokociśnieniowe, a kupić je można w różnych grubościach. Cechują się odpornością na wilgoć i świetnie sprawdzają np. na balkonach czy tarasach. Drugie z kolei, dzięki swojej wytrzymałości, są odpowiednie do powierzchni często używanych, np. węzłów sanitarnych czy mebli biurowych.

Poszukaj umywalek, wanien i brodzików dla siebie

W bogatej ofercie Patron-bis.pl, która jest dostępna na stronie https://www.patron-bis.pl/oferta.html, znajdziesz również szeroki wybór zlewów, umywalek, brodzików oraz wanien. Materiał HiMacs, z którego zostały wykonane, jest gwarancją funkcjonalności i na pewno Cię nie zawiedzie.

Produkty dostępne są także w różnych wzorach, wymiarach i kolorach, dzięki czemu na pewno znajdziesz wariant dopasowany do swoich wnętrz. Sprawdź ofertę Patron-bis.pl i przekonaj się, że wygoda i dobra jakość mogą iść w parze z atrakcyjnymi cenami oraz profesjonalną obsługą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com