Platforma sklepowa PrestaShop – sprawdź, czy też będziesz pod jej wrażeniem!

Co to jest PrestaShop? PrestaShop to niezwykle bogate w funkcje, bezpłatne rozwiązanie e-commerce o otwartym kodzie źródłowym, którego można używać do prowadzenia sklepów w chmurze lub przez własny hosting. Obecnie jest używany przez 250 000 sklepów na całym świecie i jest dostępny w 65 różnych językach. Chociaż uruchomienie sklepu wymaga trochę pracy, będziesz pod wrażeniem tego, co oferuje platforma, szczególnie gdy sprawdzisz co do zaproponowania ma aktualizacja Prestashop.

Model biznesowy PrestaShop opiera się na sprzedaży usług dla partnerów handlowych do bazy klientów, w tym opcjonalnych funkcji dodatkowych i motywów. Wydaje się, że pozwala to oferować wyrafinowaną opcję handlu elektronicznego dla każdego, kto jest zainteresowany sprzedażą towarów cyfrowych lub fizycznych online.

PrestaShop jest dość łatwy w użyciu, zapewnia potężnie responsywny interfejs sklepu dla kupujących, oferuje kompleksowy zestaw funkcji i jest bezpłatny.

Jeśli chcesz rzucić okiem, zapoznaj się ze sklepem demonstracyjnym PrestaShop, który obejmuje zarówno sklep front-end, jak i pulpit zarządzania zapleczem.

Co otrzymujesz od PrestaShop?

PrestaShop ma podstawowy pakiet i jest dostarczany jako:

• narzędzie do tworzenia stron internetowych,
• system zarządzania treścią eCommerce o otwartym kodzie źródłowym,
• pakiet marketingowy.

Użytkownicy mogą z łatwością uruchomić sklep internetowy w ciągu kilku minut, a szeroki wybór motywów ułatwia proces projektowania. Hosting nie jest zawarty w podstawowym pakiecie PrestaShop, chociaż użytkownicy mają możliwość zarejestrowania się u dowolnego z partnerów hostingowych PrestaShop, Twoja dedykowana firma zajmująca się tworzeniem stron internetowych PrestaShop czasami zapewnia również rozwiązania hostingowe, które możesz rozważyć wraz z innymi odpowiednimi dostosowaniami PrestaShop. Nie otrzymasz tak dużego wsparcia projektowego, jak byś chciał, ale społeczność open source jest więcej niż chętna do pomocy, jeśli utkniesz. Co więcej, zawsze możesz wybrać biegłego projektanta w przystępnej cenie.

PrestaShop to narzędzie do tworzenia witryn eCommerce wyposażone w pulpit nawigacyjny zawierający narzędzia do projektowania i opcje zarządzania sklepem internetowym. Platforma open source zawiera kreator stron produktów wraz z ustawieniami produktów cyfrowych i wariantów produktów.

Kluczowe cechy PrestaShop

PrestaShop oferuje imponującą gamę wysokiej jakości, potężnych funkcji. Możesz zarejestrować się w kilka minut w darmowym sklepie w chmurze PrestaShop lub możesz pobrać kod PHP typu open source i hostować go samodzielnie. PrestaShop sprzedaje różnorodne wysokiej jakości szablony, aby profesjonalnie dostosować swój sklep, a dzięki pulpitowi przypominającemu WordPress, PrestaShop oferuje bogaty w funkcje interfejs tworzenia sklepu, w tym szczegółowe wykazy produktów, nawigację i wyszukiwanie.

Podsumowując… Nie pożałujesz, jeśli spróbujesz PrestaShop. Będziesz pod wrażeniem jego mocy, szerokiego zakresu funkcji, a zwłaszcza tego, że jest bezpłatny. Powodzenia w przygodach z e-commerce!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com