Platforma Fortissio – najważniejsze informacje o brokerze

Rejestracja konta na platformie FortissioJeśli szukasz platformy brokerskiej, która udostępni Ci profesjonalne narzędzia i bogatą ofertę instrumentów finansowych – dobrze trafiłeś!

Jeśli szukasz platformy brokerskiej, która udostępni Ci profesjonalne narzędzia i bogatą ofertę instrumentów finansowych – dobrze trafiłeś! Fortissio jest najlepszą aplikacją, skierowaną do początkujących i zaawansowanych inwestorów.

Dlaczego uważamy, że Fortissio nie ma sobie równych? Postanowiliśmy napisać recenzję platformy. Sprawdziliśmy opinie użytkowników, oferowane funkcje, opcje płatności, bezpieczeństwo, legalność i wiele innych czynników. To wpłynęło na naszą pozytywną ocenę.

Chcesz poznać szczegóły? Czytaj dalej! Zaczynamy!

Rejestracja konta na platformie Fortissio

Naszą podróż z brokerem Fortissio rozpoczęliśmy od założenia konta użytkownika. Możemy potwierdzić, że proces przebiega bardzo szybko.

Inwestorzy detaliczni mają do wyboru aż 9 kont. W pakiecie otrzymujemy dostęp do darmowego ebooka, materiałów edukacyjnych oraz możliwość przetestowania platformy w wersji demonstracyjnej.

Użytkownicy dostają aż 10 chronionych transakcji! Mogą poznać działanie platformy, doszlifować umiejętności i strategię handlową. Dlaczego ta opcja jest tak atrakcyjna? Jeśli zarobisz pieniądze, środki pozostaną na Twoim koncie. Jeśli je stracisz, Fortissio zwróci Ci depozyt.

Wartość minimalnego depozytu wynosi 200 EUR. Po wpłacie środków, otrzymasz dostęp do konta w podstawowej wersji. Możesz rozpocząć handel live. Skorzystasz z profesjonalnych narzędzi handlowych, instrumentów finansowych oraz pomocy oferowanej przez Dział Obsługi Klienta. Konto podstawowe jest skierowane przede wszystkim do początkujących inwestorów oraz osób, które chcą zacząć od przetestowania funkcji platformy.

Czy profesjonalni inwestorzy znajdą coś dla siebie? Oczywiście! Fortissio przygotowało kilka rodzajów kont, skierowanych do doświadczonych użytkowników. Jeśli czujesz, że wersja podstawowa konta nie jest tym, czego oczekiwałeś, możesz aplikować o specjalne konto. Zrobisz to za pośrednictwem platformy PROfit lub poprzez uzupełnienie formularza zgłoszeniowego w witrynie brokera.

Doświadczeni traderzy otrzymają dostęp do atrakcyjnych promocji, wysokiej dźwigni oraz 0% margin close out. Ta opcja nie jest dla każdego. Przed zmianą konta, powinieneś zastanowić się, czy posiadasz odpowiednią wiedzę, umiejętności i doświadczenie.

Powinieneś mieć świadomość wysokiego ryzyka oraz zrezygnować z części zabezpieczeń dla początkujących inwestorów. Aby zmienić rodzaj konta, musisz spełnić trzy poniższe warunki:

 1. Wielkość portfela łącznie z depozytami gotówkowymi wynosi minimum pół miliona EUR.
 2. Częstotliwość Twoich transakcji wynosi 10 operacji na kwartał (w przeciągu ostatniego roku).
 3. Masz doświadczenie w branży finansowej i inwestowaniu.

Nie wiesz którą opcję wybrać? Masz wątpliwości? Potrzebujesz pomocy i profesjonalnej rady? Skontaktuj się bezpośrednio z brokerem Fortissio. Profesjonalny Dział Obsługi Klienta udzieli odpowiedzi i wskazówek dotyczących platformy.

Jakie narzędzia handlowe znajdziemy w ofercie Fortissio?

Bogata oferta profesjonalnych narzędzi handlowych przyciąga początkujących i zaawansowanych inwestorów. Sprawdziliśmy, co znajdziemy na platformie Fortissio.

Autochartist – najpopularniejsze narzędzie handlowe na świecie

Autochartist jest jednym z najpopularniejszych i najczęściej wybieranych narzędzi inwestycyjnych na świecie. Pomaga zaoszczędzić cenny czas i opracować skuteczną strategię handlową.

Oto funkcje narzędzia Autochartist:

1. Profesjonalna analiza zmienności. Dzięki niej dowiesz się, które rynki są najbardziej niestabilne i ustalisz odpowiedni poziom wyjścia.

2. Zautomatyzowana analiza techniczna. Dzięki niej otrzymasz dostęp do wykresów, prognoz cen, linii wsparcia i oporu.

3. Codzienne raporty rynkowe. Otrzymasz analizy i informacje o istotnych zmianach na rynkach i wydarzeniach w świecie finansów.

4. Filtry prawdopodobieństwa. Otrzymasz informacje o najbardziej wartościowych wydarzeniach. Narzędzie przeniesie je na wzorce i porówna z poprzednimi wynikami.

Trading Insider – trendy panujące wśród inwestorów

Funkcja Trading Insider udostępnia użytkownikom trendy panujące wśród innych inwestorów. Obejmuje dane, linki, strategie inwestycyjne i treści dostarczane przez osoby trzecie. Broker Fortissio nie weryfikuje tych informacji. To do Ciebie należy decyzja, czy i w jaki sposób wykorzystać te dane.

Codzienne powiadomienia i alerty SMS

Fortissio codziennie przesyła użytkownikom wiadomości SMS. Powiadomienia zawierają informację o ważnych wydarzeniach na rynkach finansowych oraz aktualny kalendarz gospodarczy. Dzięki nim podejmiesz nowe decyzje, zmienisz strategię handlową lub wycofasz się z transakcji. Dzięki codziennym wiadomościom SMS, dowiesz się w jakim kierunku rozwija się rynek.

Jakimi instrumentami możemy handlować na platformie?

Fortissio umożliwia handel na największym rynku Forex. Dzienne obroty osiągają wartość ponad 5 bilionów USD.

Fortissio daje Ci możliwość poznania rynku walutowego. Zainwestujesz tu w dolar amerykański, euro, frank szwajcarski i inne bardziej lub mniej popularne waluty.

Kolejnym dostępnym instrumentem finansowym są kontrakty CFD. Inwestujesz w oczekiwanie, że dane aktywo wzrośnie lub zmaleje.

Na platformie Fortissio możesz także zainwestować, między innymi w surowce, towary rolne, metale szlachetne oraz naturalne zasoby energetyczne. Handlowcy osiągają największe zyski na rynkach ropy naftowej, gazu ziemnego, złota, srebra i platyny. Najpopularniejsze towary rolne to cukier, kawa i bawełna.

Chcesz uzupełnić swój portfel inwestycyjny bezpiecznymi aktywami? Sprawdź powyższe instrumenty finansowe. Wielu hadlowców wybiera je, aby zdywersyfikować portfele.

Pamiętaj, że każda inwestycja jest bardzo ryzykowna. Nawet najpopularniejsze aktywa mogą przynieść straty. Inwestuj tylko tyle pieniędzy, ile możesz stracić.

Czym są kontrakty CFD?

Jak możemy opisać, czym są kontrakty CFD? To przewidywanie zmiany ceny aktywa. Inwestor nie staje się właścicielem produktu, ale czerpie korzyści, jeśli wartość zmieni się w pożądany sposób. Inwestowanie w kontrakty CFD jest bardzo ryzykowne. Eksperci twierdzą, że powinno być praktykowane przez osoby z dużym doświadczeniem i wiedzą.

Kontrakty CFD są produktami lewarowanymi, a to potwierdza wysoki poziom ryzyka. Dźwignia może działać na korzyść lub niekorzyść inwestora.

O czym warto pamiętać, przed rozpoczęciem inwestowania w kontrakty CFD?

 1. Inwestowanie w kontrakty CFD nie czyni Cię właścicielem aktywów. Przedmiotem inwestycji jest zmiana ceny.
 2. Jeśli zdecydowałeś się na ten rodzaj inwestycji, dokładnie zapoznaj się z funkcjonowaniem platformy Fortissio i przetestuj opcję demo.
 3. Pamiętaj o dopracowaniu strategii handlowej.
 4. Inwestuj tylko tyle pieniędzy, ile jesteś w stanie stracić.
 5. Stwórz depozyt zabezpieczający, który pokryje ewentualne straty.
 6. Zapoznaj się z oświadczeniem ryzyka, które udostępniono na platformie brokerskiej Fortissio.

Czy Fortissio przestrzega zasad bezpieczeństwa?

Platforma Fortissio dba o interesy i bezpieczeństwo swoich użytkowników. Profesjonalny zespół doradców przestrzega dobrych praktyk biznesowych i udziela odpowiedzi na wszystkie pytania.

Jak przechowywane są dane i środki finansowe klientów platformy? Firma robi to zgodnie z zasadami bezpieczeństwa. Poufne informacje nigdy nie trafiają do nieupoważnionych osób trzecich.

Pieniądze inwestorów trafiają na osobne, zabezpieczone szyfrowaniem konta. Środki nigdy nie mieszają się z funduszami firmy. Platforma ma silne zabezpieczenia przed atakami hakerskimi.

Broker Fortissio przestrzega przepisów prawa i najwyższych standardów bezpieczeństwa. Działa pod nadzorem urzędów europejskich, w tym Greckiej Komisji Rynku Kapitałowego.

Firma Fortissio należy do grupy VIE FINANCE. Działa zgodnie z dyrektywą MiFID. Broker zobowiązał się do ujawniania danych na temat kapitału oraz ryzyka związanego z działalnością firmy.

Fortissio należy do Funduszu Odszkodowawczego Inwestorów. Co to oznacza dla użytkowników? Klienci są zabezpieczeni na wypadek niewypłacalności firmy. W każdej chwili mogą wypłacić swoje pieniądze. Jeśli wystąpią trudności, Fortissio jest zobowiązane do wypłacenia odszkodowania.

Co na temat Fortissio mówią traderzy?

Podczas pisania recenzji platformy Fortissio, przeczytaliśmy wiele opinii użytkowników. Klienci brokera publikują swoje komentarze na forach internetowych i w mediach społecznościowych. Większość z nich jest pozytywna.

Oczywiście, zdarzają się negatywne oceny, ale najprawdopodobniej są działaniem konkurencyjnych firm.

Dlaczego Fortissio jest najczęstszym wyborem wśród inwestorów? Użytkownicy chwalą bogatą ofertę narzędzi i instrumentów finansowych. Wśród zalet wymieniają całodobową i profesjonalną obsługę klienta oraz wiele rodzajów kont, które można dostosować do doświadczenia handlowca.

Przed rozpoczęciem inwestowania pamiętaj, że broker nie ponosi odpowiedzialności za pochopne decyzje. Handel bez strategii inwestycyjnej, a tak naprawdę każda transakcja, sa bardzo ryzykowne. Nie inwestuj środków, których strata narazi Cię na problemy finansowe.

Dlaczego warto inwestować z brokerem Fortissio?

Dzięki Fortissio otrzymujesz dostęp do najlepszej platformy inwestycyjnej w Europie, a może i na świecie. Jeśli poszukujesz profesjonalnych rozwiązań, powinieneś wybrać platformę PROfit.

Przygotowaliśmy listę zalet platformy brokerskiej Fortissio:

 • Wsparcie profesjonalnej obsługi klienta jest dostępne z poziomu platformy;
 • Użytkownicy nie muszą pobierać ani aktualizować oprogramowania;
 • Platforma jest dostępna w 6 wersjach językowych;
 • Klienci otrzymują codzienne wiadomości rynkowe, powiadomienia SMS oraz dostęp do profesjonalnych narzędzi;
 • Broker dostarcza aktualne analizy i alerty;
 • Użytkownicy otrzymują dostęp do 200 instrumentów finansowych;
 • Platforma ma wersję przeglądarkową oraz mobilną;
 • Broker dba o rozwój oferty i funkcjonalności platformy.

Wersja mobilna to całodobowy dostęp do światowych rynków i idealna opcja dla zabieganych użytkowników. Klienci mogą rozpocząć lub zamknąć transakcję np. stojąc w kolejce w sklepie. Wersja mobilna działa na urządzeniach z systemem iOS i Android.

Jak skontaktować się z brokerem?

Jeśli potrzebujesz pomocy, możesz skontaktować się z działem obsługi klienta. Profesjonalny Zespół Wsparcia odpowiada na pytania użytkowników 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Kontakt odbywa się z poziomu strony internetowej. Szczegóły znajdziesz w zakładce “kontakt”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com