Planujemy kilkudniową konferencję

Organizując tematyczne spotkanie biznesowe, czy też naukowe, które ma potrwać kilka dni, dobrze jest poszukać profesjonalnego centrum konferencyjnego. Takie połączenie hotelu, restauracji i miejsca przeznaczonego na spotkania o charakterze biznesowym będzie niezwykle wygodną propozycją zarówno dla organizatorów jak i wszystkich zaproszonych Gości.

Centra konferencyjne charakteryzują się najczęściej kilkoma salami konferencyjnymi, które bywają zróżnicowane ze względu na powierzchnię, jak również na sposób przygotowania miejsc dla uczestników. Dzięki takiemu rozwiązaniu można dokonać wyboru najbardziej odpowiedniej dla potrzeb spotkania sali. Ponadto, centra konferencyjne specjalizujące się w organizowaniu tego typu spotkań wyróżnia (a przynajmniej powinno wyróżniać) bardzo dobre wyposażenie multimedialne. Jest ono niezmiernie ważne dla prawidłowego przebiegu konferencji i właściwego odbioru przekazywanych treści przez uczestników.

Komfort i wygoda – centrum konferencyjne MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel****

Wszystkie wymienione cechy dokładnie opisują centrum konferencyjne znajdujące się w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel****. Obiekt zapewnia swoim Gościom pełne i profesjonalne wyposażenie, spełniające najwyższe standardy jakości. Bogate zaplecze techniczne umożliwia organizację wszelkiego rodzaju konferencji, również tych, które wymagają szczególnej oprawy.

Wszystkie sale wchodzące w skład centrum konferencyjnego są klimatyzowane, przestronne, komfortowe i nowocześnie wyposażone. Ponadto, można je dowolnie aranżować na potrzeby określonych spotkań. Organizowane we wspomnianym centrum konferencyjnym Mazurkas wydarzenia zapewniają pełną wygodę i satysfakcję wszystkim uczestnikom.

Czas wolny – o tym nie można zapomnieć!

Uczestnicy przybywający na kilkudniową konferencję muszą mieć zapewnione nie tylko odpowiednie miejsca noclegowe, ale również dodatkowe atrakcje, które umożliwią zasłużony relaks i regenerację sił przed kolejnym dniem pracy. Dlatego też dobre centrum konferencyjne powinno dysponować przytulnymi, odpowiednio wyposażonymi pokojami, a także takimi miejscami jak na przykład klub fitness, w którym miłe chwile spędzą wszyscy ceniący sobie aktywny wypoczynek, czy też miejscami przeznaczonymi na taką formę relaksu jak na przykład bicze wodne, sauna lub salon piękności. Atrakcje umożliwiające relaks i odpoczynek mogą także znajdować się w pobliżu hotelu. Ważne, aby były one różnorodne i dawały możliwość miłego spędzenia wolnego czasu.

Kontakt i lokalizacja

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel
ul. Poznańska 177
05-850 Ożarów Mazowiecki
telefon: (22) 721 47 47
http://www.mazurkashotel.pl

One Comment on “Planujemy kilkudniową konferencję”

  1. My mieliśmy salę w Krakowie “Pod Harendą” ale na tej sali nawet nie mają telewizora :/ Nie polecam. Musieliśmy na szybko przywieźć ekran i stojak na telewizor. Gdyby nie szybka akcja to byłaby niezła wpadka przed klientami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com