Pisanie tekstów dla Twojej firmy

Strony internetowe powinny być zapełnione najwyższej jakości tekstem. Niezależnie od tego co oferujesz – czy najprostsze produkty, czy najbardziej zaawansowane usługi, wszystko powinno być dobrze i jasno opisane, abyś łatwo znalazł potencjalnych klientów. Każdy jednak wie, że pisanie tekstów to ważna, ale nie taka łatwa sprawa. Teksty znajdujące się na stronie powinny być odpowiednio stworzone w celu pozycjonowania stron. Co to oznacza? Pisanie tekstów na stronę internetową powinno być ukierunkowane na to, aby Twoja strona pojawiła się osobom, które mogą być zainteresowane Twoją ofertą.

Grupa specjalistów do pisania tekstów i nie tylko

Optymalizacja tekstów to bardzo ważny zabieg w marketingu internetowym. W naszej firmie zajmują się tym wyspecjalizowani copywriterzy. Potrafią poruszyć i odpowiednio opisać różnorodne tematy. Content marketing to ich drugie imię. Tworzymy najwyższej jakości teksty, opisy produktów i wszystko, czego potrzebuje Twoja strona. W naszym serwisie możesz zlecić pisanie artykułów o różnej tematyce na stronę internetową, czy bloga, naszym specjalistom. Grono copywriterów czeka na zlecenia. Oferujemy takie usługi jak:

  • prowadzenie bloga firmowego
  • pisanie tekstów na strony www
  • artykuły dziennikarskie
  • treści na ulotki reklamowe
  • korekta i redakcja tekstów
  • opisy produktów dla sklepów internetowych
  • i wiele więcej

W naszej ofercie można znaleźć o wiele więcej usług niż samo pisanie tekstów. Teksty oczywiście mogą być zupełnie różne i w różnej formie. Możemy stworzyć opisy produktów do sklepu internetowego, ale i na przykład do oferty Twojego sklepu na ulotkach, bądź innych reklamach. Stworzymy slogan internetowy, ale i nazwę dla twojej firmy. Zajmujemy się zarówno pisaniem tekstów o lekkiej i przyjemnej tematyce, na przykład na bloga, jak i tekstów specjalistycznych, wymagających specjalistycznej wiedzy.

Strony internetowe wymagają zoptymalizowanej treści

Odpowiednio zoptymalizowane treści są ważne i przydatne nie tylko dla strony internetowej, jak i odbiorcy. Co to oznacza? Odpowiednio stworzony tekst sprawia oczywiście, iż jest on lepiej widoczny w wyszukiwarkach. Dzięki temu cała nasza strona jest lepiej widoczna w sieci, dla innych użytkowników, którzy mogą być potencjalnymi odbiorcami naszych usług. Z drugiej zaś strony, tekst musi być także przyjemny oraz przejrzysty w odbiorze dla naszych użytkowników. Nie może być bezsensownie stworzony w sposób niezrozumiały, zapchany słowami klucz, które jedynie pozbawiają go sensu.

Odpowiedni tekst sprawia, że nasza strona jest lepiej widoczna, a użytkownicy chętnie te teksty czytają. Tym zajmują się copywriterzy SEO z naszej agencji. Zasady redagowania tekstów mają w małym palcu, co widoczne jest w wynikach firm, z którymi współpracujemy. Mamy zadowolonych klientów – zarówno mniejszych, jak i większych. Tworzymy treści dla znanych marek z zakresu gastronomii, aranżacji wnętrz, sklepów o różnej ofercie, jak i specjalistycznych firm medycznych.

Jak zacząć współpracę z pisaniem tekstów?

Jeśli masz już bloga, bądź stronę, czy sklep internetowy warto przyjrzeć się jego zawartości. Niezależnie od tego, czy stworzony został niedawno, czy to strona mająca już co najmniej kilkanaście lat istnienia – nigdy nie jest za późno na optymalizację istniejących w niej treści. Dzięki nim można odnieść sukces. Proponujemy w ramach współpracy bezpłatną wycenę. Na czym ona polega?

Na naszej stronie internetowej warto skorzystać z formularza służącego do rozpoczęcia współpracy. Pozostawiając nam kontakt do siebie, a także adres do Twojej strony, możemy przystąpić do analizy jej treści. Staramy się wykonać to szybko i sprawnie, ale przede wszystkim dokładnie. Wszystko po to, by wrócić do Ciebie z konkretną odpowiedzią – czego potrzebuje Twoja strona. Wrócimy do Ciebie z konkretną propozycją współpracy. Co uważamy, że należy zmienić, bądź dodać, by Twoja strona po prostu odżyła.

Ważną częścią naszej oferty jest także audyt. Podczas audytu jesteśmy w stanie ocenić całość Twojej strony. Zarówno jej design, szatę graficzną jak i – przede wszystkim – treści. Audyt strony pozwala na to, aby sprawdzić, czy całość jest odpowiednio skonstruowana i pozwala na to, aby być widoczną dla użytkowników. W takim audycie sprawdzamy dokładnie jej każdy zakątek i wracamy do Ciebie z odpowiedzią. To Ty decydujesz co robisz z tym dalej – możemy wszystko rozwiązać za Ciebie i w krótkim czasie sprawić, by Twoja strona była odpowiednio zoptymalizowana.

Jakie są korzyści z optymalizacji treści na stronie?

Największą korzyścią są oczywiście nowi klienci i większy ruch na stronie. Sam się zastanów – kiedy szukasz jakiejś usługi, najczęściej korzystasz z wyszukiwarki Google. Przyjmijmy, że szukasz fryzjera w danej miejscowości. Wyszukujesz interesujące Cię hasło i masz  – kilka tysięcy wyników. Kto jednak miałby czas na to, aby przejrzeć każdy z tych tysięcy. Najczęściej sięgamy po pierwszy wynik, który znajduje się na samej górze. Dlaczego tam jest? Bo zadbał o to, by jego strona właśnie taki wynik osiągała w wyszukiwarce. To samo możesz z nami osiągnąć i sprawić, że klienci będą sięgać właśnie po treści znajdujące się na Twojej stronie internetowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com