Pieczątka – jedno z akcesoriów przydatnych w Twojej pracy

Tusz wysychający na poduszce… Ubrudzone palce… Zacinający się automat… Nieustannie wymalowane tuszem wnętrze szuflady… Czy Ty też bezskutecznie szukasz wygodnej i przyjemnej w użytkowaniu alternatywy dla pieczątki firmowej, datownika oraz innych stempli w Twojej firmie? W takim razie zachęcamy Cię do bliższego poznania technologii błyskowej i niezwykle wydajnych pieczątek błyskowych – rozwiązań dostępnych dla przedsiębiorców z miasta Warszawa oraz dowolnej innej lokalizacji na terenie kraju.

Pieczątka firmowa

W zależności od specyfiki branży, w której działasz z pieczątki firmowej korzystasz na co dzień lub od święta. W obydwu przypadkach denerwuje tusz zasychający na poduszce oraz niewyraźne odbitki z automatów samotuszujących, które lubią od czasu do czasu się zaciąć uniemożliwiając postawienie stempla lub brudząc wszystko wokoło. Alternatywą dla pieczątki firmowej wykonanej w tradycyjnej technologii są pieczątki Modico. Pieczątki Modico powstają w technologii błyskowej, która umożliwia szybkie i proste przygotowanie stempla charakteryzującego się precyzją odbitki, trwałością oraz łatwością w użytkowaniu. Wykorzystywane do wyrobu pieczątek błyskowych tusze gwarantują żywotność przekraczającą 20000 odbić lub 7 lat użytkowania bez potrzeby uzupełniania. Co ważne, przez cały ten czasu tusze nie zasychają, a Twoja pieczątka firmowa jest w każdej chwili gotowa do użycia, bez namaczania, czyszczenia czy uzupełniania tuszu.

Modico – pieczątki do różnych zastosowań

Biuro to nie jedyna przestrzeń, w której możesz korzystać z zalet niezawodnych pieczątek Modico. Nasz asortyment jest naprawdę szeroki i bardzo zróżnicowany, a nowoczesna technologia wyrobu pieczątek umożliwia produkcję stempli w wysokiej rozdzielczości w różnych kształtach i rozmiarach – na gumce pieczątki możemy zamieścić dowolny tekst i grafikę, nawet zdjęcie. W asortymencie posiadamy pieczątki dedykowane do stemplowania dokumentów, jak również innowacyjne rozwiązania do stemplowania kuponów, legitymacji oraz powierzchni gładkich, takich jak folia, metal, szkło, papier kredowy, papier laminowany. Jesteśmy w stanie przygotować tradycyjną pieczątkę monochromatyczną lub pieczątkę kolorową. Oferujemy również maszyny poligraficzne do samodzielnego wyrobu pieczątek Modico, dzięki którym pieczątkę przygotujesz w zaledwie 5 minut.

Klientów zainteresowanych zamówieniem pieczątek Modico zachęcamy do kontaktu. Nasza siedziba mieści się w Warszawie. Na pytania Klientów odpowiadamy telefonicznie, mailowo i bezpośrednio w biurze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com