Pendrive grawerowany czy inny? Czyli co wziąć pod uwagę przy wyborze promocji?

Być może nie myślisz o tym w pierwszej chwili, ale pojemność to naprawdę jedna z najważniejszych kwestii. Wybrany pendrive może mieć pojemność od 64 MB, do 128 GB. Minimalna i maksymalna pojemność zależy jednak od typu dysku flash, który chcesz utworzyć. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z producentem takich gadżetów, a na pewno sporo Ci wyjaśni.

Kolejna kwestia: przesyłanie danych

Jeśli chcesz udostępniać pliki i informacje na pendrive’ach, powinieneś rozważyć opcję przesyłania danych. Dzięki przesyłaniu danych możemy przesyłać pliki zbiorczo bezpośrednio na dyski flash w produkcji; to świetna opcja, aby zaoszczędzić czas.

Wytyczne:
– Należy pamiętać o pojemności dysku. Wielu producentów udostępnia tabele, które wyszczególniają maksymalne przesyłanie danych w zależności od pojemności wybranych napędów.

– Upewnij się, że pliki, które chcesz przesłać, są uporządkowane według wyglądu, w tym nazw plików, formatów i struktury folderów.

Nadruk/grawer

W zależności od rodzaju dysku flash USB tworzony jest rozmiar nadruku, a obszar nadruku będzie się różnić. Typowe obszary nadruku znajdują się na pokrywie napędu i korpusie napędu. Projekt nadruku bądź graweru pendrive’a może się różnić, ale na pewno można nadrukować za pomocą sitodruku lub grawerowania laserowego – w zależności, jaki efekt końcowy Cię interesuje.

Rodzaje pendrive’ów

Skórzane pendrive’y

Te niestandardowe pendrive’y, wykonane z wysokiej jakości skóry i wyrafinowanego metalu, doskonale pasują do tego odważnego, wytrzymałego wyglądu dzięki dodatkowej wszechstronności materiałów. Skórzane pendrive’y to idealny wybór dla budownictwa, architektury i branży outdoorowej.

Pendrive’y z drewna

Drewniane pendrive’y są dostępne w różnych kolorach, najpopularniejsze to sosna, orzech, mahoń, bambus, klon bambusowy i włókno drzewne. Możesz wybrać między nadrukiem lub grawerowaniem wypalanym. Obie opcje nadruku pozostaną trwałe, unikalne, dzięki czemu na pewno mogą mocno pomóc w promowaniu Twojej firmy lub wydarzenia.

Pendrive’y – długopis

Niestandardowe pendrive’y są dostępne w kolorze czarnym, srebrnym, niebieskim i nie tylko. Metalowo-aluminiowa opcja doskonale nadaje się do wyświetlania logo, informacji kontaktowych lub spersonalizowanej wiadomości w górnej części długopisu. Możesz nadrukować z przodu i tyłu.

Pendrive’y jako karta kredytowa

Pendrive’y na karcie zapewniają najwyższej jakości, wyraźny druk od krawędzi do krawędzi. Te niestandardowe propozycje zwykle mają wąski profil, co ułatwia klientom wsunięcie ich do portfela lub włożenie do torebki, tak jak każdej innej wizytówki.

Pendrive’y – bransoletki

Możesz też postawić na spersonalizowane pendrive’y w stylu opaski na rękę w praktycznie dowolnym kolorze, jaki możesz sobie wyobrazić. Możesz przenosić wszystkie informacje bez użycia rąk, dzięki czemu jest to świetna pamięć flash dla studentów, szkół, klubów i fanów muzyki.

Pendrive’y twistery

Najpopularniejszym niestandardowym stylem dysku typu przenośne USB jest obrotowy pendrive w stylu twister. To świetna funkcja, takie pendrive’y są dobre dla każdej firmy, która wykorzysta je do obdarowywania i wręczania prezentów.

Artykuł pomogła nam przygotować Agencja PrintMar.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com