Pakiet Powitalny Allegro – dla kogo jest przeznaczony?

Wielu sprzedawców obawia się wkroczenia na Allegro ze względu na panującą tam konkurencję. Prawda jest jednak taka, że na platformie znajdzie się miejsce dla każdego. W wyrównywaniu szans pomaga natomiast Pakiet Powitalny. Sprawdź, dla kogo jest przeznaczony, kiedy można z niego skorzystać oraz dlaczego warto!

Pakiet powitalny Allegro – promocja dla nowych firm

Na Allegro funkcjonuje wielu sprzedawców, którzy mają olbrzymie doświadczenie oraz tysiące zrealizowanych transakcji na koncie, ocen i opinii. Nie oznacza to jednak, że na platformie nie ma miejsca dla innych – nawet jeśli oferują podobny towar. Stąd Pakiet Powitalny, który stanowi sposób na wyrównywanie szans na Allegro.

Promocja dla nowych firm na platformie obejmuje szereg korzyści, które ułatwiają start i zdobycie pierwszych klientów. Jest ona podzielona na dwa etapy, a każdy trwa 90 dni. Łącznie można więc uzyskać niemal pół roku wsparcia. Co ważne, Pakiet Powitalny Allegro jest zupełnie darmowy!

Co oferuje program powitalny Allegro?

Dlaczego warto aktywować Pakiet Powitalny? Zawarte w nim korzyści mogą pomóc Ci w zdobyciu klientów i zdecydowanie przyspieszyć moment osiągnięcia zysku. W pierwszym etapie trwającym 90 dni użytkownicy mogą korzystać z:

  • do 100% zniżki na prowizję od sprzedaży oraz 50% zniżki na prowizję od sprzedaży oferty wyróżnionej (łącznie maksymalnie 10 000 zł brutto zniżki na każde 30 dni, czyli do 30 000 zł rabatu przez cały okres trwania promocji) – dzięki temu można zarobić więcej na przyszłe inwestycje w biznes lub obniżyć nieco ceny, aby zdobyć więcej klientów;
  • darmowego pakietu 100 Wyróżnień zwiększających widoczność ofert w wynikach wyszukiwania – dzięki temu Twoje oferty nie zginą wśród konkurencji, a jednocześnie nie będziesz musiał nic inwestować w swój sklep;
  • darmowego dostępu do Abonamentu Profesjonalnego – dającego dostęp do narzędzi, które pozwolą kompleksowo monitorować i optymalizować sprzedaż;
  • dodatkowego pakietu 100 Wyróżnień za ukończenie kursu w Akademii Allegro w ciągu 10 dni od uzyskania statusu konta firmowego – dzięki temu zyskasz nie tylko kolejne oszczędności, ale również cenną wiedzę, która pomoże Ci skutecznie prowadzić biznes.

W drugim etapie pakiet powitalny Allegro obejmuje natomiast:

  • 30% zniżki na prowizję od sprzedaży i 50% zniżki na dodatkową prowizję od sprzedaży oferty wyróżnionej.;
  • kolejny pakiet 100 Wyróżnień ofert;
  • 80% zniżki na Abonament Profesjonalny.

Z obu etapów można jednak skorzystać pod pewnymi warunkami.

Dla kogo jest Pakiet Powitalny Allegro?

Pakiet Powitalny Allegro jest dostępny tylko dla sprzedawców, którzy spełnią określone warunki. W pierwszym etapie jest ich jednak niewiele – wystarczy być nową firmą, która dołączy do Allegro. Musisz więc posługiwać się numerem NIP, który nie jest ani nigdy nie był powiązany z żadnym innym kontem firmowym. To wystarczy, aby korzystać z preferencyjnych warunków przez 90 dni! Pakiet można aktywować w swoim profilu (w Centrum Zniżek) – to bardzo ważne, ponieważ bez tego nie będzie działać. Warto również wiedzieć, że bonusy zaczynają działać od momentu aktywacji, ale okres 90 dni jest naliczany od chwili, w której pojawią się w Centrum Zniżek.

Warunki, które trzeba spełnić, aby skorzystać z drugiego etapu Pakietu Powitalnego, są nieco bardziej złożone. Jest on dostępny dla sprzedawców, którzy:

  • sprzedadzą towar za minimum 4 000 złotych brutto lub będą mieć 30 aktywnych ofert;
  • wykorzystają minimum 50 Wyróżnień przyznanych w ramach pierwszego etapu lub wyróżnią przynajmniej 30% spośród wszystkich swoich aktywnych ofert;
  • będą mieć przynajmniej jedną ofertę ze statusem Smart! lub minimum 20% ofert z darmową dostawą.

Warunki te trzeba spełnić do ostatniego lub przedostatniego dnia pierwszego etapu.

Poznaj dostępne rodzaje naklejek reklamowych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com