Paczka w Ruchu – tania i dobra?

W ostatnim czasie na rynku kurierów w Polsce prężnie rozwija się Paczka w Ruchu. Sieć szybko zyskała na popularności, szczególnie w internetowych sklepach. Jest to najtańsza forma dostawy w wielu miejscach. Klienci kupujący przez Internet często się na nią decydują. Paczka w Ruchu to także możliwość nadania osobistej przesyłki. Czy w takiej formie też jest opłacalna? Ile kosztuje? Czy Paczka w Ruchu rzeczywiście jest taka dobra? Wszystkie ważne informacje znajdziecie w naszym artykule!

Skąd się wzięła Paczka w Ruchu?

Paczka w Ruchu od razu przywodzi nam na myśl sieć kiosków Ruchu. To bardzo słuszne skojarzenie. Firma właśnie na sieci kiosków opiera swoją logistykę – tanią, szybką i sprawną. W Polsce mamy możliwość nadania i odebrania naszej przesyłki w jednym z ponad 4000 punktów Ruchu. Firma jest obecna na krajowym rynku od 1918 roku. Przez cały czas swojego istnienia prężnie rozwijała swoją sieć kiosków. Teraz weszła na rynek kurierski i szturmem go podbiła.

Jak nadać Paczkę w Ruchu?

Ogromną zaletą tego rodzaju przesyłek kurierskich jest ich prostota. Proces nadawania paczki jest szybki i łatwy. Poradzi sobie z nim każdy. Wystarczy posiadać laptop lub smartfon z dostępem do Internetu. Na stronie Ruchu lub przez porównywarkę kurierów w ciągu paru chwil dopełnimy wszystkich formalności. Proces nadawania paczki przez Internet trwa zaledwie 2-3 minuty! Wystarczy wypełnić krótki formularz, wybrać kiosk Ruchu do nadania oraz do odbioru i gotowe!

Ile kosztuje Paczka w Ruchu?

Jedną z największych zalet Paczki w Ruchu jest jej cena. Cennik paczki w Ruchu jest bardzo konkurencyjny w stosunku do innych firm kurierskich. Jej ceny zaczynają się już od 6,31zł! Paczka w Ruchu oferuje przesyłki do 20kg. Ma także wiele opcji dodatkowych, za które trzeba dopłacić. Jest to na przykład ubezpieczenie na kwotę do 5000zł. Do 300zł jest ono darmowe. Później ceny wynoszą od 1,79zł do 3,50zł (plus VAT).

Jak zapakować przesyłkę do Paczki w Ruchu?

Przesyłka do Paczki w Ruchu nie różni się niczym od standardowych przesyłek kurierskich. Wystarczy ją odpowiednio zapakować, zmierzy i zważyć. Pamiętajmy o opakowaniu standardowym, aby nie naliczyło nam dodatkowych kosztów. Odpowiednie nadanie przesyłki to podstawa to najniższej ceny! Dlatego zawsze zapoznawaj się z regulaminem pełnionych usług przez kuriera.

Paczka w Ruchu – tak czy nie?

Jak widać, Paczka w Ruchu to bardzo opłacalna forma przesyłek kurierskich. Jesteśmy jak najbardziej na tak! Jeśli zależy Ci na przystępnej cenie, ale także na dobrej jakości pełnionych usług – Paczka w Ruchu jest dla Ciebie! Zapoznaj się z ich ofertą i skorzystaj z niej. Paczka w Ruchu jest często spotykana w sklepach internetowych, ale to także świetna opcja dla przesyłek prywatnych. Jeśli więc jeszcze z niej nie korzystałeś – wypróbuj ją jak najszybciej. Z pewnością będziesz zadowolony z pełnionych przez Ruch usług! Szybko, tanio i sprawnie – lepszego połączenia nie znajdziesz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com