Pachnąca na imprezie: jak być w centrum uwagi nie tylko z powodu wyglądu?

Dążenie do jak najlepszego wyglądu na każdej imprezie to powszechny zwyczaj wśród nas wszystkich. Staramy się ubierać jak najlepiej, wybierając spośród dziesiątek dostępnych opcji, przymierzając każdy strój, aby upewnić się, że jest najlepszy i różni się od innych. Nie chcemy, aby cokolwiek przeszkadzało nam w wyglądzie i w dobrym samopoczuciu, będąc w centrum uwagi.

Jednak większość z nas zapomina o bardzo prostej rzeczy. Kiedy chcesz zachwycić innych, sposób, w jaki pachniesz, jest równie ważny, jak wygląd. Nie możesz oczekiwać, że będziesz duszą towarzystwa, z nieprzyjemnym zapachem, dlatego chcemy pomóc Ci opanować sztukę noszenia zapachów na przyjęciu.

Jaki zapach jest najlepszy na imprezę?

Jeśli nie wiesz, jaki rodzaj perfum jest potrzebny na imprezę, zawsze wybieraj mocne zapachy jak https://perfumik.pl/giorgio-armani-acqua-di-gio-profumo-woda-perfumowana-40ml. Możesz wypróbować mocne nuty kwiatowe, świeże nuty, nuty cytrusowe, nuty orientalne lub drzewno-korzenne, aby uzyskać ten atrakcyjny akcent.

Ciepłe nuty, które są mocne, są również dobrym wyborem na imprezę. Możesz wybrać według swojego gustu, czy lubisz nuty kwiatowe, świeże, drzewne, korzenne czy orientalne. Upewnij się, że zapach jest mocny, ponieważ musi dużo go być na imprezie. Zapach będzie musiał trwać bez przerwy godzinami, co może się zdarzyć tylko wtedy, gdy będzie silny. Co więcej, wokół Ciebie krążyło kilka zapachów, jeśli będziesz nosić delikatne, miękkie perfumy, nie będzie w stanie przetrwać dłużej niż kilka godzin. Możesz wypróbować perfumy Acqua di Gio Profumo, ponieważ są one znane ze swoich silnych nut zapachowych.

Gdzie zastosować perfumy na imprezę?

To częste pytanie każdego imprezowicza, gdzie zastosować perfumy, aby uzyskać najlepsze rezultaty. Aby upewnić się, że jesteś najlepiej pachnącym facetem lub dziewczyną na przyjęciu, spróbuj rozpylić perfumy na odsłonięte punkty tętna. Można rozpylać na szyi, karku, klatce piersiowej, nadgarstkach i za kolanami. Wszystkie te punkty tętna zostaną odsłonięte, dzięki czemu będzie można bez przeszkód wydzielać zapachy przez długie godziny.

Ile perfum wystarczy?

Największym błędem, jaki można popełnić podczas stosowania perfum na imprezę, jest zbyt duża ilość spryskana na ciało. Uważaj – perfumy są jak alkohol. Niewiele może sprawić, że będziesz odważna i zmysłowa, a zbyt wiele może sprawić, że będziesz wyglądać jak osoba, której należy unikać za wszelką cenę. Spryskiwanie zbyt dużej ilości perfum może sprawić, że będziesz wyglądać jak ktoś, kto za bardzo stara się zostać zauważony. Aby jak najlepiej się wyróżniać, stosuj się do zasady 2 psiknięcia, jeśli chodzi o noszenie perfum. Wystarczy 2 rozpylenia najlepszych perfum w punktach tętna odsłoniętych na ciele, aby poczuć niesamowity zapach.

Postaraj się nawilżyć przed spryskaniem

Aby perfumy przetrwały dłużej, nałóż na skórę nieperfumujący krem ​​nawilżający lub wazelinę. Pomoże to Twoim perfumom lepiej przylegać do skóry. Jeśli masz suchą skórę, efekt będzie wręcz odwrotny. Przestrzeganie tych prostych wskazówek może pomóc Ci poczuć się jak milion dolarów na następnej imprezie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com