Organizacja wydarzeń biznesowych i imprez firmowych w Bieszczadach

Bieszczady słyną z wielu atrakcji i pięknych tras górskich. Jest tutaj naprawdę wiele miejsc które warto zobaczyć – nie bez powodu atrakcyjne noclegi w Bieszczadach do rezerwacji tuż przed lub w trakcie sezonu turystycznego są tak rzadko dostępne. Rozchwytywane są już na wiele miesięcy przed wakacjami letnimi i w ciągu roku zainteresowanie wcale nie maleje! Nie będziemy jednak dzisiaj omawiać tego zakątka Polski pod kątem typowej turystyki, a zwrócimy uwagę na rosnące zainteresowanie noclegami związanymi z konferencjami i wyjazdami integracyjnymi w górach.

Pomysły na imprezy integracyjne w górach

hurtownia artykułów dekoracyjnychZanim przejdziemy do omówienia poszczególnych propozycji imprez integracyjnych w górach, warto się zastanowić nad naszymi oczekiwaniami. Przede wszystkim odpowiedzmy sobie na pytanie odnośnie celu organizacji takiej imprezy: może być ona sposobem na zintegrowanie różnych działów w firmie, wzmocnienie pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa, czy też załagodzić różnego rodzaju waśnie. To także walka o dobrego pracownika – są zawody na rynku np. programista, o które firmy walczą na wszelkie sposoby. Atrakcyjne wyjazdy integracyjne w góry, czy nad morze zawsze są małym plusem dla firmy, która je organizuje. Stosunek pracownika do firmy to kolejna rzecz, która nie powinna być bagatelizowana. Osoba pozytywnie nastawiona do firmy w której pracuje, bardzo często bardziej angażuje się w powierzane jej zadania zadania, przez co lepiej je wykonuje. Warto w ten sposób zainwestować w swoich pracowników, którzy odwdzięczą się lepiej wykonywaną pracą. Ostatnią kwestią którą warto przemyśleć są relacje międzyludzkie, które mają bardzo duże znaczenie zwłaszcza w firmach, w których zależności pomiędzy działami bądź osobami są podstawą dla realizowanych zadań. Warto zadbać o dobre kontakty między pracownikami – w końcu lepiej się pracuję z kimś, kogo się lubi.

Pomysł na imprezę integracyjną w górach nr. 1 – Browar Ursa Maior

Browar Ursa Maior jest jedynym czynnym browarem w Bieszczadach, dlatego będzie on świetną atrakcją dla lokalnych firm szukających miejsca na imprezy integracyjne w tym rejonie. Oczywiście to, że jest jedyny nie jest głównym powodem, dlaczego warto się tam wybrać – najważniejsze jest piwo! Powstaje tu kilkanaście stylów piwa regionalnego, które z pewnością przypadnie wszystkim do gustu. Dodatkowo browar organizuje różne wycieczki i odprowadzania, podczas których można zobaczyć jak powstaje konkretne piwo, a także skorzystać z możliwości degustacji.

Pomysł na imprezę integracyjną w górach nr. 2 – Spływ pontonem

Pierwsze pytanie które zazwyczaj rodzi się w głowach po zaproponowaniu spływu pontonem to “dlaczego nie kajakami?”. Odpowiedź jest bardzo prosta – spływy kajakowe w Bieszczadach mogą być dość niebezpieczne, dlatego lepiej wybrać opcję bezpieczniejszą. Ponton jest bardziej stabilny, a ponadto mieści aż 5 osób, dzięki czemu integracja odbywa się w większej grupie niż w przypadku kajaków.

Jest całe mnóstwo różnych atrakcji dostępnych w Bieszczadach na wyjazdy integracyjne. Niektóre z nich pozwalają spędzić czas nieco bardziej aktywnie, inne z kolei skupiają się na wspólnym wypoczynku. Jednak jest jeden element o którym nie można zapomnieć podczas planowania organizacji wydarzenia firmowego – noclegu, który będzie jednocześnie komfortowy i odpowiednio zlokalizowany. Dobry hotel będzie nie tylko świetnym miejscem na wyjazd integracyjny, ale pozwoli także zorganizować profesjonalną konferencję w górach.

Pomysł na konferencje w górach

Oprócz integracji, w górach można zorganizować także różnego rodzaju konferencje i inne wydarzenia biznesowe. Coraz więcej osób decyduje się na firmowe plany w Bieszczadach nie będąc z tego rejonu i dlatego coraz większą popularnością cieszą się lokalne hotele luksusowe. Zazwyczaj posiadają one nie tylko zaplecze konferencyjne, ale także Spa oferujące wypoczynek dla zmęczonych podróżą gości. Odbywają się tam wydarzenia które można określić jako “premium”, ponieważ zapewniają zarówno zdobycie wiedzy w danej dziedzinie oraz spotkania ze specjalistami, jak i wysokiej klasy rozrywkę i wypoczynek.

Ogromną popularnością jeżeli chodzi o konferencje w górach cieszy się Hotel Arłamów, którego oferta będzie satysfakcjonująca zarówno dla firm chcących zorganizować konferencje, jak i wyjazdy integracyjne.

Organizacja konferencji

Podczas organizacji wydarzeń biznesowych bardzo ważna jest komunikacja. Goście nie powinni mieć żadnych wątpliwości odnośnie lokalizacji noclegu w górach, tego gdzie są sale konferencyjne oraz jak tam dojechać. Problem ten rozwiązuje Hotel Arłamów, który oferuje wszystko w jednym miejscu, dzięki czemu organizacja wydarzenia staje się łatwiejsza. Oprócz wysokiej jakości merytorycznej konferencji warto zadbać o czas wolny przybywających gości. Mogą to być wycieczki turystyczne po szlakach turystycznych, pokazanie zabytków lub zaproszenie na zabiegi SPA.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com