Opublikowano najnowszy ranking firm TSL

Opublikowano dwudziesty piąty Ranking firm TSL Dziennika Gazety Prawnej, uważany za najbardziej merytoryczną ocenę rynku transportu, spedycji i logistyki. Uroczysta gala ogłoszenia wyników odbyła się online, minimalizując tym samym ryzyko zagrożenia epidemiologicznego, w związku z COVID-19.

Cel i metodologia rankingu TSL

Ranking to doskonała okazja do zaprezentowania się, porównania swoich wyników i możliwości. Dzięki temu można podjąć odpowiednie działania, by podnieść konkurencyjność firmy na rynku. Ranking cieszy się ogromną popularnością gdyż określają go jasne kryteria, a całość nadzorowana jest przez Szkołę Główną Handlową. Gala to wymiana cennych informacji z klientami, dostawcami i potencjalnymi partnerami. Pierwszy ranking powstał 25 lat temu – od tamtego czasu pozwala na bieżąco śledzić poczynania i wyniki liderów rynku.

Dynamika rozwoju branży TSL

Transport – Spedycja – Logistyka generuje co roku potężne przychody, a rozwijająca się branża oferuje wielu operatorów logistycznych. Klienci, aby dokonać wyboru często sięgają po dane finansowe, analizę doświadczenia, czy ofertę firmy. To wszystko możemy odczytać z wyników rankingu TSL!

Specjaliści przewidują, że branża będzie nadal prężnie się rozwijać w ciągu najbliższych lat. W wyniku narastającej konkurencji nasili się walka o klienta. To z kolei stworzy konieczność dostosowania się do nowych wymogów – w tym również pod względem rozwiązań IT. Renoma, sprawna obsługa klienta, kompleksowa oferta czy pomoc w optymalizacji kosztów to niezwykle istotne czynniki, które wpływają na popularność danej firmy logistycznej. Ranking TSL to źródło cennej wiedzy, która stanowi wskazówkę dla klientów poszukujących usług transportu – spedycji – logistyki.

Spedycja morska i oceaniczna – wyróżnienie dla firmy Tirsped

Jak co roku gala zakończyła się nagrodami i wyróżnieniami. Oceniana była zarówno dynamika przychodów oraz ogólna wartość sprzedaży w danej kategorii działalności TSL. W zakresie spedycji morskiej i oceanicznej, zaszczytne wyróżnienie otrzymała między innymi firma Tirsped, która właśnie w ubiegłym roku świętowała swoje trzydzieste urodziny. Jak wskazuje sprawozdanie, firma z działalności TSL w 2019 roku wykazała przychody wynoszące ponad 118 678 484 PLN.

Trzydzieści lat obsługi logistycznej małych i dużych firm, pozwoliło osiągnąć wysoką i stabilną pozycję Tirspedu. Firma posiada swój własny terminal, co jest niezwykle istotne podczas całego procesu logistycznego. Dzięki temu w ofercie oprócz usług spedycyjnych znajdziemy magazynowanie, dystrybucję, ecommerce, czy usługi agencji celnej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com