Optymalizuj swoje fakturowanie z nowoczesnym narzędziem szybkafaktura.pl

Prowadzenie firmy to nie tylko kontakty i spotkania biznesowe, burze mózgów, kreatywne projekty i ciągły rozwój. Jak każdy przedsiębiorca wie, niestety należy też bardzo dokładnie i uważnie prowadzić księgowość i pełną dokumentację firmy. W dużych firmach zajmuje się tym kilka osób do tego wyznaczonych, jednak w start up’ach czy jednoosobowych biznesach wszystko spada na głowę przedsiębiorcy, który niestety wszystkim na raz nie może się zająć, nie może też na wszystkim najlepiej się znać, a w tym przypadku odpowiedzialność jest ogromna.

Idealne wyjście dla przedsiębiorców

Nam przedsiębiorcom zazwyczaj brakuje czasu na wystawianie faktur i dokumentów księgowych, a to jedyna podstawa do tego, by uzyskać zapłatę za wykonaną usługę czy sprzedany produkt. Doskonałym narzędziem wychodzącym naprzeciw potrzebom zaangażowanym w biznes przedsiębiorcom jest właśnie portal Szybkafaktura.pl.

Szybkafaktura.pl to przede wszystkim nowoczesne narzędzie do wystawiania faktur, które optymalizuje pracę całej firmy. Umożliwia fakturowanie o dowolnej porze i niezależnie od miejsca, w którym się znajdujemy – można z niego korzystać online z przeglądarki internetowej. W świecie biznesu to niezwykłe ułatwienie, które pozwala nam przedsiębiorcom zaoszczędzić wiele czasu i skrócić godziny siedzenia w biurze.

Wiele możliwości w jednym programie

Samo fakturowanie to bardzo obszerne pojęcie. Na Szybkafaktura.pl można wystawiać dokumenty księgowe w zakresie: VAT, proforma, zaliczka, paragon, faktury w innych walutach, czy cykliczne. Przedsiębiorca ma możliwość wystawienia faktury z własnym logo i stopką, z indywidualną numeracją oraz szerokie opcje udostępniania i elektronicznej wysyłki dokumentów. Ciekawą funkcją jest również podgląd statusów faktur. Co ważne, wszystkie informacje znajdują się również w aplikacji mobilnej na system Android oraz IOS.

Możliwość wystawiania faktur online jest tylko jedną z możliwości, jakie oferuje to narzędzie. Inne funkcje to m.in. prowadzenie magazynu online czy spraw kadrowych i płacowych. Prowadzenie magazynu wiąże się ze skrupulatnym dbaniem o stany zaopatrzenia i wydawania produktów. W wersji offline bardzo łatwo można się pogubić w dokumentacji. Dlatego też w serwisie Szybkafaktura.pl jest możliwość tworzenia baz produktów, inwentaryzacja zaopatrzenia, tworzenie kodów produktowych, a także szybkie przeglądanie, analizowanie, udostępnianie i drukowanie dokumentów magazynowych. Wszystko oczywiście jest możliwe online, czyli w czasie rzeczywistym.

Obsługa kadr i płac

Wiele przydatnych opcji dla przedsiębiorców narzędzie daje również w zakresie kadr i płac. To między innymi możliwość tworzenia rejestru pracowników, ich urlopów, system wypłat i premiowania, a także rozliczania delegacji, urlopów chorobowych i umów cywilno-prawnych. Ułatwienie jest przede wszystkim takie, że wiele z opcji automatycznie uzupełnia pewne wartości i w efekcie przedsiębiorca może bardziej skupić się na strategii biznesowej swojej firmy, a nie musi jednocześnie pamiętać wszystkich wartości procentowych, terminowych, a większość dokumentów zgodnych z obowiązującym wzorem jest właściwie na wyciągniecie ręki.

Ciągła rozbudowa narzędzia

Narzędzie ciągle jest rozbudowywane – nowe opcje dotyczą także opłacania podatków, prowadzenia pełnej księgowości online, budowania baz danych, a także obsługa zleceń firmy.

Serwis Szybkafaktura.pl umożliwia skorzystanie z darmowego okresu próbnego – każdy z przedsiębiorców może przetestować narzędzie, a następnie wybrać odpowiedni dla swojej firmy pakiet abonamentowy i z powodzeniem wystawiać swoim klientom faktury z każdego miejsca na świecie i o dowolnej porze.

Zobacz cennik usług:

screencapture-szybkafaktura-pl-cennik-php-1466679727458

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com