Najlepsze oprogramowanie, które pozwoli wyeliminować oszustwa transakcyjne

Każda firma, dążąca do rozwoju i wzrostu, powinna zadbać o zaufanie klientów i stałe rozszerzanie ich grona. Nie jest to łatwe zadanie, gdyż zarówno wśród konkurentów, jak i potencjalnych klientów zawsze znajdziemy chociaż niewielką, ale bardzo niebezpieczną grupę oszustów, zdolnych przyczynić się nie tylko do strat finansowych, ale nawet upadku atakowanej firmy. Jeśli działasz na rynku pożyczek i kredytów, a także chcesz uchronić się przed podobnymi działaniami, warto skorzystać z wysoce technologicznego rozwiązania Data Invision, zabezpieczającego przed oszustwami transakcyjnymi. Znajdziesz go pod linkiem https://datainvision.com/ i możesz wykorzystać zarówno w dopiero zaczynającej działalność firmie, jak i połączyć z już istniejącymi aplikacjami mobilnymi.

Dlaczego Data Invision?

Decydując się na skorzystanie z oferty Data Invision, łatwo uchronisz się przed różnymi rodzajami oszustw transakcyjnych, w tym:

  • oszustw związanych ze stworzeniem sytuacji awaryjnych;
  • wyłudzeniem środków na działalność charytatywną;
  • oszustw związanych z fałszywymi rachunkami i kartami itd.

Szczególne niebezpieczeństwo stanowią jednak fałszywe transakcje, do których należą wszystkie transakcje, które nie zostają zautoryzowane przez posiadacza konta lub karty kredytowej. Najczęściej ten problem ma miejsce w sytuacji kradzieży (zagubienia) karty lub danych osobowych. Poważnym problemem jest również przejęcie konta lub uzyskanie przez oszustów uprawnień do wykorzystania portfela cyfrowego. Data Invision doskonale radzi sobie ze sprawdzaniem poprawności danych dostarczanych przez pseudo-kredytobiorców, ponadto robi to w trybie automatycznym oraz, co ważne, z dnia na dzień usprawnia swoją działalność.

Jak uchronisz się przed oszustwami transakcyjnymi za pomocą Data Invision?

System Data Invision, o którym więcej informacji uzyskasz pod linkiem https://datainvision.com/branches/transaction-fraud, pozwala alarmować o fałszywych transakcjach, oszczędzając w ten sposób pieniądze klientów i unikając straconych godzin na roszczeniach związanych z dochodzeniem w sprawie oszustwa.

Data Invision to kompleksowy system, oparty na systemie uczenia maszynowego, który wyszukuje podejrzane transakcje w trybie non-stop, używając w tym celu różnych danych. Podstawowe z nich to:

  • brak zgodności danych osobowych zawartych na karcie płatniczej, w adresie e-mail i innych źródłach (dane o posiadaczu konta elektronicznego, dane w sieciach społecznościowych itd);
  • niegrzeczne słowa użyte w nazwach kont;
  • niedopasowanie lokalizacji IP, adresów itp.

Wszystkie te dane oceniane są kompleksowo w trybie automatycznym, co pozwala natychmiast reagować na wynikające problemy i, w  razie potrzeby, dokonywać ręcznej weryfikacji klientów. Ilość danych, którymi posługuje się program podczas pracy stale wzrasta, co z każdym kolejnym sprawdzianem czyni ją bardziej precyzyjną i szczegółową. Oznacza to, że w działalności Twojej firmy w całości wyeliminowuje się czynnik ludzki, a wszystkie decyzje zostają podejmowane w oparciu o dane.

Zatem jeśli chcesz maksymalnie wyeliminować ryzyko wystąpienia oszustw transakcyjnych w działalności Twojej organizacji, skorzystaj z rozwiązań Data Invision, a upewnisz się, że działalność na rynku udzielania pożyczek może być łatwa i przyjemna. Ponadto wszelkie podejmowane decyzje opierać się będą wyłącznie na pozyskiwanych danych i będą maksymalnie precyzyjne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com