Oferta Volvo Auto-Boss

Szukasz auta bezpiecznego czy stawiasz na komfort? Nie musisz rezygnować z jednego na rzecz drugiego, wybierając Volvo wybierasz auta komfortowe i nader bezpieczne. Ta szwedzka marka produkuje samochody klasy premium, które doskonale oddają ducha skandynawskiego pojmowania świata. Volvo może pochwalić się rosnącą sprzedażą swoich lat i jest jedną z najchętniej wybieranych firm w tym segmencie. Dlaczego tak się dzieje i co do zaoferowania mają samochody Volvo? Przekonajmy się.

Volvo wszystko w jednym

Przy zakupie auta lubimy mieć pewność, że dokonujemy właściwego wyboru. Dla większości osób, samochód jest drugim najdroższym zakupem obok mieszkania, a niektórych przypadkach stoi nawet na pierwszym miejscu. Dlatego wybieramy sprawdzone firmy, które gwarantują jakość. Mogłoby się wydawać, że w klasie premium, każdy producent oferuje samochody co, do których jakości wykonania nie można mieć uwag. Niestety tak nie jest i czasem można źle trafić. Choć trzeba otwarcie przyznać, że większość firm przykłada dużą wagę do niezawodności i spasowania swoich aut. Pod tym kątem bardzo dobrze wygląda właśnie marka Volvo, której samochody jak pokazują statystyki są mniej awaryjne niż średnia w klasie premium a ewentualne awarie dotyczą częściej mniej istotnych elementów. Ma to wpływ na ceny serwisowania w cyklu życia auta. Dodatkowo odsetek poważnych problemów technicznych jest również wyraźnie niższy od średniej.

Niezawodność daje spokojną głowę i pozwala nie zastanawiać się: “kiedy znowu coś się w tym aucie zepsuje”. ale uspokajająco może działać również wnętrze auta. Skandynawowie doskonale wiedzą, jak stworzyć minimalistyczne elementy w chłodnych barwach. Tak samo jak ich architektura tak i projekty aut nacechowane są charakterystyczną oszczędnością. Mówiąc o oszczędności mam tu na myśli pozytywny jej aspekt, czyli brak zbędnych elementów w przestrzeni auta, które mogłyby odwracać uwagę kierowcy. Spokojne stonowane wnętrze samochodów Volvo jest ergonomiczne i zapewnia odprężenie.

Tu płynnie przechodzimy do komfortu, a ten w głównej mierze wytwarzany jest przez siedzenia, przestrzeń i funkcjonalność auta. Volvo produkuje głównie auta rodzinne, zarówno sedany Volvo jak SUV-y czy kombi doskonale sprawdzają się, gdy trzeba podróżować w rodzinnym gronie. Szczególnie dużą przestrzenią może pochwalić się Volvo XC90, auto w którym bez problemu przewieziesz nawet 7 osób. Wszystkie auta Volvo najnowszej generacji łączy podobny design wnętrz oraz wykorzystanie wysokiej jakości materiałów. Nawet w wersjach podstawowych aut Volvo możesz liczyć na wygodne fotele, które dbają o kręgosłup w razie kolizji, doskonale wyciszoną kabinę czy liczne systemy odciążające trochę kierowcę od obowiązków (choć uwagę trzeba zachowywać cały czas).

Doskonałe wykonanie sprawia, że auta Volvo są bardzo cenione na rynku samochodów używanych, gdyż w wielu modelach znamiona eksploatacji są ledwo widoczne. Komfort to również sposób zachowania auta na drodze. W końcu nikt nie lubi walczyć z własnym autem, tutaj samochód współpracuje z kierowcą. Dostarcza mu wielu informacji np. o znakach drogowych czy pomaga kontrolować pas ruchu. Nowoczesne systemy wpływają w dużym stopniu na podniesienie poziomu bezpieczeństwa co ma wpływ na komfort psychiczny.

Idąc dalej warto wspomnieć o nowoczesnych napędach stosowanych w Volvo. Obecnie ogromną popularnością cieszą się modele Recharge czyli hybrydy typu Plug-In. Ich baterie, pozwalają na dojazd do pracy jedynie z wykorzystaniem napędu elektrycznego. Zasięg większości modeli oscyluje w granicach 40-60 km i spokojnie starcza w większości wypadków do codziennego poruszania się.

Wpływ na satysfakcję mają nie tylko same auta, ale również cała otoczka wokół. Mam tu na myśli dostęp do dobrych autoryzowanych serwisów czy możliwość wyboru różnych form finansowania. Volvo produkuje relatywnie niedużą liczbę modeli co za tym idzie mechanicy pracujący w ASO doskonale znają, każdy z nich.

Takie miejsca jak Auto-Boss gwarantują natomiast fachową pomoc, w każdym aspekcie związanym z autami Volvo. Niezależnie czy chcesz się umówić na jazdę próbna czy planujesz wziąć leasing, wszystko załatwisz w Auto-Boss. Zapraszamy do odwiedzenia tego Dealera Volvo oraz sprawdzenia jego strony internetowej:

https://chorzow.volvocarautoboss.pl/

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com