Obraz motywacyjny do Twojego biura – dekoracja i zastrzyk energii

Mówi się, że liczą się czyny, nie słowa, jednak bardzo często to właśnie słowa wpływają na nasze zachowanie, nastrój i samopoczucie. Przyjemny komplement, pochwała lub żart po ciężkim dniu pracy mogą zadziałać jak czarodziejskie zaklęcie sprawiając, że reszta dnia upłynie nam z uśmiechem na ustach. Pozytywne nastawienie do świata może nam się przydać zwłaszcza w służbowym biurze, gdzie spędzamy od ośmiu do nawet dziesięciu godzin na dobę. Jak zapewnić sobie energię do działania i dobry humor? Pomogą nam w tym obrazy motywacyjne na ścianę.

polskibiznes m3

Dekoracja biura, która ma znaczenie

Żyjemy w czasach, w których praca stała się naszym drugim domem. Realizując projekty, pozyskując klientów i promując firmę siedzimy w biurze do późnych godzin nocnych. I choć skupiamy się na naszych obowiązkach zapominając czasami o całej otaczającej nas rzeczywistości, to warto poświęcić trochę czasu, by zadbać o odpowiedni wystrój naszego otoczenia. Wydawać by się mogło, że w takim miejscu nie można zdziałać cudów, ponieważ służbowe biuro rządzi się swoimi prawami – musi wyglądać elegancko i oficjalnie. Możemy jednak wprowadzić kilka akcentów, które sprawią, że przestrzeń nabierze indywidualnego charakteru, a biuro wciąż będzie się profesjonalnie prezentować. Egzotyczny kwiatek na parapecie, zdjęcie naszej rodziny lub przyjaciół na biurku albo niewielka pamiątka z wakacji sprawią, że nastrój tego miejsca zmieni się o 180 stopni. Takie dodatki zapewnią nam przyjemną atmosferę, a jeśli potrzebujemy czegoś, co doda nam energii, to poza filiżanką mocnego espresso, może nam się przydać obraz motywacyjny. Zawieszony nad biurkiem całkowicie zmieni nasze podejście do żmudnych obowiązków.

polskibiznes m1

myloview.pl/obrazy/wg-kategorii/motywacyjne/

Pozytywne nastawienie zaklęte w płótnie

Każdy z nas miewa gorsze dni lub momenty. Choć lubimy naszą pracę, wiemy, do czego dążymy i co chcemy osiągnąć, zdarza się tak, że brakuje nam siły, by podołać kolejnemu zadaniu. Zamiast się poddawać lub narzekać, lepiej obiektywnie ocenić sytuację, w jakiej się znajdujemy i przypomnieć sobie plusy tego, co robimy. Łatwo powiedzieć – pomyśli z pewnością wielu z Was. W takiej sytuacji potrzebna jest pomoc z zewnątrz – dobre słowo lub wsparcie, jednak nie zawsze możemy je dostać na zawołanie. W takiej sytuacji strzałem w dziesiątkę okaże się obraz motywacyjny. Zawieszony nad biurkiem, w zasięgu naszego wzroku, stanie się znakomitą pomocą w codziennych wyzwaniach. Na czym polega magiczna moc takiej dekoracji wnętrza? Za pomocą prostego hasła, znanego cytatu lub popularnego powiedzenia postawi nas na nogi dodając wiary w siebie i energii do dalszego działania. Podobnie jak powtarzana wielokrotnie mantra wywiera na nas wpływ, tak odczytywany w kryzysowych momentach napis nie pozwoli nam w siebie zwątpić.

polskibiznes m2

Na jaki napis się zdecydować?

Obrazy na płótnie to szeroka gama najprzeróżniejszych wzorów. Jeśli zdecydowaliśmy się na dekorację z napisem, to otwierają się przed nami nieskończone wręcz możliwości. Możemy sięgnąć po rzucające się w oczy, drukowane litery, przypominającą odręczne pismo czcionkę lub zabawne powiedzenie ozdobione minimalistyczną grafiką. Jednak ważna jest nie tylko strona wizualna, ale przede wszystkim treść, jaką będzie prezentował wybrany przez nas wzór. Jaki obraz motywacyjny cieszy się największą popularnością? Każdy, który doda nam siły do działania, a spadające na nas obowiązki zamieni w wyzwania. Na  szczególną uwagę zasługują napisy takie jak: Dreams don’t work unless you doYour future is created by what you do today not tomorrow, Stop thinking, start doing. Nie wszystkie napisy mają jednak ten sam wydźwięk. Możemy także zdecydować się na zabawne hasło, które poprawiając nam humor przyczyni się do tego, że będziemy mieć więcej energii i pozytywnego nastawienia do pracy. Co powiesz na: Success is the best revenge lub A smile is the prettiest thing you can wear?

Odpowiednio dobrane obrazy na płótnie pozwolą Ci nie tylko przemienić niczym niewyróżniające się biuro w elegancką, spersonalizowaną przestrzeń, ale staną się także znakomitym źródłem siły i pozytywnego nastawienia, bez których trudno sobie wyobrazić codzienną pracę w biurze.

Polecamy:
Rozwiązania energetyczne od eneria.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com