Obalamy mity związane z dietą pudełkową!

Usługa dostawy posiłków taka jak catering dietetyczny Poznań to wspaniała opcja dla osób, które chcą jeść zdrowiej bez kłopotów z przygotowywaniem, gotowaniem i sprzątaniem. Jednak niektóre niesprawiedliwe z góry przekonania mogą sprawić, że zaczniesz się zastanawiać, czy usługa dostawy posiłków jest dla Ciebie odpowiednia.

Ten wpis obala następujące mity i nieporozumienia:

  • Gotowe posiłki są pełne konserwantów i sodu,
  • Mikrofale są dla Ciebie szkodliwe,
  • Po podgrzaniu żywności w kuchence mikrofalowej następuje utrata wartości odżywczych,
  • Dla wygody trzeba poświęcić smak i jakość.

Większość z nas chce się odżywiać zdrowo, ale planowanie posiłków, robienie zakupów, gotowanie i sprzątanie to ciężka praca. Usługa dostarczania zdrowych posiłków, taka jak catering dietetyczny, może usunąć to wszystko z Twojej listy rzeczy do zrobienia, zwalniając dosłownie godziny Twojego czasu każdego tygodnia. Nic dziwnego, że stały się tak popularne, przyczyniając się do powstania rynku o wartości milionów, który według prognoz wzrośnie dziesięciokrotnie w ciągu najbliższych pięciu lat.

Wraz ze wzrostem popularności usług dostarczania posiłków rosną nieporozumienia. Wiele osób uważa, że ​​gotowe posiłki muszą być pełne niezdrowych konserwantów, nie są lepsze niż standardowe obiady w barze lub mają ograniczone wartości odżywcze z powodu podgrzewania w kuchence mikrofalowej. Jeśli jesteś jedną z tych osób, czytaj dalej i pozwól nam uspokoić swój umysł, obalając niektóre mity.

Gotowe posiłki są pełne konserwantów i sodu – koniec z tym mitem!

Może tak być w przypadku innych marek, ale nie w przypadku posiłków dostarczanych przez sprawdzoną firmą cateringową. Tam potrawy są przygotowywane co tydzień na świeżo, bez dodatków i konserwantów, pakowane w pudełko z kontrolowaną temperaturą i zamykane w izolowanym opakowaniu. Dzięki temu potrawy mogą być przechowywane w najwyższym standardzie bezpieczeństwa i jakości podczas transportu, a ponadto pozostają świeże w lodówce do siedmiu dni po ich otrzymaniu, bez konieczności stosowania konserwantów.

Jeśli chodzi o metody podgrzewania, takie posiłki są podobne do obiadów gotowych z supermarketu… ale na tym podobieństwa się kończą. Po prostu nie ma porównania między jakością. Na przykład, gdy spojrzysz na składniki typowego obiadu gotowego z wołowiną, możesz zobaczyć coś takiego: Wołowina, woda, mąka sojowa, olej sojowy, teksturowane białko roślinne, barwnik karmelowy i fosforan sodu. W posiłkach od dietetycznej firmy cateringowej znajdziesz jeden składnik: wołowinę. Otóż to.

Podgrzewanie potraw w kuchence mikrofalowej jest proste, szybkie i wygodne – innymi słowy, całkowicie zmienia zasady gotowania. Ale od czasu wprowadzenia jej do leksykonu urządzeń kuchennych w latach 60. XX wieku ludzie zastanawiali się, jak bezpieczne jest jedzenie z kuchenki mikrofalowej. Kiedy zrozumiesz, jak działają, zrozumiesz, że są całkowicie bezpieczne, gdy są prawidłowo używane i tego się trzeba trzymać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com