Nowoczesny sposób na ocieplenie wizerunku marki: powerbanki reklamowe

Podobnie jak pendrive’y reklamowe – różne style power banków podbijają branżę gadżetów reklamowych! To fajne gadżety technologiczne, które można opatrzyć logo i tym samym w prosty i nowoczesny sposób ocieplić wizerunek marki. Od naprawdę mini projektów, przez drewniane po wielozadaniowe i zintegrowane, a nawet indukcyjne powerbanki reklamowe – nie brakuje dużego wyboru w ramach tych najnowszych gadżetów technicznych na rynku.

Co więcej, zawsze trzeba zwrócić uwagę na to, żeby wybrane markowe power banki były wyposażone w kabel micro USB, którego można używać do ładowania, dzięki czemu można od razu korzystać z nich kiedy tylko będzie to potrzebne!

Aby chronić i prezentować banki mocy, oferujemy pakiety w pudełkach typu flip-box lub w sznurkach. Worki ze sznurkami mogą być również świetnymi wygaszaczami pieniędzy – używaj ich jako promocyjnych torebek z gadżetami (obok banków mocy jest miejsce na dodanie innych drobnych przedmiotów). Obudowy i torby na sznurki są dostępne osobno, podobnie jak inne akcesoria do banku mocy, takie jak kable USB 3 w 1.

Dlaczego powerbanki tak bardzo sprawdzają się jako gadżety reklamowe?

Gdy bateria telefonu komórkowego się rozładuje w dzisiejszych czasach powerbank jest niczym bohater! Dlatego powerbanki reklamowe są tak praktycznym prezentem promocyjnym dla każdego, kto polega na swoim telefonie komórkowym do użytku służbowego lub osobistego. Chcesz się przekonać jak wiele Twoja firma może na tym skorzystać? Umieść nazwę swojej firmy na obudowie powerbanków i porozdawaj je:

  • najlepszym klientom

  • partnerom biznesowym

  • odwiedzającym Twoje stoisko na targach

Niezależnie od tego, czy prowadzisz działalność w branży technologicznej, czy nie, nie możesz przegapić tego jak wiele dobrego do strategii marketingowych mogą wnieść powerbanki reklamowe z firmowym logo. Dzisiejsze agencje reklamowe takie jak energosolar.pl oferują tak wiele atrakcyjnych i łatwych w użyciu niestandardowych powerbanków, że być może będzie Ci trudno wybrać, który z nich chcesz zamówić, ale zwykle możesz też liczyć na wsparcie doradców w danej agencji, którzy na pewno znajdą coś idealnie dopasowanego do Twoich potrzeb.

Nie zapominaj, że te przenośne power banki mogą również ładować tablety i inne urządzenia elektroniczne. Jednak aby mądrze wybrać warto dowiedzieć się, jak wybrać odpowiednią pojemność mAh przy zamawianiu promocyjnych power banków dla Twojej firmy.

Markowe powerbanki – skorzystaj z ich potencjału!

Wszyscy wiemy, jak frustrujące jest, gdy telefon lub tablet osiąga 10% baterii. Ale dzięki markowym powerbankom możesz naprawdę pomóc swoim klientom, jednocześnie promując swoją firmę. Przenośne powerbanki reklamowe mogą być używane do każdego osobistego lub korporacyjnego narzędzia technologii, dzięki czemu ocieplisz wizerunek swojej marki w nowoczesnym stylu!

Klienci mogą wziąć ze sobą opatrzone logo powerbanki reklamowe na urlop, targi festiwale lub cieszyć się nimi podczas długich lotów i podróży pociągiem. Będą wdzięczni Twojej firmie za każdym razem, gdy wybawią ich z opresji!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com