Niezawodne auta do firmy

Kiedy jesteś przedsiębiorcą, wiesz doskonale, że Twoje narzędzia pracy muszą być niezawodne. Dotyczy to również aut, którymi poruszasz się Ty lub Twoi pracownicy. Jakie auto wybrać, aby służyło Ci na lata i żebyś nie musiał się martwić o ciągłe naprawy i serwis?

Na czym polega niezawodność auta

Jak już wcześniej wspomniałem, niezawodność auta to najprawdopodobniej najistotniejszy element, gdy rozglądamy się za autem użytkowym. Brak awarii sprawia, że firma działa lepiej, jest terminowa, a Ty jako przedsiębiorca nie ponosisz dodatkowych kosztów niespodziewanych napraw. Dzięki bezawaryjności nie masz też przestojów w pracach zleconych Twojej firmie. Aby przekonać się, które auta są najbardziej bezawaryjne, warto na bieżąco zapoznawać się z cenionymi rankingami takimi jak: ADAC, TUV czy DEKRA.

Niezawodność jednak nie polega tylko na „niepsuciu się” samochodu. Istotne są także np. koszty eksploatacji. Auto firmowe będzie, zapewne przejeżdżać bardzo duże dystanse powinno być ekonomiczne w kwestii tankowania. Istotna jest też wysokość składki ubezpieczeniowej. Od tych czynników będzie poniekąd zależało, czy posiadanie aut firmowych będzie dla Ciebie opłacalne. Nie możesz zapomnieć też, że samochód nie może Cię zawieść w kwestii ładowności. Jego pojemność i wymiary bardzo często mają fundamentalne znaczenie. Bardzo ciekawą, choć jeszcze niezbyt popularną „opcją” są tzw. kombivany. Mają one rewelacyjną przestrzeń ładunkową. Wszystko, co dotąd napisałem, dotyczy samochodów dostawczych. A co jest ważne w kontekście samochodów osobowych? Otóż powinny być one wyposażone w przydatne każdemu przedsiębiorcy dodatki, takie jak np. stacja do ładowania tabletu czy smartfona, wejścia USB czy wbudowana nawigacja (szczególnie przydatna np. dla przedstawicieli handlowych).

Czy te cechy da się połączyć?

Czy istnieje zatem auto idealne, spełniające te wszystkie ważne cechy? Myślę, że to pytanie warto zadać ekspertom i doradcą klienta w autoryzowanym punkcie sprzedaży https://centrumwroclaw.pl/skoda/serwis-centrum-wroclaw/. Z pewnością, doskonale znają oni potrzeby współczesnych przedsiębiorców i dzięki doświadczeniu, będą umieli pomóc wybrać samochód dla Twojej firmy. Dodatkowo dzięki nim poznasz wszystkie dostępne możliwości finansowania zakupu. W zależności do Twoich możliwości finansowych możesz przy zakupie auta firmowego zdecydować się na kredyt inwestycyjny (nie zawsze na korzystnych warunkach i musisz mieć odpowiednio wysoką zdolność kredytową), leasing (opcja najpopularniejsza wśród przedsiębiorców, możliwość odliczenia części raty leasingu od kosztów przychodu) oraz abonament (możliwość mało jeszcze popularna w Polsce, atrakcyjna choćby ze względu na to, że jest traktowana, jak usługa i można wliczyć całość raty w koszta przychodów). Nie zastanawiaj się zatem i odwiedź autoryzowany punkt sprzedaży!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com