Nasza subiektywna opinia o LeadStar (7/7)

Programy partnerskie nie są w sieci żadną nowością – od dłuższego czasu funkcjonują, pozwalają reklamodawcom na zwiększanie zasięgu, a partnerom na zarabianie na prowizji. Jednak nie wszystkie programy dostępne w internecie są równie skuteczne, uczciwe i bezproblemowe dla partnerów. LeadStar wyróżnia się na ich tle zarówno zasięgiem, jak i ilością kampanii oraz działających w nich użytkowników.

LeadStar to program partnerski zbudowany na solidnych podstawach – tworzy go zespół, który wcześniej przez lata zdobywał doświadczenie w innych programach partnerskich, marketingu internetowym oraz działaniach w branży. Dzięki temu mógł powstać projekt, który jest dopracowany pod każdym względem, pozbawiony luk i niedociągnięć. LeadStar działa z powodzeniem na rynku marketingu internetowego, stale przyciągając do siebie nowych partnerów.

Dlaczego warto wybrać LeadStar?

Po przetestowaniu wszystkich funkcjonalności LeadStar można stwierdzić, że jest to rozwiązanie, które powstało z myślą nie tylko o reklamodawcach, ale również o partnerach, którzy wchodzą w kampanie w celu zarabiania na prowizjach. Sam wybór kampanii jest całkiem spory – użytkownicy mają do wyboru ponad 600 różnych programów, które rozliczane są na różnych zasadach. Można więc znaleźć kampanie rozliczane za akcje, za leady, a także za sprzedaż. Każdy partner może zdecydować, w jakiej branży dobrze się czuje i działać właśnie w niej. Do wyboru są sklepy internetowe, produkty finansowe, zarówno banków, jak i firm pozabankowych. Można też działać w ubezpieczeniach, branży motoryzacyjnej i wielu innych. Jeśli ktoś w jakiejś branży czuje się kiepsko, nie musi w niej być – dostęp do kampanii jest na tyle duży, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Bezproblemowe płatności

Jedną z zalet LeadStar, które szczególnie mocno przyciągają do programu nowych partnerów, są bezproblemowe rozliczenia finansowe oparte na jasnych i uczciwych zasadach. Na prowizję nie trzeba czekać miesiącami, nie jest obcinana z różnych powodów, wypłaty następują szybko i sprawnie. Program nie przetrzymuje wynagrodzeń użytkowników, płatności realizowane są na bieżąco. Co więcej, jeśli partner nie wypłaci sobie środków w określonym terminie, są one automatycznie przelewane na konto.

Całkiem spore zarobki

Jedno z przekonań na temat programów partnerskich jest takie, że nie da się z nich utrzymać, a zarobione środki to zwykle znikome kwoty. Jeśli jednak poczytamy zasady przykładowych kampanii w LeadStar lub informacje o promocjach i bonusach, można łatwo policzyć, że kwoty raczej nie są symboliczne. Zwykle do zgarnięcia jest kilkaset złotych w ramach dodatkowych bonusów oraz prowizja uzależniona od sposobu rozliczania kampanii. Środki możliwe do zgromadzenia są naprawdę spore – najlepsi partnerzy LeadStar zarabiają kilkanaście tysięcy i więcej. Jest to więc program, który pozwala na godne zarobki i na pracę praktycznie bez wychodzenia z domu. Jeśli jesteś na etapie szukania dla siebie dobrego programu partnerskiego, LeadStar to miejsce godne polecenia, w którym na pewno zostaniesz na dłużej.

Więcej informacji na stronie leadstar.pl
Buty robocze – jakie powinny być?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com