Namiot na stelażu – doskonały schron dla ekip remontowych

Namiot na stelażu

Namiot na stelażu lub często nazywany namiot ekspresowy, to idealne rozwiązanie dla szybkiego i łatwego montażu namiotów handlowych, imprezowych czy ochronnych. Tego typu rozwiązania posiadają szeroki wachlarz zastosowań zarówno do użytku własnego jaki i publicznego czy do prac remontowych. Jakie zalety posiada namiot na stelażu?

Czym się charakteryzuje namiot na stelażu?

Namiot na stelażu przede wszystkim składa się ze stabilnej metalowej konstrukcji i odpowiedniego obszycia. Decydując się na zakup namiotu szybkiego montażu warto zwrócić uwagę na jakość wykonania. Konstrukcja namiotu musi mieć przede wszystkim stabilną budowę i niewielka wagę. Namioty ekspresowe wyposażone są w stelaż, materiałowy dach ochronny, ściany oraz worek lub etui do przechowywania złożonego namiotu. Sama konstrukcja namiotu wykonana jest z rurek o średnicy od 35 do 50 mm, które różnią się od siebie rodzajem materiału.

  • Mogą to być rurki aluminiowe, które doskonale sprawdzą się do przenoszenia i wyjazdów na biwak ze względu na swoja niewielką wagę;
  • Rurki ze stali – odporne na korozję i silne podmuchy wiatru stanowią doskonałe rozwiązanie dla firm pod namioty handlowe czy dla ekip remontowych;
  • Rurki z alu-stali, które sa połączeniem zarówno lekkości jak i stabilnej i solidnej konstrukcji.

Namioty ekspresowe mogą być wykonane w różnych rozmiarach w zależności od producenta. Przeważnie najmniejsze namioty mają rozmiar 2×2 m, zaś największe nawet do 7 metrów.

Namiot na stelażu, to uniwersalne rozwiązanie dla każdego

Obecnie na rynku możemy znaleźć bardzo dużo różnego rodzaju namiotówwykorzystywanych w we wszystkich okolicznościach. Dzięki prostemu systemowi rozkładania i składania namiotu oraz kompaktowości i mobilności, namioty sprawdzą się zarówno w przydomowym ogrodzie, jak i na wystawach lub targach.

Przeznaczone są także dla ekip remontowych zajmujących się przyłączami elektrycznymi, wodociągami, telekomunikacją i wielu innych firm instalacyjnych.Namioty możemy też rozłożyć na różnego rodzaju imprezach okolicznościowych, jak wesela lub urodziny.

Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Wydawać by się mogło, że namiot na stelażu pokryty materiałem to dość prosta i mało stabilna konstrukcja. Nic bardziej mylnego. Namioty posiadające stalowe konstrukcje są bardzo odporne na trudne warunki pogodowe, jak silny wiatr, obfite opady deszczu czy intensywne słońce. Taki stelaż zabezpieczony jest również przed korozją. Natomiast stelaże wykonane z alu-stali oprócz stabilnej i solidnej konstrukcji są dodatkowo lekkie i można łatwo je przenosić w inne miejsce.

Plandeka namiotów ekspresowych wykonana jest najczęściej z wysokiej jakości poliestru z poszyciem PVC. Tego typu materiał skutecznie chroni przed silnym promieniowaniem UV, obfitym deszczem, gradem oraz porywistym wiatrem. Materiał jest także w 100% wodoodporny i posiada odpowiednią szczelność, aby nic nie dostawało się do środka po jego zamknięciu.

Gdzie kupić odpowiedni namiot na stelażu?

Na stronie internetowejMPTENT możemy znaleźć wiele rodzajów namiotów ekspresowych do łatwego i samodzielnego montażu, które można dowolnie wykorzystywać. Dzięki bogatej ofercie firmy, można dopasować namiot do własnych wymagań, a jeżeli nie potrzebujemy namiotu na stałe można go również wynająć. Do wszystkich namiotów firma oferuje także bogaty zestaw akcesoriów, jak rynny, łączniki, pasy mocujące, obciążniki czy pokrowce. Firma MPTENT gwarantuje najwyższą jakość oraz szybki montaż swoich namiotów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com