Najnowsze BMW 5 – wersje, cena i finansowanie

 

 

Najnowsze BMW z serii 5 po faceliftingu jest już dostępne w salonach samochodowych marki. W jakich wersjach można je kupić? Na jaką cenę trzeba się przygotować?

 

Nowe BMW 5 – zmienione, by zachwycać

W 2021 roku do salonów BMW trafiło najnowsze BMW 5 – po kompleksowym odświeżeniu w sportowym stylu, w szerokiej gamie nowych wersji silnikowych oraz z luksusowym wyposażeniem zapewnia maksymalny komfort prowadzenia.

 

Z najnowszym dziełem BMW można zapoznać się również w polskich salonach samochodowych, gdzie na klientów czeka rozbudowana oferta wraz z atrakcyjnymi opcjami finansowania.

 

BMW 5 – wersje nadwozia i wersje silnikowe

Najnowsze BMW 5 dostępne jest w dwóch wersjach nadwozia – Limuzyna oraz Touring. To kontynuacja wersji w poprzednich generacjach.

 

BMW 5 Limuzyna zachwyca swoim sportowym stylu, stanowiąc efektowny wariant samochodu biznesowego dla klientów, którzy uwielbiają pojazdy o dynamicznej sylwetce. Precyzyjne kontury w połączeniu z wyrazistym powierzchniami oraz innowacyjnymi technologiami i sportowym wyposażeniem tworzą pojazd, który doskonale radzi sobie na każdej trasie.

 

BMW 5 Touring to oferta skierowana do kierowców poszukujących pojazdów z większą przestrzenią załadunkową. Funkcjonalny bagażnik w połączeniu ze sportową dynamiką oraz dłuższym rozstawem osi zapewnia maksymalną wygodę jazdy podczas dłuższych podróży.

 

Nowe BMW 5 oferowane jest w kilku wariantach silnikowych:

  • silnik benzynowy
  • silnik diesla
  • silnik hybrydowy plug-in

 

Ile kosztuje najnowsze BMW 5?

Koszty związane z zakupem najnowszego BMW 5 rozpoczynają się od około 200 tysięcy złotych, natomiast najbogatsze wersje dochodzą do 400 tysięcy złotych. Dostępne na stronach salonów konfiguratory pozwalają na wyliczenie dokładnych kosztów.

 

Salony samochodowe BMW oferują klientom atrakcyjne warianty finansowania samochodów. Kierowcy mogą skorzystać z kredytów samochodowych dostępnych na miejscu oraz z opcji wynajmu oraz leasingu pojazdów – dzięki nim można korzystać z najnowszego BMW 5 w cenie rozpoczynającej się już od 1600 złotych miesięcznie!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com