MZPack – producent zabezpieczeń ładunku

W dzisiejszych czasach, transport jest rozwinięty jak nigdy przedtem. W prawdzie przedmioty przewoziło się już od niepamiętnych czasów, najpierw konno za pomocą wozów, później za pośrednictwem statków, przy czym transport morski nasilił się dopiero po odkryciu Ameryki. Ale obecnie, transport odbywa się drogami lądowymi za pośrednictwem tirów, busów, czy samochodów osobowych, drogami morskimi za pośrednictwem kontenerowców, albo drogą powietrzną, co jasne do tego służą samoloty. Każdego dnia setki tysięcy, o ile nie miliony paczek są transportowane z punktu A do punktu B, później odbierane przez kolejną osobę i dostarczane w jeszcze inne miejsce np. do klienta który zamówił coś przez internet. Niekiedy, w przypadku zamówień zza granicy, dostarczenie przesyłki może trwać miesiąc albo nawet więcej. W przypadku przesyłek na terenie kraju to zazwyczaj 2\3 dni. Kupującemu, zależy z reguły na jak najszybszej obsłudze, więc zdecydowana większość firm, lub prywatnych przedsiębiorców na zasadzie “klient nasz pan” gwarantuje dostarczenie przesyłki w 3 dni robocze. O ile wszyscy stosują się do jak najszybszego wysłania paczki, o tyle, niestety w niektórych przypadkach, nikt nie przykłada wagi do odpowiedniego zabezpieczenia przesyłki na trasę. W wyniku takich zaniedbań, zdarzają się sytuacje dostarczania uszkodzonych produktów, z których powstają problemy zarówno dla kupujących jak i sprzedających w postaci zwrotów. Jeszcze gorzej, jest w przypadku produktów bezzwrotnych, gdzie tak naprawdę kupujący zostaje poszkodowany bez możliwości odzyskania pieniędzy. Nie wiadomo dlaczego zdarzają się takie zaniedbania, ale na szczęście są firmy które pomagają temu zaradzić, w Polsce jedną z bardziej znanych jest MZpack

Czym zajmuje się MZpack.pl?

Firma powstała w 2008 roku, początkowo była pośrednikiem w branży opakowaniowej. W 2010 roku władze firmy doszły do wniosku, że dysponując już wiedzą i doświadczeniem w tym, czym się zajmują, mogą zacząć produkcję swoich własnych opakowań i zabezpieczeń dla przesyłek, tak też zrobili. Aktualnie MZpack.pl to nie tylko producent folii stretch czy folii bąbelkowej, teraz asortyment firmy jest dużo szerszy, wchodzą w niego:

  • Kwadratowe tuby wysyłkowe.
  • Kątowniki z tektury litej.
  • Tuleje tekturowe.
  • Taśmy z nadrukiem i samoprzylepne.
  • Folia bąbelkowa i stretch.
  • Taśma spinająca PP\PET

MZpack.pl świetny partner

MZpack współpracuje z firmami z różnych branż. Doświadczenie i wiedza sprawiają, że doradcy pomogą wybrać odpowiednie produkty do zapakowania przesyłki, oraz podpowiedzą jak spakować produkt tak, aby spełniał on europejskie standardy i normy. O profesjonalizmie produktów MZpack, świadczą choćby otrzymane atesty Celulozowo-Papiernicze, które potwierdzają, że materiały, z których są wykonywane m.in. narożniki tekturowe, mogą mieć kontakt z żywnością. W krótkim czasie asortyment firmy stał się rozbudowany na tyle, że ze znajdujących się w nim przedmiotów może korzystać firma z dowolnej branży. Od folii stretch, używanych przy zabezpieczaniu palet i w rolnictwie, przez narożniki tekturowe, służące do zabezpieczania wielkogabarytowych przesyłek, po taśmy zabezpieczające paczki przed otwarciem.

 

Zarabiaj więcej ze sklepem internetowym

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com