Multimedialna sala szkoleniowo-konferencyjna nad polskim morzem

Najlepszym miejscem, aby zgromadzić ludzi i omawiać wspólne interesy, jest dobrze wyposażona sala konferencyjna. Po przesunięciu ludzi z ich poszczególnych obszarów roboczych lub otchłani biura i umieszczeniu ich w sali konferencyjnej, fizycznie jednoczy się zespół ludzi. Jednak aby zapewnić wszystkim możliwość uczestniczenia w sesji rozwiązywania problemów, upewnij się, że sala konferencyjna wyposażona jest w narzędzia ułatwiające współpracę, takie jak telewizory z dużym ekranem, uniwersalne sprzęty do wideokonferencji i tablice do pisania. Polskie morze oferuje wiele takich miejsc (zobacz na stronie http://www.nadmorzem.salekonferencyjne.pl/). przedstawiamy ofertę jednego z wielu hoteli, które mogą spełnić wszystkie Twoje wymagania.

Hanza Pałac Wellness & Spa****

Malownicze Bory Tucholskie, dwustuletni park, cisza i spokój z dala od zgiełku i problemów wielkiego świata – oto otoczenie tego bajkowego pałacu, który nie da Tobie ani Twoim Gościom o sobie zapomnieć. Doskonała lokalizacja przy autostradzie A1, a także zaledwie godzina drogi od Gdańska sprawia, że to idealne miejsce nie tylko dla turystów, ale także biznesmanów.

Zaplecze konferencyjne

Obiekt jest bardzo dobrze przygotowany, aby organizować w nim szkolenia i konferencje. Nad przebiegiem wszystkich tego rodzaju eventów czuwa wyspecjalizowany koordynator, który dba o wszystkie detale. Hotel dysponuje  4 salami konferencyjnymi: Parkową, Wodną, Pałacową i Kominkową. Sala Wodna to największa sala konferencyjna, która umożliwia spotkanie dla ponad 80 osób. Sala kominkowa natomiast będzie idealna na spotkania w wąskim gronie. Sale konferencyjne wyposażone są w systemy nagłośnienia i zaciemnienia, a także w najnowszy sprzęt audiowizualny, który pozwoli na skuteczną prezentację i przeprowadzenie spotkania.

Baza noclegowa oraz gastronomia

Hanza Pałac Wellness&SPA**** oddaje do dyspozycji  54 pokoje – większość typu Classic, pozostałe to Deluxe, 2 pokoje typu Studio oraz 2 apartamenty, wszystkie wygodne i zaopatrzone w udogodnienia, zarówno na krótki, jak i długi pobyt. Ponadto zapraszamy do skorzystania z oferty gastronomicznej restauracji Zimowy Ogród, która zachwyca europejskimi i regionalnymi smakami.

Nowoczesność i klasa nad polskim morzem!
Sprawdź również pełną listę obiektów konferencyjnych w województwie pomorskim – http://www.salekonferencyjne.pl/wojewodztwo/pomorskie/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com