Multimedialna sala szkoleniowo-konferencyjna nad polskim morzem

Najlepszym miejscem, aby zgromadzić ludzi i omawiać wspólne interesy, jest dobrze wyposażona sala konferencyjna. Po przesunięciu ludzi z ich poszczególnych obszarów roboczych lub otchłani biura i umieszczeniu ich w sali konferencyjnej, fizycznie jednoczy się zespół ludzi. Jednak aby zapewnić wszystkim możliwość uczestniczenia w sesji rozwiązywania problemów, upewnij się, że sala konferencyjna wyposażona jest w narzędzia ułatwiające współpracę, takie jak telewizory z dużym ekranem, uniwersalne sprzęty do wideokonferencji i tablice do pisania. Polskie morze oferuje wiele takich miejsc (zobacz na stronie http://www.nadmorzem.salekonferencyjne.pl/). przedstawiamy ofertę jednego z wielu hoteli, które mogą spełnić wszystkie Twoje wymagania.

Hanza Pałac Wellness & Spa****

Malownicze Bory Tucholskie, dwustuletni park, cisza i spokój z dala od zgiełku i problemów wielkiego świata – oto otoczenie tego bajkowego pałacu, który nie da Tobie ani Twoim Gościom o sobie zapomnieć. Doskonała lokalizacja przy autostradzie A1, a także zaledwie godzina drogi od Gdańska sprawia, że to idealne miejsce nie tylko dla turystów, ale także biznesmanów.

Zaplecze konferencyjne

wczasy nad morzem ustronie morskieObiekt jest bardzo dobrze przygotowany, aby organizować w nim szkolenia i konferencje. Nad przebiegiem wszystkich tego rodzaju eventów czuwa wyspecjalizowany koordynator, który dba o wszystkie detale. Hotel dysponuje  4 salami konferencyjnymi: Parkową, Wodną, Pałacową i Kominkową. Sala Wodna to największa sala konferencyjna, która umożliwia spotkanie dla ponad 80 osób. Sala kominkowa natomiast będzie idealna na spotkania w wąskim gronie. Sale konferencyjne wyposażone są w systemy nagłośnienia i zaciemnienia, a także w najnowszy sprzęt audiowizualny, który pozwoli na skuteczną prezentację i przeprowadzenie spotkania.

Baza noclegowa oraz gastronomia

Hanza Pałac Wellness&SPA**** oddaje do dyspozycji  54 pokoje – większość typu Classic, pozostałe to Deluxe, 2 pokoje typu Studio oraz 2 apartamenty, wszystkie wygodne i zaopatrzone w udogodnienia, zarówno na krótki, jak i długi pobyt. Ponadto zapraszamy do skorzystania z oferty gastronomicznej restauracji Zimowy Ogród, która zachwyca europejskimi i regionalnymi smakami.

Nowoczesność i klasa nad polskim morzem!
Sprawdź również pełną listę obiektów konferencyjnych w województwie pomorskim – http://www.salekonferencyjne.pl/wojewodztwo/pomorskie/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com