Mobilny portfel na karty lojalnościowe

Portfel mobilny jest już powszechnie używany przez osoby, które lubią innowacyjne technologie i chcą odkryć wszystkie swoje zalety. Dlatego firma mLoyalty postanowiła wdrożyć taką koncepcję w swoich działaniach. Klient musi podać swój numer telefonu komórkowego lub numer karty lojalnościowej, aby otrzymać hasło SMS i zweryfikować kontakt (pozwala to na proces rejestracji). Kartę można łatwo postrzegać jako prosty dostęp do mobilnego portfela z rabatami.

Dlaczego portfel mobilny jest tak przydatny?

  • Pokazuje konto bonusowe i szczegółowe informacje o zakupach. Użytkownik i właściciel firmy mogą dowiedzieć się, kiedy i gdzie rzecz została kupiona, czy były premie i rabaty oraz kiedy dokonano płatności.

  • Tutaj może zostać wydane zapytanie NPS dotyczące klientów w celu zebrania informacji.

  • Program mobilny odzwierciedla kupony i warunki ich aktywacji.

  • Tutaj możesz znaleźć listę partnerów programu lojalnościowego, która zapewni również klientowi przyjemne bonusy i rabaty.

Uzupełnieniem takiego rozwiązania jest możliwość poinformowania użytkownika o zgromadzonych punktach / premiach. Ta funkcja wpływa na decyzję kupującego o dokonaniu zakupu tak szybko, jak to możliwe. Rzeczywiście wiele osób zapomina, ile mają akumulacji, a system przypomnień jest przemyślany skonfigurowany i działa poprawnie.

Korzyści dla różnych obszarów biznesowych

Telekomunikacyjne programy lojalnościowe, które są realizowane w formie e wallet, pozwalają pozyskiwać nowych klientów, którzy są zainteresowani możliwością dokonywania płatności za pośrednictwem aplikacji. Przedstawiciel branży telekomunikacyjnej może rozwijać relacje z dotychczasowymi klientami i nawiązywać kontakty z nowymi. Łatwo jest je powstrzymać dzięki osobistym ofertom, a szczególnie korzystnym warunkom lojalnościowej telekomunikacji. Użytkownicy mogą uzupełniać konta, dokonywać płatności, zbierać punkty lojalnościowe itp.

Mówiąc o sprzedaży detalicznej paliw, programy lojalnościowe na stacji benzynowej są również dość korzystne, ponieważ właściciel ma możliwość płacenia za gaz bez wychodzenia z samochodu. Portfel to nie tylko przyzwoite rozwiązanie marketingowe, ale także rozwinięcie, które umożliwia zbieranie bonusów lojalnościowych i składanie zamówień w drodze, zanim dotrzesz do wymaganej stacji. Prezentowanie nagród i zwrot pieniędzy to miłe niespodzianki dla takich użytkowników produktu.

Pamiętaj, że portfel mobilny pozwoli Ci być na bieżąco i nadążać za duchem czasu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com