MINI Countryman najlepszy dla firmy

Wybierając samochód dla firmy, zwraca się uwagę na koszty eksploatacji, na awaryjność samochodu oraz na poziom zużycia paliwa. Im częściej używa się samochodu, tym ważniejsze są koszty eksploatacyjne, dlatego warto wybrać MINI Countryman.

Samochód na każdą kieszeń

MINI Countryman to przede wszystkim komfort jazdy, intuicyjne prowadzenie i pełne bezpieczeństwo. To również estetyka wykonania i (podobnie jak pozostałe MINI) umiejętność wyróżnienia się na drodze, dlatego jest to samochód, który się zapamiętuje, łatwo go zauważyć, a przez to jest doskonałą wizytówką firmy. MINI Countryman to pierwszy MINI samochód pięciodrzwiowy. Jest on także zdecydowanie większy, niż pozostałe modele MINI. Wielkość zauważalna jest nie tylko na zewnątrz, ale również w większej desce rozdzielczej która, choć nadal charakterystyczna, jak w każdym modelu MINI, dopasowana jest do gabarytów samochodu. Model dostępny jest w wersji One albo Cooper. Wersje mniejsze diesla oznaczone są literą „D”, natomiast większe to „SD”. MINI Countryman pomieści 5 osób, wyróżnia się dużą przestrzenią bagażową (450-1,390 l), co jest ważne w samochodach wykorzystywanych w firmach. Mocny silnik MINI Twin Power Turbo i napęd na wszystkie koła (ALI4) sprawia, że model ten dostarcza wyjątkowej przyjemności z jazdy. Model ten jest bogato wyposażony m.in. w system alarmowy, cyfrowy zestaw wskaźników, pakiet Driving Assistant Plus oraz Nawigacja Connected, podłokietniki, Servotronic czy w system bezkluczykowy Start-Stop. Kluczowe miejsce na desce rozdzielczej zajmuje efektowna konsola z ekranem 8,8”. Dzięki temu zapewnia nie tylko wygodę przy korzystaniu z nawigacji, ale również z systemu rozrywki MIN Connected. W tym miejscu skoncentrowana jest cała moc samochodu. MINI Countryman doskonale wpisuje się w stylistykę i standardy marki. Głównie ze względu na swoją ładowność, jest to model, który doskonale sprawdzi się jako samochód firmowy.

MINI Countryman w abonamencie

Wybierając markę MINI, zyskuje się możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty nazywanej MINI abonament. W ofercie tej dostępny jest również MINI Countryman. MINI abonament daje przede wszystkim możliwość opłacania jednej raty, a tym samym otrzymywania jednej faktury za samochód (również dotyczy to modelu MINI Countryman). W cenie, w zależności od wybranej opcji otrzymać można przede wszystkim ubezpieczenie, serwisowanie oraz wymianę opon. Są to te koszty, które często znacznie podnoszą wydatki firmowe na samochód, a które trzeba okazjonalnie ponosić, dlatego MINI abonament to rozwiązanie przygotowane z myślą o tych, którzy nie chcą obciążać się dodatkowymi formalnościami, a jedynie korzystać z samochodu. Choć wybierając MINI Countryman, zyskuje się gwarancję niskiej awaryjności, to przy częstej eksploatacji samochodu, poszczególne części się zużywają, dlatego warto wybrać MINI abonament, który zaoszczędzi kłopotu i dodatkowych wydatków.

Decydując się na MINI Countryman, zyskuje się przede wszystkim komfort jazdy i bezpieczeństwo. Dzięki temu wybór MINI Countryman jest doskonałym rozwiązaniem bez względu na charakter prowadzonej działalności.

Polecamy:
Zarabiaj na bankach czyli jak zarabiać na promocjach bankowych?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com