Miej swój biznes zawsze przy sobie – z aplikacją elzAPP ON

ELZAB oferuje nowe możliwości zarządzania biznesem. Aplikacja elzAPP ON to w pełni cyfrowe i kompleksowe narzędzie do prowadzenia firmy z poziomu smartfonu, 24 godziny na dobę, z każdego miejsca na świecie.

Aplikacja zapewnia zdalny dostęp do kasy fiskalnej i danych sprzedażowych w czasie rzeczywistym oraz finansów na rachunku bankowym Aion Banku. Sprawdź, co zyskuje przedsiębiorca dzięki elzaAPP ON.

Nowa aplikacja elzAPP ON to odpowiedź na zmieniające się potrzeby polskich przedsiębiorców. Inicjatywa powstała dzięki współpracy firmy ELZAB, czyli najstarszego producenta elektroniki oraz głównego dostawcy kas i drukarek fiskalnych, z nowoczesnym, w pełni cyfrowym bankiem Aion.

Aplikacja to kompleksowe narzędzie do prowadzenia biznesu z poziomu sprzętu mobilnego oraz z dowolnego miejsca na świecie. ElzAPP ON łączy w sobie dwa systemy; w pełni elektroniczne usługi bankowe Aion Banku oraz zdalny dostęp do danych obrotowych z kasy fiskalnej ELZAB online. Za wdrażanie rozwiązań odpowiada Vodeno, firma dostarczająca infrastrukturę technologiczną i działająca w obszarze BaaS (ang. Banking as a Service).

Zdalny dostęp do kas fiskalnych i odczyt danych sprzedażowych w czasie rzeczywistym

Aplikacja elzAPP ON pozwala kontrolować zdalnie wszystkie urządzenia fiskalne online marki ELZAB. Zapewnia stały dostęp do danych sprzedażowych każdego dnia. Możliwości, jakie oferuje, to:

  • sprawdzanie obrotu, przychodu, liczby obsłużonych klientów oraz średniej wartości koszyka;
  • prowadzenie rankingu kasjerów i możliwość nagradzania najlepszych sprzedawców;
  • gwarancję wypełnienia obowiązków wobec Ministerstwa Finansów – natychmiastowy podgląd wysyłki raportów do Centralnego Repozytorium Kas (CRK);
  • kontrola liczby dni pozostałych do kolejnego przeglądu kasy fiskalnej.

Zdalny dostęp do danych sprzedażowych pomaga analizować, porównywać i w konsekwencji rozwijać firmę. Aplikacja elzAPP ON to nowoczesne narzędzie oferujące polskim przedsiębiorcom zupełnie nowe możliwości.

Usługi bankowe na preferencyjnych warunkach

Przedsiębiorcy, którzy są użytkownikami aplikacji elzAPP ON mogą założyć konto w Aion Banku. W pełni cyfrowy bank powstał w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby właścicieli firm, którzy poszukują użytecznych narzędzi do zarządzania finansami. Aion Bank łączy w sobie najlepsze rozwiązania tradycyjnych instytucji finansowych z łatwością użytkowania i najnowszymi technologiami.

Użytkownicy otrzymują dostęp do w pełni cyfrowych usług finansowych, które udostępniane są za pośrednictwem intuicyjnej i prostej w obsłudze aplikacji mobilnej. Aion Bank świadczy szeroki zakres usług – bez limitów, ograniczeń oraz ukrytych opłat i prowizji. Należą do nich między innymi:

  • prowadzenie rachunku bieżącego;
  • wysoko oprocentowane konto oszczędnościowe w PLN i EUR – bez ograniczeń kwot i wielkości środków;
  • finansowanie dla firm i przedsiębiorstw – bez prowizji, dostępne w 100% online;
  • nielimitowane, bezpłatne przelewy krajowe i międzynarodowe;
  • bezpłatna wymiana walut po kursie międzybankowym – bez limitów i spreadu;
  • pożyczki gotówkowe do kwoty 90 tysięcy złotych, bez prowizji i ze stałym oprocentowaniem.

Nowoczesne usługi bankowe dla biznesu Aion Bank dostępne są w dwóch planach, Smart lub All-Inclusive, ze stałą miesięczną opłatą, bez ukrytych kosztów i limitów.

Zintegrowane rozwiązania dla Twojego biznesu

Dzięki strategicznej współpracy firmy ELZAB i Aion Banku przedsiębiorcy zyskują możliwość zakupu kasy fiskalnej online w abonamencie. Mogą także powiązać posiadaną kasę fiskalną ELZAB z aplikacją mobilną.

Nowe narzędzie do zarządzania firmą, połączone z kompleksowym i w pełni cyfrowym kontem dla biznesu, dostępne jest w abonamencie. Jedna opłata za prowadzenie rachunku bankowego i szereg dodatkowych usług finansowych pobierana jest automatycznie z konta Aion Banku.

Aplikacja elzAPP ON umożliwia prowadzenie biznesu w nowoczesny sposób w modelu subskrypcji. Jego zaletą jest likwidacja bariery wejścia, jaką stanowią wydatki startowe lub licencje w formie jednorazowych, wysokich opłat. Przedsiębiorcy mogą korzystać ze zdalnego dostępu do bankowości elektronicznej oraz do danych sprzedażowych pochodzących z urządzeń fiskalnych.

Polecamy:
Executive Search – obawy, z którymi trzeba się zmierzyć podczas rekrutacji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com